dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

107 000 zł36 m² 2 955,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przytulna kawalerka położona na parterze w niskiej zabudowie.Kuchnia z oknem, wc i łazienka razem, Pokój posiada wnękę, co umożliwia przeróbkę mieszkania na dwa pokoje.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Panewnicka

Katowice,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: seweryn Kolonko tel. Przedmiotem naszej oferty jest słoneczne mieszkanie położone w bloku mieszkalnym przy ul. Panewnickiej w Katowicach znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy położonej w Śródmieściu w ścisłym Centrum Warszawy, znajduje się przy ulicy Marszałkowskiej (okolica ulicy Hożej). Kamienica przedwojenna, wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

| trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane na ulicy Czerwone Maki (ruczaj), usytuowane na wysokim parterze ośmiopiętrowego budynku z 2005 roku. Teren ogrodzony. Parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

185 000 zł50 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży nowe mieszkanie o pow 50 m2 , 2-pokojowe w stanie developerskim w Rokietnicy zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym .Trzy kondygnacyjny budynek obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu mieszkanie położone na poddaszu budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

179 000 zł109 m² 1 642,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w kamienicy na "starym Polesiu". Kamienica jest w dobrym stanie, bardzo czysta i zadbana, klatka schodowa jest po remoncie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielogórska

Legnica,dolnośląskie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży własnościowe 3 pokojowe mieszkanie o pow.50,2 m2,położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku położonym na UL.WIELOGÓRSKIEJ. Mieszkanie słoneczne, dwustronne, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

169 000 zł63 m² 2 699,68 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

** mieszkanie typu M5 na os.PAWLIKOWSKIEGO ** Mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m2, po remoncie. W salonie, kuchni oraz przedpokoju sufity podwieszane. Instalacja wodna w miedzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 50 m2, w kamienicy, 3 piętro, duży salon z kuchnia, mniejszy pokój i nyża-sypialnia, łazienka. 4 lata temu zrobiony remont. okna pcv, panele, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieskanie w pieknej okolicy Muranowa. Około 10 min do metra Dworzec Gdański. 2 pokoje ,aneks kuchenny, w łazience wanna. Usytuowanie południowo zachodnie. Szczegóły:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 112,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie o układzie jednostronnym, okna od strony zachodniej. Niezależny układ: dwa pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Na podłogach w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

97 000 zł36 m² 2 694,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w Solcu Kujawskim , o powierzchni 35,90mkw.Mieszkanie znajduję się w 4 piętrze w bloku ocieplonym, i odnowionym w otoczeniu zieleni.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Zamość,lubelskie

169 000 zł56 m² 3 017,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie dwupokojowe bardzo ciepłe (nowoczesne bardzo szczelne okna), wygodne, przestrzenne, z pięknym widokiem na miasto i okolice, duża kuchnia , łazienka, dwa przedpokoje. Piwnica, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł79 m² 3 598,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Przestronne mieszkanie na osowej górze W doskonałej cenie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 79,19m2 położone na trzecim piętrze w bloku z cegły (1993r) na Górnym Tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł44 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży M4-44m2 po generalnym remoncie na ul.Śląskiej na idealnym 1 PIĘTRZE.Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni z oknem wraz z nowoczesnym umeblowaniem kuchennym,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kościan

Kościan,wielkopolskie

107 100 zł34 m² 3 150 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę składającą się z pokoju, przedpokoju, kuchni, łazienki o podwyższonym standardzie wykończenia. Łączna powierzchnia 34,18 m2. Kawalerka położona jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hallera

Stargard,zachodniopomorskie

143 000 zł36 m² 3 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do wydania od zaraz mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,40m2 usytuowane na IV piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Oś.Hallera w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

143 500 zł34 m² 4 214,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,05m2 usytuowane na III piętrze niskiego budynku wielorodzinnego na Przedmieściu Szczecińskim w Stargardzie Szczecińskim.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

150 912 zł42 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkanie - Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 5 Lipca

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł45 m² 4 456,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Ładne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 44,65 m2 w skład wchodzą: pokój z balkonem (20 m2), przestronna kuchnia połączona z pokojem ( ok. 20 m2), łazienka widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 4 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w znakomitej lokalizacji.Mieszkanie ustawne,zadbane do wprowadzenia.Pokoje 16 m,9 m,6,5 m, kuchnia 6,7 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Majolikowa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokoje, 82m 2 , ul. Majolikowa/białołęka Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na I piętrze w kameralnym budynku na Tarchominie. Budynek o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Lębork,pomorskie

169 000 zł47 m² 3 578,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Komfortowe ładne mieszkanie o podwyższonym standardzie położone w Lęborku przy ulicy Wysockiego o metrażu 47,22m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Powiślu, dwa ustawne oddzielne pokoje. Widna kuchnia, łazienka z wc. Na podłogach parkiet. Mieszkanie do odświeżenia. Doskonała lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne mieszkanie w spokojnej części Pruszkowa przy ul.Działkowej. Składa się z trzech pokoi- sypialnia z szafą wnękową, pokoju dziecięcego /gabinetu - wykładzina dywanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

176 000 zł47 m² 3 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe znakomicie zlokalizowane.Znajduje sie na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Blisko żłobek,przedszkole,szkoła,rynek,komunikacja miejska.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł57 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2006r. , a roku 2010r. odświeżone,parkiet dębowy na podłogach w pokojach,wygodne sypialnie, łazienka z kabiną prysznicową, wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w kamienicy z 1913r, - wysokie - 3,4m, przestronne, ciche, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Jednostronne - możliwością dowolnej aranżacji - w chwili obecnej 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

268 000 zł48 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie o powierzchni 48 m2, składające się z pokoju dziennego- 21 m2, małego pokoju- 11,8 m2, kuchni- 7 m2 , łazienki- 3 m2 , toalety, przedpokoju , loggii- 6 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

320 000 zł78 m² 4 076,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Niepowtarzalnie, 4-pokojowe mieszkanie (78,5m2) z kominkiem, znajdujące się na trzecim piętrze trzypiętrowego bloku przy os. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Malinka

Opole,opolskie

145 000 zł34 m² 4 252,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie Sprzedaż Mieszkanie jednopokojowe z balkonem , o powierzchni użytkowej 34,10 m2, składające się z 1 pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta blokowana! nowa niższa cena! okazyjna cena 139 000 zł! kamienica Z cegły zarządzana przez wspólnotę mieszkaniową, bardzo niskie opłaty eksploatacyjne. DO mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

98 000 zł51 m² 1 913,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój, w pobliżu Dworca Miasto. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składające się z 2 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł32 m² 5 031,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Os.Zawadzkiego - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, położone na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku. Pokoje o powierzchni 13 i 9 m2, kuchnia z oknem (3,5 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zakątna

Pruszków,mazowieckie

264 000 zł34 m² 7 685,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładny pokój z osobną lokalowo kuchnią, w cichej, spokojnej, uliczce bliziutko centrum miasta, parku miejsciego Urzędu Miejskiego, policji, banków. sklepów. kościoła targu miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

159 000 zł74 m² 2 139,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta - 3 pokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - idealne na wynajem! Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, którą można połączyć z jednym pokojem tworząc aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

322 619 zł39 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu. Oferujemy Państwu mieszkania w kompleksie apartamentów w jednym budynku. Apartamenty o wielkości od: 27 do 65m2 z balkonami, z wykończeniem pod.