dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bończyka

Chorzów,śląskie

139 000 zł53 m² 2 599,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja!~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Bończyka w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 53,48 m2. ~położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 49 mkw. na pierwszym piętrze niskiego budynku. Przestronny salon doświetlony oknami z dwóch stron i wyjściem na balkon. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Okazja cenowa! Śródmiejski muranów! Budynek z cegły z lat pięćdziesiątych. Doskonała lokalizacja w pobliżu Metra Arsenał. W niedalekiej odległosci dwa parki i Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

266 000 zł53 m² 5 018,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe, w czteropiętrowym bloku, na Os. Zwycięstwa. Mieszkanie w wysokim standardzie, do wprowadzenia się. Budynek został ociepl ony, nowa elewacja, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

599 900 zł89 m² 6 746,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio sprzedam Mieszkanie czteropokojowe w Józefosławiu pod Warszawą przy ul. Ogrodowej 8 (osiedle Brzozowy Park - naciekawiej zaprojetowane osiedle w tej lokalizacji), usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł84 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Świetna okazja! Atrakcyjna, przestronna i cicha nieruchomość o powierzchni 84m2 (3.piętro) w budynku na zamkniętym osiedlu w otoczeniu zieleni Saskiej Kępy- idealna dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

129 000 zł41 m² 3 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Sobieskiego w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł56 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Ciche! mieszkanie w ścisłym Centrum - budynek w II linii zabudowy - w podwórku. Zabytkowa kamienica z 1935r. Mieszkanie z klimatem! Ścisłe Centrum, tuż przy Metrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bieniewicka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Jeden duży pokój z wnęką sypialnianą - jest możliwość wyodrębnienia 2 pokoju. Kuchnia widna osobna z oknem. Podłogi: terakota, parkiet. Przedpokój w literę L. Balkon częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Warszawa,mazowieckie

242 000 zł35 m² 6 914,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2, usytuowane na 4/8 pięter w bloku z cegły. Blok ocieplony około 2,5 roku temu. Mieszkanie środkowe, jednostronne (wystawa okien i loggii na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

122 000 zł48 m² 2 541,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Na podłogach panele i płytki, okna pcv. Niskie koszty utrzymania. Duży balkon. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

272 000 zł52 m² 5 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Ładne dwupokojowe mieszkanie, kuchnia została połączona z salonem tworząc przestrzeń 29m2 można rozdzielić, gdyż w kuchni znajduje się dodatkowe okno. Drugi pokój to kwadrat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

209 000 zł59 m² 3 554,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na osiedlu Stok, usytuowane na III piętrze i IV piętrowym bloku. Powierzchnia 58,80 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł46 m² 6 681,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie dwustronne (okna na południowy wschód i północny zachód), widne, ciepłe i ciche. Kuchnia otwarta z oknem, umeblowana, wyposażona. Łazienka z wc w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Zielona Góra,lubuskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne I komfortowe mieszkanie dwu pokojowe 46 M2 na osiedlu piastowskim - cisza - spokój! Lokalizacja: do centrum ok. 10 min, w okolicy Intermarche, biedronka, w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szmaragdowa

Lublin,lubelskie

260 000 zł62 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ładne mieszkanie, rozkładowe, 3 nieprzechodnie pokoje - 19, 12, 8m2, balkon typu loggia, łazienka i kuchnia po remoncie, osobne wc, nowe okna, duża zabudowana szafa w przedpokoju, opomiarowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker oferuje do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 46m 2 położone na trzecim piętrze niskiego bloku usytuowanego na os. Kopernika. Mieszkanie zadbane do odświeżenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł107 m² 6 682 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Atrakcyjne mieszkanie do sprzedaży w realizowanej nadbudowie na warszawskiej Ochocie. Atutem jest lokalizacja - w cichej uliczce zaledwie kilkaset metrów od Parku. Kamienica z 1937 roku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

213 000 zł48 m² 4 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie gotowe do wejścia. Lokal dwustronny, słoneczny, wszystkie pomieszczenia niezależne , dostępne z przedpokoju, kuchnia otwarta na salon z jadalnią( mozliwość zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

329 900 zł49 m² 6 740,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis: mieszkanie składające się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz balkonu. Do lokalu można dokupić miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

206 000 zł85 m² 2 429,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: dąbrowa Górnicza, centrum, ul. Sienkiewicza ~~opis mieszkania: ~- 1 duży pokój z balkonem, podłoga panele, ściany gładź gipsowa, pomalowane ~- 2 pokoje: podłoga panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

219 000 zł47 m² 4 669,51 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż 3 pokojowe Opole Centrum Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej około 47m2, położone w Centrum Opola, składające się z 3 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Budrysów

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł23 m² 8 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka 23m zlokalizowana przy ul Budrysów na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Ekspozycja okien w kierunku płd.-zach. Mieszkanie jest po remoncie, nowe instalacje, nowe okna i kaloryfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 66m2 ( na pierwszym poziomie) + 24,5m2 (drugi poziom do zagospodarowania). Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w Jabłonnie, 20 km od centrum Warszawy. Trzy pokoje na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł60 m² 8 186,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku. Okna wychodzą na stronę południową tj. wewnętrzne zielone patio. Możliwość parkowania na ogordzonym terenie posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

388 000 zł48 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone w dobrym punkciem komunikacyjnym (powsińska, gołkowska). Blisko Sadyba Best Mall, jeziorko Czerniakowskie. Piwnica, balkon 1,2m2. Mieszkanie po remoncie. Nowa glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Sprzedam bezpośrednio przytulne, jednopokojowe (37,9 m2) mieszkanie na Bemowie, w siedmiopiętrowym bloku mieszkalnym oddanym do użytku w 2002r. Mieszkanie kompletnie wyposażone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołyńska

Białystok,podlaskie

329 000 zł62 m² 5 315,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje*.* DO WPROWADZENIA*.*PIASTA Polecam Państwu mieszkanie położone w budynku mieszkalnym na osiedlu Piasta. Lokal jest urządzony i wykończony, nie wymaga żadnych nakladów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworska

Sosnowiec,śląskie

124 000 zł45 m² 2 749,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy dworskiej w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 45,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

294 300 zł42 m² 6 973,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 42,20m2 w nowej inwestycji na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (ok. 22,90m2), sypialni (ok. 10,20m2 ), łazienki (ok. 5,60m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mieszka I

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł55 m² 2 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw usytuowane na trzecim piętrze w niskiego bloku zlokalizowanym w Bielsku-Białej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

275 000 zł64 m² 4 286,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż 3 pkł Opole Śródmieście Mieszkanie trzypokojowe , położone na wysokim parterze w niskim budynku /kamienicy z lat 60-tych/, o powierzchni użytkowej 64,15 m2 , do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: katowice, brynów, wincentego pola~~dwa niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z wc na 5-piętrze w 10-piętrowym bloku w Brynowie, niedaleko awf-u ,wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Sosnowiec,śląskie

75 000 zł37 m² 2 029,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy staszica w sosnowcu. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 36,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł71 m² 3 087,72 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Info - wiola   ~lokalizacja: sosnowiec ul: jagiellońska 9/11p blok~opis mieszkania: ~1 duży pokój (salon) z balkonem, podłoga panele, ściany gładź;~2 pokój: podłoga panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

99 000 zł19 m² 5 348,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Do sprzedaży kawalerka o pow. 18.51 m2, usytuowana na II piętrze w II piętrowym blok. W skład mieszkania wchodzą jeden pokój (14 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie położone w niskim bloku. Budynek z cegły w okolicach Centrum Bielska-Białej. Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do centrum oraz drogi w kierunku Żywca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe w wysokim standardzie, po kapitalnym remoncie, w dwupiętrowym budynku z cegły, w dzielnicy Łazarz. Lokal stanowi odrębną własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł32 m² 7 968,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w dobrym stanie, kuchnia osobna z oknem, w pokoju na podłodze panele. Wysokie 320cm, przestronne, widne, ciepłe. Okna od ul. Waszyngtona. Budynek zadbany, klatka schodowa czysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

160 000 zł47 m² 3 404,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja:Oława,Osiedle Bolesława Chrobrego.Atrakcyjne położenie nieruchomości,bardzo blisko Rynek,PKS. W pobliżu.