dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

45 000 zł39 m² 1 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Do sprzedania przestronna kawalerka w Świebodzicach (okolice stawu Warszawianka). Do mieszkania przynależy strych zamykany, piwnica z oknem. Toaleta na korytarzu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł84 m² 9 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne trzy pokojowe mieszkanie. Saska Kępa z widokiem na Park.Stara Kamienica.Polecamy.Kont .Elżbietaosoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Plan ; 1 - pokój 22.31 2 pokój 18.29 ,pokój 16.78,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

158 000 zł49 m² 3 224,49 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu 3 pok. Mieszkanie W niskim bloku na wysokim parterze na os. Piastowskim! lokal po kapitalnym remoncie! cena do uzgodnienia! Charakterystyka mieszkania: nieruchomość przeszła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Metalchem

Opole,opolskie

222 000 zł74 m² 3 004,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie Sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe , w bloku 3 piętrowym na parterze, o powierzchni użytkowej 73,90 m2, składajace się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotowska

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł84 m² 5 147,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo duże mieszkanie 3-pokojowe: 27/25/12 m2. Możliwość zrobienia czwartego pokoju. Właściciel zaadoptował wnęki na trwałe zabudowy. Pod podłogami przebiegają rury ogrzewania co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płock

Płock,mazowieckie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pasja Nieruchomości poleca mieszkanie 32m2 usytuowane na parterze w bloku czteropiętrowym. W skład lokalu wchodzą dwa oddzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł36 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 -pokojowe mieszkanie w bloku. 36 m kw. Wymienione okna na nowe pcv,instalacje wewnątrz nowe, intalacje w budynku - nowe przyłącza, tv kablowa ,telefon, domofon, winda, piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu.Pokoje 16 m,11 m,9 m,kuchnia 7 m. Na podłogach nowe panele,kafle w przedpokoju,na ścianach gładzie.Okna PCV,loggia.Drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Pruszków,mazowieckie

289 000 zł60 m² 4 816,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przyjemne mieszkanie w Pruszkowie przy ulicy Dobrej. Zlokalizowane na 7-mym piętrze w 8-piętrowym budynku z 1986 roku. Na powierzchnię 60m2 skladają się; trzy pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Dąbrowa, 220000 złotych - 55 m2 2 piętro, blok z płyty, czteropiętrowy, do remontu Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta (blisko Ronda Broniewskiego), pełno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wadowice

Wadowice,małopolskie

250 000 zł32 m² 7 763,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w kamienicy w centrum Wadowic. Lokal o powierzchni 32,20 m2, usytuowany na I piętrze. W skład mieszkania wchodzi jeden duży pokój, widna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł37 m² 7 392,47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie bardzo ciche , w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, dwa samodzielne pokoje z aneksem kuchennym, niewielki balkon, mieszkanie do remontu , w budynku wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

218 400 zł52 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przytulne, jasne jednopokojowe mieszkania na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Warszawie w sąsiedztwie parku ,pola Mokotowskie". Mieszkanie wykończone, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na osiedlu Dywizjonu 303 (czyżyny), usytuowane na czwartym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat 70-tych. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szeroka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł46 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży M-3 w niskim bloku. Mieszkanie ma dwa pokoje, kuchnię, przedpokój, łazienkę. Mieszkanie jest dwu rozkładowe, pokoje są nie przejściowe, kuchnia duża, jasna z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł64 m² 6 155,04 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, rozkładowe z balkonem. Powierzchnia 64,5 m 2 w tym;pokój (26 m 2), pokój (9 m 2), pokój (8 m 2), kuchnia z oknem (7 m 2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

430 000 zł52 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy Państwu piękne, luksusowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 (2 pokoje z aneksem kuchennym) bez prowizji od klienta kupującego. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu europejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki z wc i prysznicem oraz przedpokoju. Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lazurowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł95 m² 4 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piekny i przestronny apartament o pow.95m2 w pobliżu ul.Lazurowej. Komfort zapewnia dwupoziomowy układ mieszkania w nowoczenym budynku z 2006r. 95m2 w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł49 m² 9 650,21 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o powierzchni 49 m2 na parterze kameralnego bloku na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest w idealnym tanie, gotowe do wprowadzenia, nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyżynna

Rumia,pomorskie

379 000 zł114 m² 3 324,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Nieprawdopodobna okazja! rzeczywista powierzchnia mieszkania "po podłodze" 114,7 M2! powierzchnia pełnowymiarowa to 81,7 M2 W cenie około 3800 zł/m2 oraz 33 M2 ze skosami W cenie 50%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

215 000 zł57 m² 3 771,93 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w bardzo atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2000 roku o powierzchni 40 m2 w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

88 000 zł30 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w Lęborku przy ul. I Armii Wojska Polskiego(opodal marketu Biedronka) o metrażu 30,25m 2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polan

Poznań,wielkopolskie

252 000 zł50 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Okazja! O% prowizji od kupującego! Dwupokojowe przestronne mieszkanie na osiedlu Polan! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Ratajach na osiedlu Polan o powierzchni 50 m2, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

145 000 zł48 m² 3 015,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w Andrychowie na os. Lenartowicza. Mieszkanie po remoncie , nowe okna, na ścianach gładzie gipsowe, na podłogach panele, kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Oława,dolnośląskie

150 000 zł47 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż ładne i tanie, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,5m2, położone na III piętrze w bloku przy ulicy Kamiennej w Ołąwie. Mieszkanie jest rozkładowe i dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sierakowice

Sierakowice,pomorskie

155 000 zł62 m² 2 487,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Sierakowicach przy ul. Wichrowe Wzgórza o metrażu 62,30m2. Lokal usytuowany jest na parterze trzypiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

324 000 zł47 m² 6 893,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na ulicy Odrzańskiej (łagiewniki), usytuowane na siódmym piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1978 roku. Blok odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł56 m² 1 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie w starej części Piaskowej Góry (okolice ulicy Odlewniczej). Ogrzewanie c.o węglowe, nowy piec i nowe instalacje. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Liskego

Wrocław,dolnośląskie

336 000 zł60 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie dwupokojowe (60m2) na drugim piętrze kamienicy z lat 20 XX wieku (odbudowanym po wojnie wzmacniając konstrukcję między innymi betonowymi stropami), położone jest w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Mokotowie, jasne, przestronne 61 m. przy Al. Niepodległosci w bliskiej odleglości od Woronicza. Bardzo dobra komunikacja, blisko przystanki autobusowe i tramwajowe, metro Wierzbno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego. Osiedle za Żelazna Bramą, mieszkanie położone na 5 piętrze w budynku 15-to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

175 000 zł54 m² 3 219,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Bałuty - 54m2 3 piętro, blok czteropiętrowy z cegły. Uwaga 2 balkony Blok zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. Niedaleko Park na zdrowiu, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

284 000 zł48 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na osiedlu Wysokim (bieńczyce), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1972 roku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Polnej Róży

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Designerskie mieszkanie z oknami w dachu i skosami na poddaszu vis a vis lasu kabackiego usytuowane na 4,4 p., w apartamentowcu na strzeżonym osiedlu. Otwarta kuchnia, duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

469 200 zł92 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 92 m2 i wysokości 2,70m w promocyjnej cenie 5100 m2/ W cenie miejsce W garażu/ doskonale zlokalizowane i skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żabickiego

Łęczna,lubelskie

105 000 zł32 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjna cena! Oferujemy do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,7 m2, położoną na VII piętrze w bloku w Łęcznej przy ul.Żabickiego. Mieszkanie w dobrym stanie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Katowice,śląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie trzypokojowe z odzielną kuchnią i łazienką z wc. Mieszkanie znajduje się w osiedlu bardzo.