dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Kielce,świętokrzyskie

156 000 zł33 m² 4 785,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Do sprzedania komfortowa kawalerka o powierzchni 32,60m2. Po remoncie. Duży balkon od strony południowo-zachodniej wyłożony płytkami antypoślizgowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

259 000 zł40 m² 6 523,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedania ustawne 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni 39,7 mkw., zlokalizowane na 4 piętrze 10 piętrowego bloku (płyta ocieplona, rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł63 m² 4 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Piłsudskiego (okolice skrzyżowania ul. Kołłątaja i ul. Peronowej). Bardzo bogata okolica we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

546 000 zł64 m² 8 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 64m2 w okolicy Fortów Bema na Bemowie. Nowoczesne wnętrze z klimatem oryginalna aranżacja i przebudowa standardowego pierwotnie trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

358 000 zł53 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

2 pokoje, pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.22m2), przedpokój z zabudowaną szafą, duża łazienka. Drugi pokój (ok. 18m2) z wyjściem na balkon. Na podłodze w łazience, części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

105 000 zł47 m² 2 253,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Proponuję Państwu mieszkanie trzypokojowe o pow. 46,60 m2 w centrum miasta. Kondygnacja mieszkania 3,5 piętro z 5p. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

228 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta mieszkania 2-pokojowego położonego w samym sercu miasta przy ulicy Lipowej. Mieszkanie usytowane jest na II piętrze 3-piętrowej kamienicy, składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Botanik

Lublin,lubelskie

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Botanik. Wysoki standard wykończenia. Podłogi i blaty w kuchni marmurowe, podłogi w pokojach z dębowej deski drewnianej. Dwie szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie w samym sercu Salwatora (kraków/krowodrza/zwierzyniec), zlokalizowane w kamienicy z roku 1930. Powierzchnia mieszkania wynosi 36 mkw. Składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

224 000 zł45 m² 5 028,06 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne nowoczesne mieszkanie 2 pokoje apartementowiec 1000-lecia pp *** do pilnej sprzedaży! Polecam Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,55 m2 położone na I-szym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł52 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku czteropiętrowym na pierwszym piętrze. Spokojna okolica, w bliskim sąsiedztwie szkoła , apteka , przychodnia , zamknięte place zabaw dla dzieci , basen kryty, sklep spożywczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

180 000 zł47 m² 3 858,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: seweryn Kolonko tel. Oferujemy państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Katowicach- koszutce na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

229 000 zł64 m² 3 578,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Osiedle Leśne, koziegłowy k. Poznania. 64m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, duży balkon - loggia, duża piwnica, 2 piętro, niski ocieplony budynek. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

136 000 zł31 m² 4 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na os. Uroczysko przy ul. Orkana. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zbożowa

Katowice,śląskie

100 000 zł32 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, piotrowice, zbożowa~~przestronny pokój ,oddzielna, widna kuchnia i łazienka z wc na 2-piętrze w 3-piętrowym bloku w Piotrowicach ,obok Wyższej Górnośląskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

473 547 zł57 m² 8 192 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W sprzedaży 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku "Odra House". Dogodny metraż pozwolił na stworzenie salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Archiwalna

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł28 m² 8 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do częściowego remontu. Kuchnia ciemna. W łazience wanna. W pokoju na podłodze parkiet. Okna drewniane. Mieszkanie ma przynależną piwnicę. 6 lokali na piętrze z tego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurantowa

Lublin,lubelskie

249 000 zł48 m² 5 176,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Propozycja mieszkana od razu do zamieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Czechowa. W mieszkaniu znajduje się kuchnia z aneksem, w której obecni właściciele wygospodarowali miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mickiewicza

Ruda Śląska,śląskie

160 000 zł47 m² 3 414,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowe mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Ruda 1 - rejon osiedla Mickiewicza. Mieszkanie składa się z pokoju, salonu z kuchnią, łazienki z wc i przedpokoju powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przemysłowa

Wągrowiec,wielkopolskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mimo iż na rynku nieruchomości królują obecnie nowoczesne mieszkania, wciąż rośnie grono miłośników mieszkań w starych budynkach. Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł32 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Mieszkanie klimatyczne, usytuowane w przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Okna na podwórko. W dobrym stanie. Kuchia z oknem. Na podłogach panele i terakota. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

0% prowizji* barokowy apartament 4-pokojowy W zaciszu parku szczytnickiego Opis nieruchomości : Nadzwyczajny apartament o imponującej powierzchni 160 mkw usytuowany na 1 piętrze w ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Wyrzysk,wielkopolskie

90 000 zł48 m² 1 865,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe na 2 piętrze, słoneczne, 2 pokoje, kuchnia, łazienka+wc, przedpokój. Okna pcv, balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo prestiżowej oraz zielonej dzielnicy Saskiej Kępy z widokiem na ogródki działkowe. Mieszkanie składa się z salonu 27m.kw, pokoju 10m.kw, widnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł92 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie obok politechniki wrocławskiej! o powierzchni 92 m2, 4- pokojowe z balkonem. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe. Duży przestronny przedpokój, z którego jest wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

258 000 zł64 m² 4 018,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jesteś osobą ceniącą sobie ciszę i spokój a jednocześnie szukającą mieszkania w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta? To mieszkanie jest stworzone właśnie dla Ciebie! Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Chorzów,śląskie

195 000 zł60 m² 3 245,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z ogródkiem!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Wysockiego w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 60,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

106 900 zł54 m² 1 979,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! okazja! na sprzedaż nbsp; 2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze W dzielnicy piaskowa góra. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 54m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

55 000 zł34 m² 1 598,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W jedlinie zdrój. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 34,4m2, w skład którego wchodzą: ~ pokój (20,13m2) ~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

348 000 zł47 m² 7 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 46,6 mkw., zlokalizowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku (2001) przy ulicy Chmieleniec (Kraków/Dębniki). Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Sosnowiec,śląskie

193 000 zł61 m² 3 163,93 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę Michał Sosnowiec Centrum-Sielec. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2 składające się z przedpokoju, 3 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Białystok,podlaskie

180 000 zł48 m² 3 742,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy-pokojowego ( mieszkanie było dwu- pokojowe , z jednego dużego pokoju zrobiono dwa mniejsze) o powierzchni 48,10 m2. . Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Białystok,podlaskie

209 000 zł55 m² 3 827,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Przedstawiamy ofertę 3-pokojowego mieszkania o funkcjonalnym rozkładzie niezależnych pomieszczeń oraz oddzielną kuchnią położonego na II piętrze 4-piętrowego bloku.z cegły z 1971r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

256 000 zł56 m² 4 555,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Dwustronne mieszkanie usytuowane na wygodnym drugim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły. Nieruchomość składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

218 000 zł45 m² 4 887,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwu- pokojowego mieszkania w Centrum Białegostoku przy ulicy Żabiej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w cztero piętrowym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mazowiecka

Białystok,podlaskie

225 000 zł53 m² 4 232,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam serdecznie i zapraszam do obejrzenia zdjęć trzy pokojowego mieszkania na sprzedaż znajdującego się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 53,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Białystok,podlaskie

230 000 zł72 m² 3 172,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 72,50 m2 w Białymstoku dzielnica Białostoczek. Mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w roku 1988 ( budulec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kujawska

Białystok,podlaskie

700 000 zł100 m² 6 965,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mamy dla Państwa do zaproponowania piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 100,5 m2 wraz z garażem, które stanowi odrębną własność osoby fizycznej. Mieszkanie jest zarządzane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonecznikowa

Białystok,podlaskie

229 000 zł69 m² 3 299,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam Państwu bardzo ładne , zadbane i znajdujące się w przepięknej okolicy mieszkanie przy ulicy Słonecznikowej w Białymstoku. Śliczne osiedle domów wielorodzinnych , spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywy Zaułek

Kraków,małopolskie

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Krzywy Zaułek (bronowice), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku z lat 60-tych. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

244 000 zł53 m² 4 615,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 2-poziomowe, składające się z 2 pokoi , kuchni i łazienki, które znajduje się na drugim piętrze. Drugi poziom tego mieszkania mieści się na poddaszu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij