dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

255 000 zł65 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńska

Wrocław,dolnośląskie

176 819 zł42 m² 4 198,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Pragniesz mieszkać w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Potrzebujesz oazy spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł63 m² 7 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3-pokojowe o metrażu 63 m przy ulicy Igańskiej w Warszawie. Mieszkanie jest przestronne i widne. Znajduje się na 2.piętrze, dwa lata temu przeszło kapitalny remont. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

274 000 zł64 m² 4 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bloku z cegły na 1 piętrze w budynku docieplonym. Pomieszczenia niezależne, panele, gładzie, ogrzewanie etażowe gazowe piec dwu funkcyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

159 900 zł36 m² 4 441,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m kw, położone na 10 piętrze w budynku 10 piętrowym.Pokoje rozkładowe, kuchnia z oddzielnym wejściem z oknem na pokój. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 188 zł61 m² 5 555 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

201 600 zł48 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach, 11 km od centrum Wrocławia. Lokal z balkonem , w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 405,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

145 000 zł63 m² 2 301,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie typu m-5 które położone w ścisłym centrum miasta Jastrzębia- zdroju na dogodnym III piętrze. Lokalizacja perfekcyjna łatwy dostęp do komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

175 000 zł26 m² 6 661,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie po remoncie w centrum miasta. Blok z cegły z 1970 roku. Księga wieczysta, wspólnota mieszkaniowa. Opłaty 358zł. Jasna kuchnia z nowymi meblami-płytki, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

105 000 zł48 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! W cenie szafa zabudowana W pokoju!~mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie o powierzchni 47,5m2.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchni,łazienki oraz przedpokoju, i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2 pokojowe , po kapitalnym remoncie, oddzielnie wc i łazienka. Dwustronne, okna na strone polodniowa i polnocna, bardzo dobra komunikacja z centrum warszawy, samochodem 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Okazja! O% prowizji od kupującego! Gorąco polecam dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na os. Zwycięstwa na Winogradach. Opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Zwycięstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gliwice,śląskie

258 000 zł88 m² 2 943,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Gliwic bez prowizji maklerskiej! Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w kamienicy w centrum Gliwic przy ul. Kościuszki; okna wszystkich pokojów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

331 705 zł52 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Secesja nieruchomości z nami znajdziesz każde mieszkanie. Obsługa na najwyższym poziomie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

295 000 zł52 m² 5 622,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,47 m2 zlokalizowane na ulicy Powstańców (prądnik Czerwony), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z 1981 roku. Blok odnowiony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze, dwupokojowe (38 m2), rozkładowe, położone na 7 (ostatnim) piętrze budynku z 1967 roku zbudowanego z cegły, w okolicy ul. Żelaznej i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hławiczki

Cieszyn,śląskie

265 000 zł90 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne, komfortowe, bardzo przestrzenne mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni 90 m2 znajdujące się na spokojnym osiedlu Liburnia. Posiada 3 balkony! Usytuowane jest blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł67 m² 4 462,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

0% prowizji dla kupującego! arkei nieruchomości poleca przestronne i wyremontowane mieszkanie na Podolanach. Opis mieszkania: trzypokojowe bezczynszowe mieszkanie na zamkniętej posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kraków,małopolskie

245 000 zł44 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 zlokalizowane na ulicy Widok (dąbie), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku. Blok ocieplony, odnowiony. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

310 000 zł48 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne, jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,5 mkw usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

75 000 zł30 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o pow. 30m2 na drugim piętrze z balkonem. W pokojach: na podłogach - linoleum, na ścianach - tapety. Łazienka: na podłodze - kafelki, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

163 000 zł76 m² 2 144,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*** do mieszkania przynależy ogrodzone miejsce parkingowe *** super oferta pod względem: lokalizacji,1 piętra, pięknych 2 dużych balkonów, idealnego układu ( wszystkie pomieszczenia osobne, osobno wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- rybnickie Biuro Nieruchomości prezentuje : - Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w Rybniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł39 m² 8 282,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Ochocie, jednej z najładnieszych dzielnic Warszawy może być Twoje! Dwupokojowe mieszkanie, dobrze skomunikowane, zaprasza do obejrzenia! To jakże urokliwe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

149 000 zł19 m² 7 720,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka W centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Poznania w rewitalizowanej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. Bardzo dobra lokalizacja - niespełna 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Orzechowej. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (20,60 m2 + 12,10 m2 + 9,30 m2) * przedpokoju (8,80 m2) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

241 115 zł60 m² 3 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

120 000 zł61 m² 1 980,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie: 3 pokoje z kuchnią, balkon i piwnica. "Wszędzie blisko".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł85 m² 5 070,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 84.81m na 4 piętrze w 12 pietrowym budynku z 1977 roku. Miezkanie dwystronne. Oddzielna kuchnia 8,6 m2, widna. Salon 20,4 m2, 3 sypialnie (11,3; 13,7; ,15,1) W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe, nowe mieszkanie na osiedlu zamknietym z 2008r, olbrachta , powierzchnia podłogi 80m2, użytkowa w/g ksiegi 69m2, piętro 3/4 I poziom: hol, salon, aneks kuchenny, toaleta, loggia II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

317 200 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji* nowiutki apartament W centrum wrocławia Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku apartamentowo-biurowym tuż przy Moście Uniwersyteckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Pruszków,mazowieckie

400 000 zł83 m² 4 801,92 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie w 4 rodzinnej kamienicy w Pruszkowie, działka wspólna 960 m2. Bardzo dobrze usytuowane komumnikacyjnie, do wkd ok. 10 min, do mzk ok. 3 min, do pkp ok. 15 min. Na tej samej ulicy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

175 000 zł41 m² 4 268,29 zł/m²

 

Piętro:23/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Kukurydzy usytuowane na 23 piętrze dzięki temu z okien roztacza się wyjątkowy widok. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajcego

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł37 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie własnościowe na drugim piętrze w bloku dziesięciopiętrowym z lat 70-tych. W skład mieszkania wchodzą: pokój rodzinny o powierzchni 16 m2, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

219 170 zł34 m² 6 490,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Budynek usytuowany w dobrym miejscu komunikacyjnym. Dojazd do Centrum Warszawy bardzo dobry okolo 8 min drogi do stacji wkd Komorow oraz dojście do stacji pkpo/skm okolo 11 min. i przejazd około.