dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

748 411 zł90 m² 8 315,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Spółka locus home to deweloper który realizuje inwestycje mieszkaniowe na terenie Katowic od wielu lat. Nowa inwestycja na ulicy bukszpanowej (obok nr 19).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Brzezie,małopolskie

212 823 zł18 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal typu studio z dwoma miejscami parkingowymi oraz witryną znajdujący się w domu wielolokalowym. Dokładna lokalizacja: brzezie, ul. Łąkowa. Lokal ma metraż 18,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł84 m² 11 603,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

492 161 zł55 m² 8 948,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszka I

Katowice,śląskie

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania Lokalizacja: katowice, osiedle Tysiąclecia, ul. Mieszka I 5 Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 7 z windą Parking:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

629 000 zł49 m² 12 759 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,3 mkw. położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Stojałowskiego. Lokal dostępny w ciągu 2 tygodni. Piętro: 4/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Przetarg

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kantorówny

Katowice,śląskie

160 346 zł72 m² 2 217,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na ustanowienie i przeniesienie własności lokalu mieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Tarnobrzeg,podkarpackie

367 000 zł45 m² 8 155,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w sercu Tarnobrzega gotowe do wprowadzenia! Marzysz o mieszkaniu, które łączy wygodę życia w centrum z ciszą i zielenią za oknem? Ta nieruchomość przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferta sprzedaży mieszkania * 48m2 * 2 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: mieszkanie dwustronne, rozkładowe z wystawą okien w kierunku południe-północ do użytku lokatorów suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

522 405 zł55 m² 9 498,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

599 000 zł56 m² 10 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Cena: 599 900 pln Powierzchnia: 56,01 m | Piętro: 1 | Budynek z 2017 roku Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Łódź,łódzkie

362 996 zł37 m² 9 856 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie przegap! Nowoczesne mieszkania w sercu Łodzi! cena zawiera maksymalny rabat Szukasz wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji, gdzie historia łączy się z nowoczesnością? Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Cyryla i Metodego

Zielona Góra,lubuskie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 30,0 m2 znajduje się na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Cyryla i Metodego. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

998 287 zł110 m² 9 075,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

444 990 zł49 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty mieszkanie 2-pokojowe bezczynszowe nowoczesne technologie gwarancja dewelopera bezpieczny zakup Twoje Wymarzone Miejsce Na Ziemi Odkryj nowy wymiar komfortu i elegancji Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł24 m² 18 742,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

519 000 zł37 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Spółdzielców Mieszkanie: - salon, kuchnia osobna z oknem na pokój ( można otworzyć), osobna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Tarnów,małopolskie

380 000 zł60 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z ogromnym potencjałem w świetnej lokalizacji Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na 7 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukszpanowa

Katowice,śląskie

451 528 zł50 m² 9 030,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Droszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2/3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdańsk Przymorze Małe | ul. Droszyńskiego | 54 m | 2. piętro | kamienica z lat 60. Komfortowe, słoneczne mieszkanie na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alojzjanów

Bytom,śląskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Apartamentowy standard codzienności - Bytom, osiedle przy ul. Alojzjanów Prawdziwy luksus to cisza, światło i przestrzeń, która pozwala być sobą. Współczesny luksus w skali mikro Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł61 m² 16 377 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjna cena | Dwupak inwestycyjny | 2 kawalerki | bez pcc Dwupak inwestycyjny 2 niezależne kawalerki | w pełni wyposażone | bez pcc. Gotowy biznes inwestycyjny | brak podatku pcc | strefa spa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tęczowe Ogrody

Warzymice,zachodniopomorskie

777 000 zł69 m² 11 338,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 68.5 m2 usytuowane na 2 piętrze niskiego budynku na os. Tęczowe Ogrody w Warzymicach! Nieruchomość o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł94 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy, nieopodal Rynku, przy ul. Komuny Paryskiej. W pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, punkty usługowe, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

820 000 zł86 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przedmiot sprzedaży stanowi czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 85.65 m , usytuowane na drugim piętrze budynku z 2008 roku. Zamknięte, prestiżowe osiedle przy ul. Popiełuszki 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

465 694 zł38 m² 12 140,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z ogrodem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

561 539 zł36 m² 15 525 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pc Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2 położone na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Asnyka

Tarnów,małopolskie

379 000 zł54 m² 7 074,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,57 m , usytuowane na II piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Adama Asnyka w Tarnowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

592 500 zł30 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m, usytuowane na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku, w spokojnej i zielonej okolicy warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowe mieszkanie 2 pokoje *zmywarka *płyta indukcyjna 4 palniki *lodówka z zamrażalnikiem *okap podłączony do pionu *schowek/garderoba *pojemne szafy * wygodne łóżko *pralka *duża kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Oława,dolnośląskie

495 000 zł59 m² 8 327,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym stanie w świetnej lokalizacji na ulicy Rybackiej, w bliskiej odległości terenów zielonych obok Odry oraz w okolicy dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

954 871 zł72 m² 13 199,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera Brak podatku pcc 0% prowizji! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Krakowa - Czyżyny Lokal nr180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stroma

Białystok,podlaskie

359 000 zł48 m² 7 432,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Stromej na osiedlu Słoneczny Stok. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,3m2 znajdujące się na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

380 248 zł43 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne, słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

564 000 zł64 m² 8 753,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 64,43 m2 * 3 pokoje * Stare Miasto * Mieszkanie położone z dala od zgiełku, a jednocześnie w sercu historycznej zabudowy. Znajduje się w odrestaurowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

715 652 zł67 m² 10 648 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Smolec,dolnośląskie

899 000 zł85 m² 10 805,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem (ok 55 mkw) oraz garażem. Kameralny budynek oddany do użytku w 2020 roku znajduje się w miejscowości Smolec. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szpitalna

Barlinek,zachodniopomorskie

349 000 zł58 m² 5 980,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

***mieszkanie zarezerwowane do 23.01.2026. ***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna własność z kw Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 4 pokojowe (58,36 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 160 000 zł91 m² 12 747,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjny, przestronny, wykończony w nowoczesnym stylu apartament o powierzchni ok. 91 m2 usytuowany na parterze niskiego budynku z 2019 roku. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

309 000 zł32 m² 9 716,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie w Centrum miasta! nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Centrum, przy ul. Proletariackiej 2a. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

660 000 zł44 m² 15 010,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowoczesne 3- pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w Bieńczycach na osiedlu Na Lotnisku N20 Nieruchomości przedstawia ofertę 3- pokojowego mieszkania o powierzchni 43,97 m2,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij