dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł79 m² 4 924,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3 pokoje, 79m2, ul.Kobielska/Praga Płd. Wysoki parter/4piętro. Cena: 389.000zł. (4.900 zł/m2) 2002r. Opis mieszkania: dwustronne (płd-zach/płn-wsch) mieszkanie w stanie deweloperskim. Pokoje (28;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

251 000 zł57 m² 4 381,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* oferta deweloperska - i podatku pcc * Wyjątkowa propozycja - W pełni wykończone atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,28m2 usytuowane na II piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Nysa,opolskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 36 m2, położona na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi (duży z balkonem), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

184 000 zł50 m² 3 717,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji, stanu technicznego mieszkania poniżej. Agent prowadzący Marian Mrozek tel. Więcej zdjęć dotyczących tej oferty na naszej stronie Zapraszamy! Więcej ofert w pobliżu wyszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

135 000 zł39 m² 3 443,88 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania małe ale funkcjonalne mieszkanko w wieżowcu po generalnym remoncie. Stolarka drzwiowa i oknienna wymieniona. Podłogi panele na scianach gładzie gipsowe. Łazienka w nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gądki

Gądki,wielkopolskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mtg - inwest ma przyjemność przedstawić inwestycje zlokalizowane w Gowarzewie niedaleko Poznania. Oferujemy mieszkania jedno i dwupoziomowe po domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niepodległości

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł54 m² 3 211,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w świetnym miejscu na osiedlu Niepodległości.Znajduje się na 4 piętrze w bloku.Dogodna komunikacja,spokojne sąsiedztwo.W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

101 900 zł47 m² 2 168,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~ustawne dwa pokoje W dobrej cenie~w naszej ofercie do sprzedania mieszkanie w spokojnej dzielnicy Bytomia - Miechowicach na 4 tym piętrze w bloku w wysokiej zabudowie.~W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Bytom,śląskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~ stan bardzo dobry~cena do negocjacji!~polecamy mieszkanie własnościowe w bardzo dobrym stanie, usytuowane na 4 tym piętrze w bloku o wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyszyńskiego

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

275 000 zł69 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe sprzedam lub zamienię na 2-pokojowe. Łazienka i wc oddzielnie, po remoncie w 2010r. Okna plastikowe, ściany cekolowane i malowane. Wymienione drzwi wejściowe. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o pow.38m2 w okolicach ul.Dubois Mieszkanie zlokalizowane jest na 3 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Ze względu na swoją dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł62 m² 4 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim - 62m2 w okolicy ul.Zwycięskiej / Ołtaszyn Nieruchomość usytuowana jest na parterze w apartamentowcu z 2010 roku na osiedlu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł92 m² 8 722,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie znajduje się w samym centrum Warszawy w przedwojennej kamienicy. Na drugim piętrze. Bardzo ciche, 4 pokoje 8/25/20/10m2, łazienka (4,6m2), kuchnia 8m2, korytarz 6m2, garderoba 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł33 m² 6 298,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33m2 na Krzykach! Super lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze 10-piętrowego bloku z lat 70-tych, w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

195 000 zł62 m² 3 145,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na 1 piętrze w budynku 4 rodzinnym znajdujące się w Gryficach. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

329 000 zł87 m² 3 783,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja W plewiskach, nowa inwestycja 16 mieszkań w zabudowie szeregowej na małym ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Inwestycja obejmuje 8 mieszkań o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

290 242 zł49 m² 5 864,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie W programie mieszkanie dla mlodych Funkjonalne dwu pokojowe mieszkanie 49,49m2 warszawskim Bemowie. Salon 20m2, sypialnia 13m2. Kuchnia w aneksie widna o powierzchni 6m2. Balkon 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zabrze Centrum Południe-w ofercie mieszkanie typu M-2 o pow. 40 m2, położone na wysokim parterze bardzo zadbanej, przedwojennej kamienicy. Lokal wyremontowany kilka lat temu, ostatnio odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

278 000 zł49 m² 5 673,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu mieszkania w podwarszawskim Brwinowie o powierzchni 49 m2. Jasne, ciepłe i przestronne dwupokojowe mieszkanie z wygodnym aneksem kuchennym. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

112 000 zł32 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 32 m usytuowane na trzecim piętrze wieżowca na Dolinkach ( ul. Zubrzyckiego). Mieszkanie składa sie z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

169 000 zł53 m² 3 188,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na Oś. Gorzków.Mieszkanie po remoncie, nowe okna,nowe podłogi. Składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki i dwóch pokoi. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kalinowszczyzna

Lublin,lubelskie

226 000 zł52 m² 4 327,02 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nie płać prowizji atrakcyjne mieszkanie Słoneczne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Kalinowszczyzna. Usytuowane na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł65 m² 3 358,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym o pow. 65,2m2. Składa się z trzech przestronnych pokoi o powierzchni: 18/ 16/ 12m2 ( na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł52 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m2 z odrębną, jasną kuchnią wraz z jadalnią, łazienką z w.c. i przedpokojem. W przedpokoju szafa zabudowana-garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł53 m² 6 007,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwustronne,słoneczne mieszkanie na Woli,składające się z trzech pokoi. widnej kuchni, łazienki i przedpokoju.Do lokalu przynależy piwnica i duża loggia.Możliwość zakupu garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł73 m² 4 383,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje w pełnym rozkładzie o powierzchni 73m2 w okolicach ul. Żmigrodzkiej, okazja! blok: 10 piętrowy, wybudowany w 1978 roku. Posiada winde. Budynek wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślęczka

Zabrze,śląskie

97 000 zł38 m² 2 579,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 37,60m2, 3 piętro, 2 pokoje, łazienka z w.c. i kuchnia. W pokojach na podłogach są położone wykładziny pcv, ściany- tapety, łazienka- podłoga kafelki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 000 zł59 m² 3 186,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi! Bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie w kameralnej kamienicy czteromieszkaniowej. Teren zamknięty z miejscem parkingowym, super lokalizacja w samym centrum Bielaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

168 000 zł38 m² 4 468,08 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest ładne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, w wysokim bloku, na Osiedlu Tysiąclecia. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Łódź,łódzkie

201 000 zł64 m² 3 140,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

blok ocieplony, na dachu kolektory słoneczne Mieszkanie 4 pokojowe , łazienka, wc oddzielnie , cicha okolica,spokojne sąsiedztwo, przy bloku nowy plac zabaw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

186 000 zł35 m² 5 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie o pow. 35m2 na parterze 2 piętrowego budynku. Kuchnia z oknem z wyposażeniem, łazienka z prysznicem, 2 pokoje ( mniejszy ok.9m2 i drugi połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

135 000 zł45 m² 3 026,91 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o po.w 44,60m2 położone w wieżowcu w dzielnicy Ostatni Grosz. Dwa ustawne pokoje z wystawą okien na stronę zachodnią. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Gliwice,śląskie

210 000 zł80 m² 2 641,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w kamienicy. Klatka schodowa w budynku po remoncie. Blisko do centrum Gliwic. Widna kuchnia. Mieszkanie środkowe. Otoczenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, 1 Maja

Wodzisław Śląski,śląskie

68 000 zł35 m² 1 965,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży M-2 przerobione na M-3 na oś. 1 maja w Wodzislawiu Śl. Mieszkanie znajduje się na 3 ostatnim piętrze w niskim bloku. Blok jest niedawno odnowiony.W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł52 m² 6 405,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Parafialna (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł72 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnicza

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł72 m² 4 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania dla dużej rodziny? Cenisz ciszę i spokój? 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie w pobliżu Parku Pilczyckiego w dzielnicy Fabrycznej , znajdujące się na 1p/10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

135 000 zł45 m² 3 010,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu wspaniałe mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Królowej Jadwigi. Powierzchnia mieszkania to 44,85m2, w tym: dwa ustawne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Leszno,wielkopolskie

145 000 zł47 m² 3 059,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku po termomodernizacji ul. 17 stycznia. Mieszkanie o powierzchni 47,40 m2 znajduje się na 2 piętrze. Składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosynierów

Świdnik,lubelskie

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Nie płać prowizji Słoneczne mieszkanie w Świdniku, przy ulicy Kosynierów. Usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Okazja Duży pokój (20,5 m 2 ), z możliwością.