dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 109 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

310 000 zł91 m² 3 421,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta blokowana! piękne, słoneczne, wygodne mieszkanie 91m2, w idealnym stanie, do zamieszkania od zaraz zlokalizowane W bloku Z cegły Z 1995 R. NA os. Zacisze! Osiedle Zacisze, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł39 m² 7 478,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

polecam dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w budynku z cegły z lat 50-tych, w części Grochowa sąsiadującym z ogródkami działkowymi i dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się na nowym osiedlu w podwrocławskiej miejscowości Wysoka. Powierzchnia całkowita mieszkania to 72m 2 natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Staszica

Łomianki,mazowieckie

520 000 zł114 m² 4 561,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Pilne! Okazja! Bezpośrednio Mieszkanie dwupoziomowe 106 m2 na Osiedlu Tęcza w Łomiankach w okazyjnej cenie. I piętro: - sypialnia/gabinet I - z oknem balkonowym, - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

215 000 zł86 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

2.500,00 zł/m2. Do sprzedaży udział w kamienicy - mieszkanie o powierzchni 86 m2 położone na parterze w kamienicy, w samym centrum miasta Piotrkowa Tryb. Wymienione okna, centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

250 000 zł52 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane na osiedlu Górali (nowa Huta), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego bloku z lat 50-tych. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kusocińskiego

Wejherowo,pomorskie

229 000 zł66 m² 3 469,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże, zadbane mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa i gimnazjum z basenem , przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

228 000 zł67 m² 3 402,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży ładne i zadbane mieszkanie na parterze wieżowca o powierzchni 67m2 na Osiedlu Zachód w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzy pokojowe, ustawne, bardzo ładne, niski czynsz miesięczny, wieżowiec, 5 piętro, zadbane klatki schodowe, czyste windy, sprawne, centrum, dobra komunikacja z miastem, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł60 m² 2 883,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Po kapitalnym remoncie! Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 60m2. Kamienica, centrum, IV piętro. Na sprzedaż bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

120 000 zł43 m² 2 803,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie do odświeżenia i zamieszkania. Niezależne wejście do każdego z pomieszczeń z przedpokoju. Ciepłe i słoneczne z oknami na wschód i zachód. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł58 m² 4 725,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| - pełen rozkład! - Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1-szym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Bezpiecznej. Lokal składa się z trzech ustawnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

189 000 zł75 m² 2 520 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna zmiana ceny! warto! Przestronne ieszkanie czteropokojowe, położone na siódmym piętrze bardzo zadbanego wieżowca, tuż przy Castoramie. Budynek ulokowany w centralnym punkcie miasta, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

139 000 zł56 m² 2 495,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oś. Korfantego. M4 z ładnym widokiem. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni z witryną na salon, łazienki, balkonu oraz komórki na korytarzu. Wymienione zostały okno balkonowe i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie ,usytuowane na 10 piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 3 nizależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zebrzydowice

Zebrzydowice,śląskie

59 000 zł31 m² 1 903,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w Kaczycach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku , jest do odświeżenia. Nieruchomość wolna od zaraz. Blisko : szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

500 000 zł112 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Regułach k. Pruszkowa. Na pow. 112m2 rozmieszczono salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienkę. Wysoki standard wykończenia, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł73 m² 6 150,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie - okolice pks Nieruchomość : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w plombie z 2000r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

128 000 zł46 m² 2 770,56 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 z wymienionymi oknami pcv, reszta do remontu. Mieszkanie znajduje sie na 8 pietrze, blok z winda. Mieszkanie jest z balkonem i przepieknym widokiem na las. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam Funkcjonalne rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na Mokotowie po kapitalnym remoncie z dużym balkonem. Doskonała lokalizacja, cicha i spokojna okolica, dobrze skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, południowe i ładnie skonfigurowane mieszaknie typu M-2 na sprzedaz. Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny: * Kuchnia z oknem, umeblowana, oddzielna. * pokój z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Siechnice,dolnośląskie

380 000 zł86 m² 4 405,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam dwupoziomowe, bardzo przytulne, słoneczne i jasne mieszkanie. Niższe piętro jest w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Bardzo przestronny, przyjemny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł44 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

BN Kontrakt poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 44m2 w dzielnicy Psie Pole w okolicy ul. Kiełczowskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Wejherowo,pomorskie

165 000 zł37 m² 4 495,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, w pobliżu przychodnia, deptak, szkoła podstawowa i liczne sklepy. Do dworca skm ok. 3-5 min. Teren wokół budynku zagospodarowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie w bloku 4-piętrowym w spokojnej części osiedla Wejhera w sąsiedztwie Ergo-Areny - 200m, bardzo ciepłe w sezonie grzewczym.Dostęp na klatkę schodową za pomocą hasła lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chełmek

Chełmek,małopolskie

150 000 zł52 m² 2 884,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, centrum Chełmka, położone na 2 piętrze, składa się z 2 poki. Mieszkanie jasne i przestronne, po remoncie. Dane kontaktowe: paulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

666 000 zł81 m² 8 263,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż unikatowe, klimatyczne mieszkania powstałe w wyniku nadbudowany kamienicy z 1928 r. na Starej Ochocie w pobliżu Pl. Narutowicza. Koniec prac remontowych elewacji budynku, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł48 m² 4 757,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 48,13m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 934,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł74 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w rewelacyjnej cenie-Śródmieście! Mieszkanie usytuwane na 1 piętrze w wielorodzinnym budynku mieszkalnyn z 1930 roku. Stan techniczny - dobry, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

214 000 zł64 m² 3 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 pokoi (25m/10m/10m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Na ścianach gładzie, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Derdowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokoje o pow. 48 m2. Lokal położony na parterze wysokiego budynku na oś. Kaliny doskonale skomunikowanego z każdą dzielnicą miasta. Powierzchnia pokoi ok. 16m2, 9m2, 6m2 (1,4m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł42 m² 2 820,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem w niskim bloku usytuowane na ulicy Śląskiej. W pokojach: nowe okna pcv oraz drewniane, ściany-tynk(w jednym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górna

Łódź,łódzkie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Chojny / Górna 145000 złotych - 50 m2 9 piętro, wieżowiec jedenastopiętrowy z płyty Wieżowiec zadbany, spokojna okolica, świetna komunikacja z centrum miasta. W pobliżu szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

126 000 zł50 m² 2 520 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 50 m2. W pokojach: na podłogach - panele, na ścianach - gładź. Kuchnia z oknem: mogą pozostać meble (bez lodówki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.60m2 na parterze w bloku czteropiętrowym .Kuchnia, 3-pokoje,łazienka, osobno wc, przedpokój, balkon typu loggia. Mieszkanie po kapitalnym remoncie zostały wymienione instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

238 000 zł56 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam atrakcyjne dwu pokojowe mieszkanie położone na Gumieńcach.Mieszkanie znajduje się na parterze.Salon otwarty na kuchnie, z salonu wyjście na bardzo słoneczny taras o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Zabrze,śląskie

149 000 zł50 m² 2 954,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni na parterze niskiego bloku z cegły z zielonej okolicy w Centrum Zabrza, składające się z przedpokoju, łazienki z wc, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

240 000 zł78 m² 3 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4