dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica w Starej Części Saskiej Kępy. Częściowo do wykończenia w/g swojego uznania.Kontakt tel. Elżbietaosoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969.POLECAMY Oferta wysłana z programu IMO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tysiąclecia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

129 900 zł51 m² 2 552,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! M-3 Dąbrowa Górnicza Gołonóg 51 m 2 uk Ł ad mieszkania: w skład mieszkania wchodzą dwa samodzielne pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój, balkon i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kupujący nie płaci wynagrodzenia .Wynagrodzenie w całości po stronie Sprzedającego.! okazja :2 rozkładowe przestronne pokoje, przedpokój, oddzielnie toaleta i wc, widna duża kuchnia, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukienna

Białystok,podlaskie

210 000 zł44 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Sukiennej. Mieszkanie o powierzchni 44,1 m2, składa się z dwóch pokoi (15,5 m2 i 12 m2), widnej kuchni (6 m2), łazienki z wc (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie na os. Nowowiejskiego. Mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z 1998 roku na Czechowie, o powierzchni 60,9m2. W przedpokoju oraz kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł50 m² 7 540 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Prowizję pokrywa sprzedający! Ciche mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie 50m2, 2 pokoje na 2 piętrze w nowoczesnym strzeżonym, chronionym osiedlu. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

370 000 zł58 m² 6 379,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 58m2, 3 pokoje, kuchnia otwarta, łazienka, loggia, garaż blisko windy. Okolica spokojna, autobus miejski oraz prywatny (bezpłatny dla mieszkańców Ząbek). W pobliżu przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

147 000 zł36 m² 4 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie na ul. Kołłątaja w Kielcach o powierzchni 36 m2. Mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego bloku na osiedlu Podkarczówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

560 000 zł168 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w budynku dwurodzinnym z udziałem w działce wielkości 380m2, 7 pokoi,dwie kuchnie,2 łazienki. Dwa niezależne wejścia, dwa oddzielne mieszkania trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

100 710 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 22,38 m2 za cenę 100.710,00zł Nieruchomość składa się: pokoju z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł56 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Super oferta! Mieszkanie (56m2) na parterze w bloku z cegły na Górzyskowie. Dwa pokoje - salon(m2) połączony z aneksem kuchennym (m2), sypialnia (m2), duża łazienka (m2) i korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Józefów,mazowieckie

470 000 zł71 m² 6 657,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone jest w Józefowie na spokojnym i bezpiecznym osiedlu, bardzo blisko centrum miasta. Blisko stacja skm-ki oraz przystanek autobusowy 5-10 min. drogi. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galenowa

Kielce,świętokrzyskie

208 000 zł54 m² 3 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Duda nieruchomości- 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w stanie do wprowadzenia w Kielcach na ulicy Galenowej o powierzchni 54 m2. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

195 000 zł52 m² 3 786,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W duda Nieruchomości 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 51,5 m2 na ulicy Zagórskiej, na osiedlu ksm- bardzo blisko ulicy Sienkiewicza. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Doskonała okazja! O% prowizji od kupującego! Dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na ul. Milczańskiej! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Ratajach na zamkniętym osiedlu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

282 949 zł58 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Brak prowizji od Kupującego! Nowe mieszkanie o pow. 58,34 m kw, usytuowane na II piętrze w dwupiętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podkarczówka

Kielce,świętokrzyskie

238 000 zł56 m² 4 235,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Podkarczówce. Mieszkanie dwustronne rozkładane trzypokojowe (15,4m2, 10,48m2, 8,7m2) z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł45 m² 8 848,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim budynku z 1965 roku, na drugim piętrze. Pokoje rozkładowe 18/16m2, kuchnia 6m2 z oknem i wyposażona, łazienka 5m2 z oknem. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł49 m² 9 081,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja! Perełka wśród mieszkań na Saskiej Kępie poniżej 10tys/m2. Stylowe, dwupokojowe mieszkanie dedykowane dla mężczyzny ze względu na surowy styl, z widokiem na panoramę Warszawy, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Kielce

Kielce,świętokrzyskie

100 665 zł22 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Kawalerka w stanie deweloperskim o powierzchni 23,56 m2 za cenę 100.665,00zł Nieruchomość składa się: pokoju z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

530 000 zł130 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!do sprzedania 2-poziomowy apartament w centrum Kielc przy ul Zagórskiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy wybudowanej w 2010 roku. Zajmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Trzebnica,dolnośląskie

270 000 zł70 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży mieszkanie 3pokojwe na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku przy cichej i spokojnej ulicy Głowackiego. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Dobra cena! Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł90 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Nieruchomość zlokalizowana jest w samym sercu Warszawy na rogu ulicy Nowogrodzkiej i Poznańskiej w odległości około 100 metrów od Pałacu Kultury w bogato zdobionej i niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szancera

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł36 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na starym Ursusie. Mieszkanie po remoncie. Wymienione instalacje, okna, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

299 999 zł65 m² 4 615,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 usytuowane na ósmym piętrze w 11-piętrowym bloku na Osiedlu Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

| do sprzedania mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze 1 piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z salonu (20m2), pokoju (15,5m2) z którego jest zejście do sypialni (gabinetu),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł47 m² 3 297,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w biurze 237 Do sprzedania mieszkanie o pow. 47 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,kuchni i łazienki. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł49 m² 4 387,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 49 m2 w okolicach ul. Kozanowskiej. Blok: 10 piętrowy, z windą. Bardzo ładna lokalizacja z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Okazja! Mieszkanie 2-pokojowe z kuchnią. Piętro 1/10p. Budynek zadbany i ocieplony, po wymianie pionów wodnych. Na klatce 2 windy, nowe. Lokal posiada 2 pokoje 11m. i 9m. oraz kuchnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bojary

Bojary,podlaskie

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje*.* 44m2 *.* BOJARY *.* I PIĘTRO Polecamy Państwu mieszkanie usytuowane na I pietrze w nowym bloku z cegły na osiedlu Bojary. Lokal posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńska

Kraków,małopolskie

397 133 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o pow. 50,27m2 znajdujące się na wysokim parterze w kamienicy przy ul. Cieszyńskiej. Lokal znajduje się w kameralnej kamienicy, która została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

93 000 zł33 m² 2 818,18 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 33 m/kw położone jest w samym centrum miasta z pięknym widokiem na park , panoramę miasta i wzgórze zamkowe.Składa się z dużego pokoju ,widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

174 900 zł26 m² 6 726,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Błażeja w Poznaniu (naramowice). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

160 000 zł21 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ciekawe mieszkanie w niewielkiej odległości od Rynku. Całkowicie odnowione i funkcjonalnie urządzone jak na tak mały metraż. Jest zabudowana kuchnia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł58 m² 2 568,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,02 m2, położone w Gryficach na 4 piętrze, w bloku, w nieruchomości tej znajdują się 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Bielanach, bardzo blisko linii metra. Dwupokojowe z loggią, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c, bardzo ciche, klasyczny układ lokalu okna skierowane są na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł46 m² 4 329 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duda nieruchomości- 0% prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie w Kielcach na ulicy Bohaterów Warszawy o powierzchni 46,20m2+ piwnica. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

142 000 zł56 m² 2 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie typu M4 zlokalizowane w niskim bloku na os. Pawlikowskiego. Lokal składa się z kuchni otwartej na salon, przedpokoju, łazienki, dwóch sypialni, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Sudołem

Kraków,małopolskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m2, usytuowane na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Nad Sudołem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

191 000 zł25 m² 7 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka położona w centrum Marysina Wawerskiego przy ul. Korkowej. Budynek zadbany, czysty, ocieplony. Do mieszkania przynależy duża piwnica- ponad 4 metry. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarpanowa

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł61 m² 3 547,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Polecam bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe na ulicy Tarpanowej w Szczecinie. Mieszkanie zostało przekształcone z lokalu trzypokojowego na dwupokojowe z przestronną kuchnią połączoną.