dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł144 m² 6 574,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni 144,5 m 2, druga kondygnacja z lekkimi niekrępującymi skosami,łączna powierzchnia po podłodze 175 m 2. Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł53 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kupujący nie płaci wynagrodzenia. Wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Teklin

Żyrardów,mazowieckie

125 000 zł31 m² 4 006,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, ustawne i wygodne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,20 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie środkowe, blok ocieplony. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł56 m² 4 017,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje, kuchnię, oraz łazienkę, wnętrze lokalu częściowo wyremontowane tzn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

209 000 zł41 m² 5 103,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie położone w zadbanej i spokojnej dzielnicy Gdyni. Dwa przejściowe pokoje, w jednym z nich wydzielona część kuchenna, odgrodzona funkcjonalnie barkiem od reszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

158 000 zł33 m² 4 787,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na os. Kombatantów (mistrzejowice), usytuowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego bloku. Mieszkanie posiada balkon (4 m2). Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

160 000 zł28 m² 5 780,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Bezczynszowe przytulne mieszkanie, salon z aneksem kuchennym położone na 2 piętrze. Wschodnia wystawa okien, posiada balkon o powierzchni 3,73m- wykończony płytkami oraz balustradą ze stali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Herby

Kielce,świętokrzyskie

237 360 zł55 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bez prowizji od Kupującego! Nowe mieszkanie o pow. 55,20 m kw, usytuowane na parterze w III piętrowym budynku z trzema windami. Składające się z: salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

291 679 zł60 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Brak prowizji od Kupującego! Nowe mieszkanie o pow. 60,14m kw, usytuowane na I piętrze w II piętrowym budynku. W skład nieruchomości wchodzi: salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

62 000 zł38 m² 1 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super niski czynsz 100 pln miesięcznie. Doskonała inwestycja pod wynajem. Mieszkanie sprzedawane jest z całym wyposażeniem. Do sprzedania bardzo przytulne, jasne mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

982 578 zł169 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Bez prowizji od Kupującego! Nowe atrakcyjny apartament o pow. 169,41 m kw, usytuowane na IV piętrze w V piętrowym budynku z windą. Składające się z: salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł83 m² 4 578,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy u zbiegu ulic Żeromskiego i Oleśnickiej. Budynek po wymianie dachu, pionów wodno-kanalizacyjnych, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Twardowskiego

Kraków,małopolskie

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane na ulicy Twardowskiego (podwawelskie), usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z 2013 roku. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzech Budrysów

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe, jednostronne z balkonem, blisko parku Szczęśliwickiego, blisko Hali Banacha, ciche i słoneczne - okna skierowane są na stronę zachodnią na podwórko. Lokal wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2 w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Jugosławiańskiej. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w bloku z 1975 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Adamieckiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

86 000 zł29 m² 2 965,52 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka W dąbrowie górniczej Nieruchomości Ekspert mają przyjemność polecić Państwu do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, na pograniczu Centrum i Redenu, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Filaka

Katowice,śląskie

180 000 zł51 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest ładne, przestronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w niskim bloku. Blok jest z lat 90-tych i zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Młodych

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na drugim piętrze w 4-piętrowym bloku blisko centrum Środy Wielkopolskiej, os. Młodych zaledwie 400 m od rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Białystok,podlaskie

187 000 zł54 m² 3 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Tylko u nas taka cena Polecamy Państwu mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły po termomodernizacji.Trzy oddzielne pokoje, na podłogach mozaika w idealnym stanie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

280 000 zł83 m² 3 373,49 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Askania Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 83 m2, zlokalizowane w centrum Opola. W skład mieszkania wchodzą dwa poziomy. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Gniewska

Gdynia,pomorskie

144 000 zł26 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Bardzo przytulne, ładne i zadbane mieszkanie położone w Chylonii , bardzo blisko przystanków komunikacji miejskiej (autobus, trolejbus, skm), w pobliżu Dom Towarowy, biedronka, tesco, obi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ślichowice

Kielce,świętokrzyskie

352 000 zł84 m² 4 165,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego!. Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os. Ślichowice. Powierzchnia lokalu to 84.5m2 w skład którego wchodzą 4 niezależne pokoje, widna oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł89 m² 12 921,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Trzypokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy na rogu ulicy Nowogrodzkiej i Poznańskiej w odległości około 100 metrów od Pałacu Kultury w bogato zdobionej i niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

516 000 zł120 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Nie pobieramy wynagrodzenia od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 120 m2 dwupoziomowe zlokalizowane w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

357 000 zł49 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż, bardzo ładne,rozkładowe mieszkanie na nowym, chronionym osiedlu Zielony Taras przy ul. Milczańskiej 18 w Poznaniu (niski blok z windą ). Powierzchnia mieszkania to 495m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

352 000 zł74 m² 4 737,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż mieszkanie na os. Zielarskim w Plewiskach. Mieszkanie o pow. 74,3 m2. Mieszkanie dwupoziomowe na pierwszym piętrze. Na pierwszym poziomie o pow. 40,2 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

181 942 zł43 m² 4 249,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42,8 m , usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku, umiejscowionym w cichej i spokojnej lokalizacji nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakopiańska

Kraków,małopolskie

151 470 zł36 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bez prowizji od kupującego! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,64 m , usytuowane na 1 piętrze kameralnego budynku, umiejscowionym w cichej i spokojnej lokalizacji nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tagore

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł50 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Okazja! Dobra, poszukiwana lokalizacja, szybka komunikacja do Centrum, do Metra. Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią i dużą loggią. Budynek po remontach - już wymieniono piony C.O, piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję 2-pokojowe, pięknie położone mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie zadbane, rewelacyjna szafa w zabudowie, pomysłowe rozmieszczenie sprzętów zwiększa optycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł53 m² 5 630,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, rozkładowe 53,10 m2 za 299 000zł , w niskiej zabudowie willowej na Oporowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (salonu z wyjściem na balkon oraz sypialni), otwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł67 m² 3 497,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Bardzo ładne przestronne 4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku z cegły z 1990 roku na osiedlu Arkońskim. Lokal o powierzchni całkowitej 67,2 m2 w czego skład wchodzą: 4 pokoje (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

389 000 zł99 m² 3 929,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

251 405 zł46 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19,57m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

288 729 zł53 m² 5 472,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku wykończone pod klucz. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

235 200 zł56 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem 88m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp lub bs-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie z ogródkiem w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe. W mieszkaniu wymienione są wszystkie instalacje, okna pcv z roletami wewnętrznymi i jedna ( w salonie) roleta zewnętrzna. W pokojach położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

356 000 zł61 m² 5 836,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Niezwykła okazja! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w okolicy ul. Spiżowej za 356 000 zł! mieszkanie wykończone W formie apartamentu W centrum wrocławia. (20 min. spacerem do.