dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Grójec,mazowieckie

155 000 zł42 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na Os. Centrum w Grójcu. Rozkładowe 2 oddzielne pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój z szafą. Łazienka z brodzikiem, glazura terakota, w pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

259 000 zł50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy przyjemne dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nasłonecznione pokoje z dwoma przeszklonymi balkonami od strony południowej oraz jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Malinka

Opole,opolskie

236 000 zł39 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Sprzedaż mieszkania 2 pokojowego. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie z 2013r o powierzchni użytkowej 39,20m2, położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

199 900 zł29 m² 6 893,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o powierzchni całkowitej 29m2 na Woli. Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz. Rury wody ciepłej i zimnej po wymianie, wymieniono też instalację gazową i elektryczną. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gawota

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ciche ,przytulne, jednopokojowe z ładnym tarasem na Zielonym Ursynowie, w bloku dwupiętrowym, na terenie ogrodzonym, w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

117 000 zł32 m² 3 622,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna! realder nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na os. Młodzieżowiec. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

279 900 zł38 m² 7 377,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w rezydencji ogrody hallera. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,94m2 z wyjściem na balkon 5,53m2, sypialnia 8,83m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł136 m² 9 191,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Przestronne, ciche, komfortowe, urządzone pięciopokojowe mieszkanie w pięknym apartamentowcu na Grochowie na ul.Grochowskiej przy ul. Międzynarodowej. Usytułowane na 1 kondygnacji. Ciche Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prowizję pokrywa sprzedający! Doskonała komunikacja, cicha okolica Mieszkanie usytuowane jest w zielonej, cichej okolicy. Lokal ma 38m2 i znajduje się na wyższym parterze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł83 m² 11 445,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne, narożne, przestronne i jasne mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej (inwestycja pko Pirelli - ceniona za wysoką jakość wykonania). Ekspozycja na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. 1 Maja

Sochaczew,mazowieckie

468 000 zł133 m² 3 518,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum Sochaczewa przy ul. 1-go Maja o powierzchni użytkowej 125 metra kwadratowego składające się z 5 (pięciu) pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł36 m² 7 295,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Okazja. Apartament w Centrum Poznania, 2 -pokojowy apartament 35,5 m2 w Bamberskim Dworze za 269900 zł. Na sprzedaż mansardowe mieszkanie 2-pokojowe - 35,5 m2, bamberski dwór, rejon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam Ładne i funkcjonalne mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy,osiedle zamknięte,strzeżone posiadające własny parking, bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Zabrze,śląskie

126 000 zł52 m² 2 423,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ustawne 2 pokojowe mieszkanie blisko centrum. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi. Mieszkanie w stanie ogólnym do odświeżenia. Kontakt Treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

354 000 zł57 m² 6 195,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przestronne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie (57,14m2), znajdujące się na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Łódź,łódzkie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

- wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie sześciopokojowe, rozkładowe, dwupoziomowe, w domu szeregowym, trzypiętrowym, z dużym balkonem. Poziom I: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

89 000 zł38 m² 2 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! komfortowe M-3 z meblami w centrum Wodzisławia, pokoje niezależne! Proponuje Państwu piękne mieszkanie w ścisłym centrum miasta ( 5 minut pieszo do rynku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł49 m² 6 722,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 49.09m2 ul.Księcia Janusza Wola. 3 pokoje, osobna widna kuchnia,balkon , piwnica. Piętro 6/10, budynek z płyty H z 1973r. W mieszkaniu okna pcv, podłoga - panele, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł61 m² 7 622,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie usytuowane na 2 pietrze w 3 piętrowym bloku z windą z poziomu garażu. Mieszkanie jest usytuowane na pięknym nowym osiedlu ''Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł116 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie ładne gotowe do wprowadzenia, w budynku ogrodzonym, bardzo zadbanym. Bardzo cicha okolica z zabudową niskich budynków. Wokół zielono i spokojnie. Budynek kameralny, ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagoszewskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie (53 m2), w ładnie utrzymanym budynku i bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe. Wystawa okien: salon z balkonem - wschód, drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Dwustronnie rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46m2 usytuowane na parterze w kameralnym 4-piętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sybilli

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjny, zadbany apartament, wykończony w wysokim standardzie. Widok z okien na panoramę Warszawy. Świetna lokalizacja na Sadach Żoliborskich. Dojazd do centrum zajmuje kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł51 m² 5 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Bardzo zadbane, przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o pow.51m2 w okolicach ul. Hallera. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w bloku z 1940 roku. Do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł55 m² 3 610,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bardzo atrakcyjne mieszkanie typu M-4 o pow. 55,4m2 na Wzgórzu Wolności Znajduje się na 5 piętrze we wieżowcu. Składa się z trzech pokoi: 16 /11/ 9m2 ( na podłodze są panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie dwupokojowe z widokiem na podwórko, ciche i słoneczne z widną kuchnią, położone przy cichej, zielonej ulicy na Żoliborzu Oficerskim. Kamienica wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

253 171 zł48 m² 5 220,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

PO co przepłacać! bez prowizji, podatku pcc od rzetelnego dewelopera 48,50 M2 plus balkon 4,30 M2 za 253,170zł Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 2 pokoje (salon, sypialnia osobna kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł92 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Kamienica w zasiegu 3 min od stacji metra (\"politechnika\") i węzła komunikacji miejskiej, 50 m do wylotu na trase Łazienkowską, vis-a-vis kancelarie adwokackie, przychodnia lekarska, 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

108 800 zł34 m² 3 242,92 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania widokowa kawalerka 33,55m2, zlokalizowana na ósmym piętrze w wieżowcu, na osiedlu Karpackim w Bielsku. Pokój z wnęką, widna kuchnia z jadalnią, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Białystok,podlaskie

178 000 zł59 m² 3 016,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Proponujemy Państwu mieszkanie położone na 2 piętrze w budynku z płyty na poszukiwanym osiedlu piasta Nowe okna pcv .Nieruchomość do remontu. Mieszkanie bardzo słoneczne. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

69 000 zł25 m² 2 716,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow.25,4m2 na parterze w bloku na Oś.Barskim. Kuchnia, pokój, przedpokój,łazienka z wc, balkon typu kratka oraz przynależna piwnica. Na podłodze parkiet, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł74 m² 3 237,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Fordon os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 74,14m2. Składa się z 4 pokoi o powierzchni: 20/12/10/9m2, kuchni 8m2, łazienka 3m2, wc 1,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł210 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Również pod wynajem - cena 8 500zł! cena do negocjacji! Atrakcyjna, prestiżowa i przestronna nieruchomość o pow. 210m2 (9. piętro- jedyne mieszkanie na tym poziomie) w strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

218 400 zł52 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałubińskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

419 000 zł81 m² 5 192,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Taras 80 mkw + garaż 2 stanowiska + wysoki standard oferta bezpośrednia, komfortowe mieszkanie z tarasem 80 mkw oraz garażem na dwa samochody. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 80.7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

873 000 zł94 m² 9 287,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Obrońców Tobruku- do wykończenia, na eleganckim, strzeżonym osiedlu. Zlokalizowane na piątym piętrze w w 6-cio piętrowym budynku z 2007 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł90 m² 1 222,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub zamiane oraz do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzyhu na dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 89,95 m2. Nieruchomość składa się z dwóch dużych pokoi, jasnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł75 m² 7 095,49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne, rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,40 m² na 6 piętrze w nowym budownictwie w Ursusie ( Ursus - Skorosze ) w dobrej cenie! Składa się z (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł68 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Opis szczegółowy niezwykła okazja! Rozkładowe, dwupokojowe położone w ścisłym Centrum Warszawy, zaledwie ok. 200m od ulicy Nowy Świat! Widok z okien na Muzeum Narodowe, park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budy

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie w uroczej dzielnicy Bemowa. Bogata infrastruktura usługowo-handlowo-rekreacyjna.W pobliżu przychodnie, przedszkola, szkoły, fitness, kościół, plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 3 -pokojowe , rozkładowe mieszkanie z widną kuchnią w niskim budynku z płyty położone na czwartym piętrze z widokiem na ładne, zielone podwórko. Mieszkanie.