dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

358 074 zł28 m² 12 848 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze bloku przy ul. Wilczyńskiego 6b. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na osiedlu Jaroty w Olsztynie. W okolicy dostępna jest pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

440 000 zł75 m² 5 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Poszukujesz przestronnego M5 w doskonałej lokalizacji do własnej aranżacji , w pobliżu szkoły, przedszkoli czy przystanków komunikacji miejskiej? Jeśli tak, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

751 000 zł59 m² 12 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

667 680 zł34 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Promocja! Kawalerka w Brzeźnie 34.24m | 1 pokój | Parter | Gdańsk | III kw. 2026 Na sprzedaż komfortowa, ustawna kawalerka z ogródkiem, położone w nowoczesnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Skawina,małopolskie

697 710 zł72 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 71,5 m w stanie deweloperskim z ogródkiem Skawina, ul. Łanowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania o powierzchni 71,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł27 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 26,69 mkw., znajdująca się na II piętrze w eleganckim trzypiętrowym apartamentowcu na osiedlu Sady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

839 697 zł77 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Toruń,kujawsko-pomorskie

835 000 zł84 m² 9 940,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Dwa mieszkania idealnie nadają się pod inwestycję. Cieszą się doskonałą popularnością wśród najemców. Na sprzedaż dwupak inwestycyjny przy ul. Kopernika. Każde z mieszkań o pow. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

850 000 zł71 m² 12 053,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam fantastyczne mieszkanie usytuowane w osiedlu zamkniętym "ogrody Piastowskie" w Pruszkowie, granica Piastów - Pruszków. Mieszkanie jest na 1 piętrze z garażem podziemnym własnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

825 000 zł50 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na ul. Śliczna. Lokalizacja: ul. Śliczna znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

219 000 zł38 m² 6 346,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Biuro Nieruchomości Prestige Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na III piętrze w bloku zlokalizowanym na popularnym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

680 407 zł64 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

731 000 zł43 m² 16 960,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4.A.3.09 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA - apartament w Podgórzu o powierzchni 43,1 m2 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w malowniczej okolicy. Położone niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 380 000 zł84 m² 16 499,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Odbierz swoje klucze już za 2 tygodnie! W ofercie pozostały ostatnie wolne mieszkania, gotowe od ręki! Nie czekaj - zadzwoń już dziś, a pomogę dobrać Ci mieszkanie spełniające Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

551 000 zł33 m² 16 697 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 1-pokojowe, usytuowane na parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego. Blok jest zadbany, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

522 585 zł39 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowiec inwestycyjny! 2 pokoje | 38,71 m | 1. Piętro | nowe budownictwo 2024 | najemcy | balkon | cena: 13 500 zł/m Powierzchnia: 38,71 m Rok budowy: 2024 Piętro: 1 (w nowoczesnym budynku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 219 000 zł93 m² 13 107,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencjom i brokerom dziękuję za oferty, ale zapraszam z klientem do obejrzenia apartamentu. Proponuję atrakcyjny apartament (93,09m2) na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dziwnów,zachodniopomorskie

747 000 zł44 m² 16 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Śniadanie z widokiem na rzekę, relaks na plaży, a wieczorkiem siłka albo basen? Czy może. Siłka, relaks na plaży i kolacja na własnym balkonie z widokiem na rzekę? Kup to cudo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

467 880 zł39 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 7 o pow. 38,99 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legionów

Gdynia,pomorskie

1 993 000 zł69 m² 28 759 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego przy ulicy Gajowej. Propozycja idealna dla osób poszukujących lokalu do własnej aranżacji lub inwestycji z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roztocze

Lublin,lubelskie

499 107 zł42 m² 11 804,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis inwestycji: na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w spokojnej, zielonej części Lublina. Promocja! -15% rabatu Atuty inwestycji: mieszkanie z loggią Możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tenczyńska

Kraków,małopolskie

1 389 999 zł62 m² 22 419,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczny i cichy dwupokojowy apartament o powierzchni 62 m2 z widokiem na Wawel w centrum Krakowa przy ulicy Tenczyńskiej, 3 minuty spacerem do Krakowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sławkowska

Olkusz,małopolskie

315 000 zł56 m² 5 665 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! rezerwacja! do sprzedania mieszkanie 3 pokoje, 55,60 m2 olkusz ul. Sławkowska z balkonem Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60 m2 położone na 3 piętrze, bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta zarezerwowana Mieszkanie z ogrodem w kamienicy po termomodernizacji Os. Staszica, gorzów Wlkp. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łódź,łódzkie

580 000 zł65 m² 8 864,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Zapraszam do kontaktu telefonicznego, jestem dostępna w godzinach 9:00-19:00. Ten Apartament to idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub dziećmi, która marzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł63 m² 10 862,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62,6 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1900 roku przy ul. Żeromskiego. Budynek po rewitalizacji (lata 80.) wymienione stropy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł24 m² 18 638,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Top lokalizacja! Kawalerka w pięknie odrestaurowanej kamienicy z cegły, zaledwie 4 km od centrum miasta i 7 minut od Stacji Metra Wierzbno lub Stacji Metra Racławicka, 20 minut od Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szajnowicza-Iwanowa

Częstochowa,śląskie

319 000 zł56 m² 5 683,24 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne dwa pokoje zlokalizowane przy ul. Szajnowicza-Iwanowa. Mieszkanie po generalnym remoncie (wraz z wymianą instalacji). Wodę ogrzewa bojler.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

472 357 zł55 m² 8 514 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie przegap wyjątkowej okazji! Nowe mieszkania w sercu Łodzi. Podana cena zawiera maksymalny rabat Szukasz mieszkania w ścisłym centrum, z dostępem do wszystkiego, co najważniejsze? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

411 720 zł44 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 23 o powierzchni 43,80 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 23,38 M2 - pokój 11,64 M2 - łazienka 4,36 M2 - korytarz 4,42 M2 - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałęczowska

Lublin,lubelskie

653 489 zł67 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 67.37m2 usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Układ pomieszczeń to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pszczyńska

Gliwice,śląskie

232 345 zł17 m² 13 391,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mamy kawalerki w ścisłym Centrum Gliwic. Doskonała lokalizacja przy Politechnice Śląskiej dla studentów oraz osób ceniących się bliskość miasta. Oferowane Mikro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

322 250 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Apartament nr 8 o pow. 25,78 m2 Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na II piętrze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

412 592 zł41 m² 10 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł45 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie położone w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Staszica. Pow. 45,4m2, 3 pokoje, usytuowane na II piętrze w bloku z windą z lat 70-tych. Na metraż mieszkania składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

649 000 zł53 m² 12 219,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Twoje słoneczne miejsce w Dobczycach 53 m komfortu, spokoju i elegancji Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 53,11 m, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skargi

Chojnów,dolnośląskie

245 000 zł38 m² 6 415,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 38 m , usytuowana w samym centrum Chojnowa , przy ul. Piotra Skargi. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 780 zł35 m² 14 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 35 m usytuowane na 4 piętrze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.