dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

253 000 zł31 m² 8 161,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe , duży widny i ustawny pokój z osobną widną kuchnią, łazienka, piwnica, nie za wysoki czynsz, nowe okna plastiki, wymienione piony, własnościowe, hipoteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł53 m² 4 301,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,komfortowe w bloku z cegły na 2 piętrze, przebudowane z M-3(możliwość powrotu do stanu pierwotnego).Doskonała lokalizacja z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Zadbane mieszkanie na os. Czuby błonie. Położone na drugim piętrze w niskim budownictwie z 1992 r. Dwa rozkładowe pokoje, kuchnia oddzielna, przestronna łazienka razem z wc. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kupujący nie płaci wynagrodzenia! wynagrodzenie po stronie spryedajacego! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, znajdujące się na Warszawskim Bródnie. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładne mieszkanie z 50 metrowym tarasem z widokiem na panorame miasta. 3 pokoje w nowym budynku z 2008 roku o powierzchni 84 m2. Salon z aneksem ok. 30m2, sypialnia 12 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł61 m² 4 508,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Kozanowie w okazyjnej cenie! Powierzchnia 61m2 na parterze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z jasnego, słonecznego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

120 000 zł47 m² 2 553,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy serdecznie!~cena do negocjacji!~bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie po nadające się do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

275 000 zł57 m² 4 824,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie 57 m.kw. po gruntownym remoncie (nowe podłogi, drzwi wewnętrzne i antywłamaniowe wejściowe, nowa zabudowa kuchenna): świeże, czyste i gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Struga

Stargard,zachodniopomorskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Stargardzie Szczecińskim w centrum. Lokal o powierzchni 63,39 m2 położony jest na piątym piętrze bloku wielorodzinnego. Lokal składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaciszna

Karpacz,dolnośląskie

543 396 zł56 m² 9 634,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty nad Strumieniem - Karpacz. 4-kondygnacyjny komples hotelowo-apartamentowy położony w zacisznym i malowniczym miejscu nad strumieniem Płomnica w Dolinie Łomnicy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł42 m² 4 099,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku na ivp o pow. 42.20m2 do odświeżenia. Dwa pokoje (16 i 9m2)- na podłodze mozaika parkietowa, ściany gładzie i tapeta. Kuchnia 6.70m2- panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rosochy

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 48m2 na 3 piętrze w cztero piętrowym bloku, z dużym balkomem, ocieplone, duże zwroty za ciepło. Liczniki wody, gaz i tv kablowa wliczone w czynsz. Podłoga w panelach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł113 m² 4 336,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

|! dwa miejsca postojowe W cenie! W pełni rozkładowe! Lokalizacja: krzyki, ul. Ołtaszyńska. Osiedle zlokalizowane w miłej i malowniczej okolicy miasta. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z balkonem na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku. Rozkładowe pokoje 16 i 9 m2. Widna kuchnia - szafki, glazura, terakota. Łazienka z toaletą i wanną, glazura, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

144 000 zł44 m² 3 252,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1962

Polecamy: mieszkanie typu M-3 o pow. 44,28 m2,położone na parterze, ustawne, słoneczne, dwustronne, środkowe, w bloku po modernizacji. Blok znajduje się przy głównej ulicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł48 m² 9 479,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wrocław, centrum - komfortowe mieszkanie na sprzedaż. Polecamy do sprzedaży nowoczesny w pełni wyposażony i umeblowany apartament usytuowany na ostatniej kondugnacji prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

356 380 zł41 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

Nowy 7 - kondygnacyjny, kameralny budynek składający się z 24 luksusowych apartamentów i usytuowanych na parterze nowoczesnych lokali usługowych. Dzięki swojej klasycznej, klinkierowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł71 m² 7 042,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Ladne rozkładowe słoneczne mieszkanie na osiedlu ogrodzonym o powierzchni 71m plus balkon 7,5m .pomieszczenia: kuchnia 7,8m, salon 26,5m,pierwszy pokój 10,5m, drugi pokój 10,5m, łazienka 4m, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedlowa

Nochowo,wielkopolskie

220 000 zł68 m² 3 216,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam własne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,4 m2 w Nochowie (k. Śremu). Mieszkanie usytuowane na parterze dwupiętrowego bloku. Blok po termomodernizacji. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyków

Kraków,małopolskie

420 000 zł66 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Właściciel sprzeda nowoczesne, 3-pokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie, o pow. 66,5 m2, na Bielanach przy ul. Puszczyków. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w ośmio-mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 53 m2. Mieszkanie 2 pokojowe, pokoje o wymiarach 13 m2 i 14 m2 w pokojach deski , w kuchni położone kafle pow. ok 20 m2. Ogrzewanie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

364 000 zł63 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane na ulicy Kobierzyńskiej (ruczaj), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80-tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Śródmieście Grzegórzki W doskonałej lokalizacji do sprzedania bardzo jasne, ustawne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m2 położone na wysokim parterze w 4 piętrowym, odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Murarska

Starachowice,świętokrzyskie

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - taniej o 13000zl od ceny poczatkowej, pilnie sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 48m2, 3cie- pietro. Wymienione wszystkie okna, nowe drzwi wejsciowe, mieszkanie cieple, blok ocieplony ze wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 11 Listopada

Morąg,warmińsko-mazurskie

105 800 zł46 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do remontu, wymiana okien i podłóg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

279 825 zł46 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja realizowana u zbiegu ulic Dubois i Pomorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie nabrzeża Odry, tuż przy Mostach Mieszczańskich. Położona w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

53 000 zł34 m² 1 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo tania i duża kawalerka na Bykowinie w bloku. Ogrzewanie centralne węglowe, z możliwością podpięcia Pieca gazowego i zmianę ogrzewania na centralne gazowe-kwestia tylko pieca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł50 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie 50 m2 na drugim piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, bardzo nasłonecznione. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

307 364 zł71 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M4 o powierzchni 53m2 w ocieplonym bloku , na trzecim w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

299 880 zł43 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

134 000 zł42 m² 3 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu. Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 usytuowane na pierwszym piętrze - blok po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł73 m² 8 356,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, odrestaurowana przedwojenna kamienica. Do częściowego remontu. Kuchnia widna. W pokojach klepka, w kuchni i w najmniejszym pokoju deski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł35 m² 8 326,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie zadbane. Kuchnia widna, nieduży balkon. Pokoje przechodnie, wejście do małego pokoju z dużego. Na podłodze panele, nowe okna pcv. Mieszkanie ciche- okna od strony podwórka. Blok niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł83 m² 4 084,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Gajowa. 10min pieszo do Rynku. Spokojna, cicha, zielona okolica w centrum. W sąsiedztwie liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

325 000 zł45 m² 7 152,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,44 m2 zlokalizowane na ulicy Bajecznej (dąbie), usytuowane na trzecim piętrze pięciopiętrowego budynku z 2006 roku. Mieszkanie posiada balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Złotnicka

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Złotniki. Pokój dzienny połączony z kuchnią z przejściem do sypialni z garderobą. Pełne wyposażenie agd i rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suszec

Suszec,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż pilne! 60m2 Mam do sprzedania atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe kuchnia duża,łazienka, wc oraz piwnica. w Suszcu na pierwszym piętrze.Mieszkanie po remoncie.Na podłogach są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kętrzyńskiego

Bemowo Piskie,warmińsko-mazurskie

50 750 zł35 m² 1 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bemowie Piskim, 35m2, 2 piętro w 4-piętrowym boku. Duży pokój 17m2, sypialnia 7m2, widna kuchnia 6m2, łazienka z wc 5m2, balkon 3m2, piwnica 3,4m2. Jest prąd, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

414 062 zł72 m² 5 727 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrody grabiszyńskie - twój własny styl Apartament w Ogrodach Grabiszyńskich to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i naturę lecz nie wyobrażają sobie życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

202 720 zł29 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Golden House to wysokiej klasy budynek apartamentowo-usłygowy zaprojektowany z myślą o prestiżu i komforcie jego mieszkańców. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij