dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł53 m² 6 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53m2 w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania. Odleglość od Palmiarni i parku Wilsona 2 minuty pieszo. Cena obejmuje stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Praga-południe - rondo wiatraczna- 2 pokojowe z aneksem kuchennym, przerobione z dużej kawalerki, rozkładowe, położone w drugiej linii zabudowy. Status nieruchomości: odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Tuwima

Koszalin,zachodniopomorskie

84 000 zł21 m² 4 077,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 1 pokojowe o pow. 20,60 m2 położone na Osiedlu Wańkowicza. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Okno pcv z roletami - wychodzące na pd-zach. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł69 m² 5 458,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

ul.Książkowa, rok produkcjj-2000 -taras 42m2 -miejsce garazowe,piwnica + 25tys (obligatoryjnie) -duży salon,sypialnia,kuchnia.łazienka -mozliwośc powrotu do stanu pierwotnego(razem trzy pokoje) -4 szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zachęcam do zakupu wspaniale zlokalizowanego dwupokojowego mieszkania na osiedlu Tysiąclecia w Poznaniu. To 49metrowe mieszkanie, usytuowane jna dwunastym piętrze wieżowca, urzeka pięknymi widokami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

107 000 zł38 m² 2 815,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! 2 pokojowe mieszkanie bardzo blisko Politechniki Śląskiej, idealne pod wynajem. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie, do zamieszkania od zaraz. Nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ligota

Katowice,śląskie

236 000 zł66 m² 3 603,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam ustawne 3 - pokojowe mieszkanie w Katowicach - Ligocie. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz widnej, dużej i ustawnej kuchni. Na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roentgena

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł52 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe (52,33 m kw.) o bardzo dobrym rozkładzie (kuchnia z oknem) i z dużym balkonem na 3 piętrze budynku Roentgena Inwestycja zlokalizowana jest wśród niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł85 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie na Ursynowie 100 m do Stacji Metra Stokłosy ul. Dembowskiego, wysoki parter. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł74 m² 6 761,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjatkowe dwustronne mieszkanie w kamienicy w Starej części Pragi Pokoje: 22,14,12mkw parkiet, kuchnia 8mkw z zabudową, sprzęt agd ,łaz 4mkw gl/ter, wysokość pomieszczeń 3,2m Stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Poznań,wielkopolskie

229 000 zł36 m² 6 361,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż: ul. Grochowe Łąki 7, poznań (centrum, garbary - Solna). 1-pokojowe (kawalerka) z aneksem kuchennym, pierwsze piętro (winda), nowe budownictwo (1999r), osiedle monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szobera

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,4 m2 z oknami wychodzącymi na wschód zachód i północ. Usytuowanie niedaleko zajezdni autobusowej, tramwajowej a w przyszłoci przy linii metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji (okolica : Al. Jana Pawła II i ul. Stawki). Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku 9-cio piętrowym. Powierzchnia mieszkania 49,4 m2 Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze, w budynku 4-piętrowym, przy ul. Jerzmanowskiego (nowy Prokocim). Mieszkanie ma powierzchnię 39,8 m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Biesiekierz

Biesiekierz,zachodniopomorskie

63 000 zł21 m² 3 058,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie + ogród + garaż. Mieszkanie jednopokojowe z wydzieloną widną kuchnią oraz łazienką z kabiną prysznicową. Do mieszkania przynależy działka ogrodowa (powierzchnia niecałe 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

73 000 zł26 m² 2 851,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana!tarpno - mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 25,6m2 położone na IV piętrze w bloku IV-piętrowym składające się z 1 pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

279 000 zł43 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| bez prowizji od kupującego! Do sprzedaży przestronne 1-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Kazimierzu, przy spokojnej cichej ulicy. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze pięknej odnawianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czechów

Lublin,lubelskie

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Bardzo dobra lokalizacja! Blisko Centrum i Akademii Medycznej. Mieszkanie 3-pokojowe, z oddzielną, dużą, kuchnią. Toaleta i łazienka razem z dużą, narożną wanną. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

215 000 zł58 m² 3 706,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji, stanu technicznego mieszkania poniżej. Agent prowadzący Marian Mrozek tel. Więcej zdjęć dotyczących tej oferty na naszej stronie Zapraszamy! Więcej ofert w pobliżu wyszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dereniowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł65 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jest czyste, zadbane, o dobrym rozkładzie i ekspozycji na strony świata, ciche. W mieszkaniu ma podłogach parkiet (do odświeżenia). W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Czynszowe 46m + skosy. Mieszkanie w rejonie pomiędzy Mostem Grota, a Północnym. bardzo dobry dojazd do metra, tramwaj, autobus. Mieszkanie w bloku trzy piętrowym. Do dyspozycji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

154 500 zł57 m² 2 710,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 57m2 w Rybniku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie po remoncie, w stanie do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

174 000 zł27 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 1-pokojowe o pow.27m2 w dzielnicy Krzyki, w okolicach ulicy Zaporowskiej. Lokal składa się z: 1 pokoju kuchni w aneksie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

385 000 zł72 m² 5 347,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, spokojnym i ogrodzonym osiedlu w okolicy galerii Orkana. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z 2007 roku. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł77 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja! Duże 4 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Gocławiu. Budynek po wymianie pionów i remoncie elewacji. Blisko Wisła, ścieżki rowerowe, tereny spacerowe. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł70 m² 7 296,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przestronne mieszkanie w trzypiętrowym bloku z ciemnej cegły, znajdującym się na rogu Powsińskiej i Bonifacego.W okolicy bardzo dobra infrastruktura: obok Galeria Handlowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

137 000 zł48 m² 2 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

M3 śródmieście / okolice Palmiarni 137000 złotych - 48 m2 parter, blok Mieszkanie ciche. Świetna komunikacja z resztą miasta. W okolicy tereny zielone. W pobliżu sklepy oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł64 m² 6 328,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Osiedle położone na spokojnym, zielonym Tarchominie, w bliskim sąsiedztwie wału wiślanego. Dobra komunikacja z centrum - Most Północny - metro.Osiedle jest ogrodzone i strzeżone. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł86 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 3-pokojowe, mieszczące się na Ursynowie na ul. Romualda Mielczarskiego o powierzchni 86m2. W mieszkaniu widna kuchnia z zabudową, łazienka, przedpokój (szafy komandor),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

364 900 zł56 m² 6 553,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera! Pokój dzienny z aneksem kuchennym 32,34m2, sypialnia 13,31m2, łazienka 6,23m2, przedpokój 3,80m2, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł96 m² 6 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne, trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na terenie powstającego Miasteczka Wilanów.Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (w cenie 30 000zł ).Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przestronne mieszkanie wdobrej okolicy. W pobliżu pełna pełna infrastruktura, 3 przedszkola, szkoła, sklepy, przychodnia lekarska, plac zabaw pod domem. Bardzo dobry dojazd od Centrum, tramwajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

250 000 zł48 m² 5 219,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! arkei Nieruchomości gorąco poleca, duże i jasne mieszkanie w niskim ocieplonym bloku na Grunwaldzie przy ulicy Marcelińskiej. Mieszkanie znajduje się , w niskim 4 -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie I atrakcyjna lokalizacja! W swojej ofercie posiadamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 zlokalizowane na Malince. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m2 m2 zlokalizowane na ulicy Łepkowskiego (prądnik Czerwony), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1981 roku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świecie,kujawsko-pomorskie

98 900 zł35 m² 2 850,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w bloku o powierzchni 34,70 m2, które składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki z wc. Mieszkanie w centrum Świecia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie na ładnym, monitorowanym, pełnym zieleni, osiedlu"Pod dębami". Blisko przystanek, sklepy, apteka, kościół, przedszkole, szkoła, basen i hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł53 m² 2 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie w nowym budynku na Starych Bielanach. Budynek z całodobową ochroną położony w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Do stacji metra około 3 minuty pieszo. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulerskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł60 m² 2 840,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam mieszkanie usytuowane na Osiedlu Mieszkaniowym Nowy Rządz w Grudziądzu. Powierzchnia: 56,15 m2, 3 pokoje, ubikacja połącznona z łazienką, kuchnia, balkon. Mieszkanie słoneczne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij