dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Komorowska (okolice ul. Strzegomskiej, nowy Dwór). W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Drukarska

Kraków,małopolskie

399 000 zł63 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ok. 63 m2, użytkowej ok. 54 m2 zlokalizowane na ulicy Drukarskiej (ruczaj), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagoszewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie (53 m2), w ładnie utrzymanym budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe. Wystawa okien: salon z balkonem - wschód, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na parterze, w lubianej i atrakcyjnej dzielnicy Sosnowca. Funkcjonalny i niezależny układ pomieszczeń - kuchnia widna, w kwadracie, oddzielna; wc osobno; dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Dambonia

Opole,opolskie

111 000 zł25 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 25,20 m2 , składająca się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki, usytuowana na IV piętrze niskiego, zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bogucice

Katowice,śląskie

167 000 zł48 m² 3 479,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Katowice Bogucice oś. Kukuczki do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 48,4m2 położone na II piętrze w ocieplonym, zadbanym bloku. Dwa samodzielne pokoje, widna ustawna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Malinka

Opole,opolskie

245 000 zł65 m² 3 783,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie w Opolu - malinka - niska zabudowa Proponujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe o pow. uż. ok. 65 m2 , usytuowanie na IV piętrze w niskim budynku. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

147 000 zł38 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zaproponuj swoją cenę! Dwa pokoje, przejściowa kuchnia, łazienka z prysznicem (panel prysznicowy z hydromazażem) z wc, korytarz. Wyposażenie oferowane w cenie: zabudowa stała kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zaodrze

Opole,opolskie

180 000 zł43 m² 4 221,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem- bliskie zaodrze w Opolu. Lokal składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni, łazienki połączonej z wc oraz przedpokoju z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

160 000 zł41 m² 3 902,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż Opole Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 41 m2, na 1 piętrze niskiego budynku, w centrum miasta , składająca się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł46 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne,jasne z widną kuchnią dwu pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Bemowie.Kuchnia wyposażona,pokoje do własnej ciekawej aranżacji. Blok czysty,zadbany otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 500 zł42 m² 3 559,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy mieszkanie 2-pokojowe w wieżowcu ocieplonym i odnowionym na 7 piętrze w ładnej okolicy z dala ulicy ruchliwej.Świetna lokalizacja, rynek, kościół, markety, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

174 000 zł62 m² 2 810,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-4 w układzie szwedzkim zlokalizowane w Jastrzębiu na osiedlu VI. Mieszkanie nie wymaga nakładu finansowego:wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł82 m² 2 677,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Lokal po generalnym remoncie, w salonie kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Moniuszki

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w nowym budynku oddanym do użytku w 2009 r. Przed budynkiem znajduje się parking samochodowy zamykany szlabanem na autopilota. Budynek należy do wspólnoty mieszkaniowej - niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Mickiewicza

Bytom,śląskie

32 000 zł16 m² 2 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1912

Sprzedam mieszkanie jednopokojowe własnościowe.Lokal znajduje się na czwartym piętrze kamienicy.Budynek monitorowany zadbany.Niski czynsz ok.75 zł.Mieszkanie nieobciążone wolne od zaraz.Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Encyklopedyczna

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł80 m² 8 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w spokojnej okolicy Bielany - Młociny, przy ulicy Encyklopedycznej wykończone z materiałów wysokiej klasy 3-pokojowe. Przestronny salon otwarty na kuchnię, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

85 000 zł44 m² 1 910,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie z zasobów stbs zlokalizowane na 29 Listopada na II pietrze. Kuchnia, 2 pokoje , przedpokój, łazienka z wanną i wc, balkon typu loggia. Na podłogach panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślibórz

Myślibórz,zachodniopomorskie

169 000 zł105 m² 1 609,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena 0% prowizji oferta bezpośrdnia Do sprzedania duże cztero pokojowe mieszkanie położone w Myśliborzu na I piętrze ,mieszkanie własnościowe bezczynszowe z wlasnym c.o do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chropaczów

Świętochłowice,śląskie

209 000 zł76 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo przestronne, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie w rewelacyjnej cenie w stosunku do standardu. Lokalizacja: świętochłowice, osiedla na Wzgórzu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Koszalin,zachodniopomorskie

120 000 zł42 m² 2 832,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

polecamy mieszkanie 2 -pokojowe na parterze,o pow. 42,36m2. Nieruchomość jest po częściowym remoncie (okna,łazienka), pozostałe pomieszczenia do odświeżenia wg uznania. Na ścianach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

133 000 zł39 m² 3 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Katowicach Piotrowicach - niedaleko uczelni gwsh - idealne pod wynajem dla studentów. W pokojach na podłodze panele, na ścianach gładź. Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, błonie - 180 000zł Mieszkanie 48 metrów, znajduje sie na trzecim piętrze w bloku w centrum osiedla Błonie. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, dwa przedpokoje. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,6 m kw , położone na I piętrze w IV-piętrowym budynku, przy ul. Chociszewskiego (grunwald). Blok położony jest prostopadle do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Daliowa

Kraków,małopolskie

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na ulicy Daliowej (kurdwanów), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada balkon. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Koszalin,zachodniopomorskie

130 000 zł56 m² 2 320,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! tylko 2499zł /m2. Polecamy! przestronne mieszkanie 2 pokojowe O pow.56m2 W KAMIENICY. Mieszkanie słoneczne, jasne, usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

429 000 zł67 m² 6 402,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane przy ulicy Przewóz (płaszów), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2003 roku. Budynek monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

350 000 zł82 m² 4 294,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa tylko sprzedający! Nowe wykończone mieszkanie z garażem i ogrodem - centrum Kobyłki! W tej kameralnej inwestycji zlokalizowanej niemal w samym centrum Kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Nowym Sączu. Pokoje osobne. Metraż mieszkania: 48 m2, osobna kuchnia, łazienka z ubikacją oraz pomieszczenie na pralkę oraz duży balkon. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rataje

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł71 m² 3 873,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, 3 niezależne pokoje, drugie piętro, os.Orła Białego. Budynek ocieplony, nowa elewacja, dach po remoncie. Dogodna komunikacja miejska, 3min. do tramwaju, autobus miejski. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł58 m² 4 396,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie typu M-4 na os. Bartodzieje Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze we wieżowcu o pow. 58m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 118/9/7m2 ( na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Opole,opolskie

207 000 zł48 m² 4 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! mieszkanie 2 pokojowe na nowym zwm-ie + 3 arowa działka ogrodowa W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży ładne, rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w Opolu na Nowym zwm-ie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł56 m² 6 017,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na Przyczółku Grochowskim przy ul. Opinogórskiej, 10 min autobusem do Centrum. 3 pokoje 56,6m2 położone na drugim piętrze z windą w budynku sześciopiętrowym z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mottego

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! dobra cena! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Łazarzu przy ulicy Mottego! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Łazarzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

239 000 zł88 m² 2 715,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na parterze na Bronowicach, niedaleko biedronka, makro, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska. Miejsca postojowe przed budynkiem. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okulickiego

Kraków,małopolskie

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane przy ulicy Okulickiego (mistrzejowice) usytuowane na czwartym piętrze siedmiopiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czuby

Lublin,lubelskie

220 000 zł49 m² 4 480,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nie płać prowizji atrakcyjne mieszkanie W atrakcyjnej okolicy Rozkładowe i przytulne, dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby. Usytuowane na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

108 850 zł62 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 62,20m2 składające się z 3 pokoi, aneksu kuchennego, łazienki z wc, oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł91 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o pow. 91 m2 , 4 dwupoziomowe, włochy, ul. Fasolowa. Budynek z 1993 r. z cegły, bez windy, zadbany, osiedle ciche, kameralne. Mieszkanie dwustronne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kostki Napierskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

184 000 zł53 m² 3 471,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (pierwotnie 2 pokoje), zlokalizowane na prawobrzeżu Szczecina. Mieszkanie położne na pierwszym piętrze czteropiętrowego ocieplonego budynku. Okna w mieszkaniu pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie płaci wynagrodzenia!wynagrodzenie po stronie sprzedającego! Mieszkanie na Warszawskim Bródnie po generalnym remoncie, bardzo gustownie zaaranżowane. Na ścianach gładzie gipsowe, na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij