dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 011 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 632,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Okazja! Mieszkanie 2 pokojowe w zabytkowej kamienicy z 1929 roku na Woli. Kamienica po generalnym remoncie: elewacja z elementami starej cegły , nowy dach, nowe piony i instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smolna

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł43 m² 8 891,45 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

polecam dwupokojowe mieszkanie w budynku z portiernią, w samym Centrum Warszawy, z widokiem na zieleń, ciche. Mieszkanie jest jednostronne, okna na całą ścianę wychodzą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 48m2 2 pokojowe w wysokim bloku n os.Zwycięstwa. Mieszkanie składa sie z 2 samodzielnych pokoi, osobnej kuchnii, łazienki oraz korytarza. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

125 000 zł52 m² 2 403,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze w wieżowcu.Mieszkanie wyremontowane.Na ścianach gładzie i tapeta,na posadzkach kafle oraz panele.Łazienka po remoncie.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku, na terenie Gocławia. Okolica jest dobrze skomunikowana, w pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, centrum handlowe Promenada i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł29 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie ładnie urządzone, kuchnia 6 m2, łazienka 4 m2, przedpokój 2 m2, pokój 18 m2, balkon 3m2, gładź gipsowa na ścianach, zabudowa kuchni na wymiar z pełnym wyposażeniem, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Raciborska

Rydułtowy,śląskie

53 000 zł25 m² 2 120 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam sprzedam sloneczna kawalerke-mieszkanie wlasnosciowe.Mieszkanie po remoncie, wneka kuchenna w zabudowie, podlogi w kafelkach (przedpokoj,kuchnia i lazienka). woda.C.O. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł96 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 96m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 pokoje, 66,4m 2 ul. Bohaterowicza/gocław Dwustronne i rozkładowe mieszkanie, składające się z pokoju dziennego 19m 2 , oddzielnej i widnej kuchni 10m 2 , przedpokoju, dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa okazja! Piękne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m2 w na zamkniętym osiedlu na Krzykach / Borek. Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

281 000 zł45 m² 6 189,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży całkowicie nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45.40 m2, mieszczące się na piątym piętrze w sześciopiętrowym bloku budowanym w 2012 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tymień

Tymień,zachodniopomorskie

135 000 zł50 m² 2 692,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Arlett nieruchomości ma do zaoferowania dla Państwa bardzo zadbane, słoneczne mieszkanie na 2 pietrze w bloku. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo zacisznej i spokojnej części Tymienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chęcińskiego

Lublin,lubelskie

235 000 zł47 m² 4 978,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po remoncie, położone na Czechowie Dolnym, w pobliżu Akademii Medycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł75 m² 3 853,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Atrakcyjna lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.W pobliżu dużo terenów spacerowych.Słoneczne,przestronne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

144 000 zł43 m² 3 348,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie gotowe do zamieszkania blisko centrum Starego Miasta w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,53m2 usytuowane na IV piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

355 000 zł50 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowy budynek, oddany w 2008 r. Spokojna okolica. Mieszkanie przeprojektowane na etapie budowy w związku z czym jest 3 pokojowe, stan bardzo dobry, nie wymaga dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sprawiedliwości

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie w Centrum Pruszkowa. Kuchnia w aneksie, umeblowana i wyposażona. Salon z wyjściem na duży balkon (8m2!), sypialnia, łazienka z wc. Mieszkanie ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 515 000 zł112 m² 13 526,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Unikatowa oferta! Mieszkanie w ścisłym Centrum, w zabytkowej, odrestaurowanej pięciopiętrowej kamienic Z windą!kamienica po kapitalnym remoncie. Położone na czwartym piętrze we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Gdynia,pomorskie

224 999 zł42 m² 5 408,65 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Urokliwe mieszkanko w Gdyni Redłowie. Jeden duży pokój (ok. 25 m2) podzielony na dwie częśći, ale jest łatwa mozliwość powrócenia do pierwotnej wersji. Mieszkanie po generalnym remoncie ( tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

385 000 zł73 m² 5 253,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu pięknie zaaranżowane dwu poziomowe mieszkanie trzy pokojowe Z widokiem na las - super lokalizacja! lokalizacja: osiedle zastalowskie - otoczone lasem, zaciszne piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

384 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji - przy budynku pełna infrastruktura - sklepy, usługi. Szybki dojazd do Centrum, kilka kroków do Centrum Handlowego Arkadia. Budynek odnowiony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

148 900 zł37 m² 4 024,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta mieszkania typu kawalerka, po generalnym remoncie, w ocieplonym, z nową elewacją bloku zlokalizowanym na terenie świetnie zurbanizowanego osiedla Słoneczny Stok. Remont wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

2 700 000 zł270 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Nieruchomość przy głównej ulicy Traktu Królewskiego w Krakowie - Floriańskiej. Bardzo atrakcyjna cena 10 000 zł/m2! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży części ostatniego piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu-w pobliżu Placu Grunwaldzkiego Mieszkanie świeżo po remoncie-wymienione piony, instalacje oraz okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

225 920 zł34 m² 6 689,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Secesja nieruchomości z nami znajdziesz każde mieszkanie. Obsługa na najwyższym poziomie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Kielce,świętokrzyskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Orkana w dzielnicy Uroczysko. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł52 m² 4 596,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52 mkw z jasną kuchnią, w okolicy ul. Szkockiej. W mieszkaniu przeprowadzono remont, wymienione są okna. Blok w spokojnej okolicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł49 m² 7 244,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego. Lokal usytuowany w kameralnym, 3-piętrowym budynku z cegły. W skład wchodzą 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuratowskiego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł59 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie, dwustronne/południowy zach - północny wsch/ z dużą loggią,Ma ładny rozkład, jest bardzo zadbane. Okna skierowane częściowo na ładnie utrzymaną zieleń osiedlową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

230 000 zł48 m² 4 811,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie w funkcjonalnym rozkładzie. Oddzielne pokoje, duży balkon, kuchnia, łazienka oddzielnie z wc. Niski blok, budynki w kształcie kwadratu, w środku skwer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 000 zł35 m² 1 093,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Nowym Mieście. C.o węglowe. Mieszkanie do remontu. Toaleta na korytarzu. Polecam. Możliwa zamiana z dopłatą na mieszkanie na Piaskowej Górze lub Podzamczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 48 m 2 położone w zielonej okolicy Służewca nad Dolinką , niedaleko stacji metra Służew. 6/ 10 budynku wybudowanym w technologii rama-H. 2 pokoje (20,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Łęczna,lubelskie

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam mieszkanie 64 m2 spółdzielcze własnościowe parter 3 pokoje kuchnia oddzielna łazienka wc balkon duży na długość salonu do lokalu przypisana piwnica wymienione okna wychodzące na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł33 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 33 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Grodków,opolskie

132 000 zł54 m² 2 426,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie komunalne własnościowe 54,39 m2 + garaż + piwnica. Gotowe do zamieszkania. 2 pokoje, kuchnia z jadalnia, garderoba, łazienka, przedpokój; podłogi panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołdapska

Olecko,warmińsko-mazurskie

153 000 zł60 m² 2 545,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 2 piętrze w bloku 3 pokoje,łazienka,oddzielne wc, kuchnia, przedpokój spory balkon.cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ręczajska

Kobyłka,mazowieckie

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym na 4 pietrze w Kobyłce na cichym i spokojnym osiedlu , blisko sklepy , szkoła plac zabaw .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

243 180 zł37 m² 6 489,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rayskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

249 000 zł107 m² 2 327,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Idealne jako inwestycja pod wynajem! Posiadam do sprzedania rozkładowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Rayskiego, na III piętrze, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²