dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

80 000 zł63 m² 1 264,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokoje, 69m2 znajdujące się w malowniczym miejscu w miejscowości Jedlina Zdrój. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 4 rodzinnej kamienicy. Nowe okna pcv, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł47 m² 10 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament na Dolnym Mokotowie, w budynku strzeżonym z ochroną. Mieszkanie ciche z oknami skierowanymi w kierunku wschodnim z widokiem na osiedle domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na Natolinie blisko stacji metra. W przedpokoju i kuchni boazeria. Glazury i terakoty 10-cio letnie. Logga oszklona. Podłoga w pokojach po cyklinowaniu i lakierowaniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł49 m² 3 662,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w bloku o pow. 49,15m2, blok jest częściowo ogrodzony. Składa się z dwóch przestronnych pokoi o powierzchni: 22/10m2, kuchni 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Płońsk

Płońsk,mazowieckie

370 000 zł111 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Potrzebujesz dużego i przede wszystkim przestronnego mieszkania, które mogłoby zastąpić dom? Chciałbyś mieć gustownie urządzone mieszkanie, którego wykończenie stałoby na wysokim poziomie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwerowa

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, ustawne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Skwerowej. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w niskim budynku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne , bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Bardzo funkcjonalny rozkład, 3 niezależne pokoje, łazienka z wanną i oddzielny wc, duża garderoba, widna ( duże okno ) kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Tychy,śląskie

198 000 zł52 m² 3 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez pośredników. Do sprzedania piękne mieszkanie 2 pokojowe w bloku 3 piętrowym na osiedlu U-1 w spokojnej okolicy. Mieszkanie na ostatnim piętrze po częściowym remoncie. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rondo Antoniego Matecznego

Kraków,małopolskie

277 700 zł50 m² 5 499,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bez podadku pcc. Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50,5 mkw., położone na 1 piętrze w 2 piętrowej odnowionej kamienicy (cegła, lata 50.), w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nikiszowiec

Katowice,śląskie

114 000 zł44 m² 2 576,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Pierwotnie było to mieszkanie jednopokojowe, obecnie mamy dwa pokoje - dodatkowy pokój został wydzielony z istniejącego dużego pokoju poprzez postawienie ścianki działowej (zostało to zaznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

969 000 zł77 m² 12 584,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Jedyne takie mieszkanie na Saskiej Kępie. Unikatowe, o niepowtarzalnym klimacie, rewelacyjne dla ludzi, którzy docenią indywidualny styl i oryginalność. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł64 m² 6 703,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 64m2 po remoncie, w cichej okolicy, niski blok 4 piętrowy, dwa mieszkania na piętrze, w pobliżu supermarket leclerc, szkoła, multikino, metro. mieszkanie jasne, 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makolągwy

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł50 m² 9 940,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3/3 p. w domu wielorodzinnym z windą. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu, z monitoringiem. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

275 000 zł92 m² 2 989,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piętro wilii w ciekawym budynku, w otoczeniu zieleni oraz budynek warsztatowy z garażem. Dobry stan techniczny. Wykonano zabezpieczający remont elewacji - wymaga malowania. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chwałowice

Rybnik,śląskie

119 000 zł53 m² 2 234,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, wyremontowane M3 w Chwałowicach. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. 3 lata temu przeprowadzono gruntowny remont. Wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Storczykowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł71 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone jest na cichej, ustronnej ulicy w Marysinie Wawerskim. Lokal o powierzchni 70,50m2 znajduje się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku z 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chlebowa

Poznań,wielkopolskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Weychan Nieruchomości poleca mieszkanie na Zawadach ul. Chlebowa. Pow. 34,88 mkw, piętro 3 w niskim 4 piętrowym bloku. Blok z cegły. Rozkład pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym - 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grzegórzki

Kraków,małopolskie

697 500 zł76 m² 9 189,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:kontakt do agenta | Marcin Świątek | :dane biura | Home Expert | Cystersów 7b | 31-553 Kraków | |

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

247 500 zł32 m² 7 734,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Prowizję pokrywa sprzedający! Wykończenie w cenie! Wyjątkowe osiedle zlokalizowane w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli. Dużym atutem inwestycji jest położenie zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Weychan Nieruchomości poleca mieszkanie na Winogradach os. Zwycięstwa. Mieszkanie pierwotnie 3 pokojowe. Pow. 53 mkw, piętro 2 w niskim bloku. Blok ocieplony położony w cichym miejscu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zegrze Południowe

Zegrze Południowe,mazowieckie

240 000 zł60 m² 3 980,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Pięknie zlokalizowane mieszkanie pośród zieleni nad samym zalewem Zegrzyńskim.Budynek niedawno odnowiony i ocieplony,w okolicy szkoła,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł26 m² 8 712,12 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Komfortowa kawalerka na obrzeżach Centrum, w bardzo zielonej umiarkowanie cichej okolicy. W skład mieszkania wchodzi jeden pokój z dużym oknem, wykończony panelami i płytami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice,śląskie

169 000 zł61 m² 2 788,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim ocieplonym i odnowionym bloku. Budynek posiada doskonałą lokalizację, w pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szombierki

Bytom,śląskie

87 000 zł36 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! stan brdzo dobry.~CENA DO NEGOCJACI!BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~~Oferujemy na sprzedaż ustawne 1 pokojowe mieszkanie, ciepłe, czyste, mieszkanie usytuowane na 3- cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

129 000 zł42 m² 3 108,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie położone przy ulicy Grodzkiej na Podzamczu. Lokal po kapitalnym remoncie, do wprowadzenia się od razu. Materiały wysokiej jakości, nowe wszystkie instalacje, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

139 000 zł72 m² 1 930,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oraz na wynejem mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Stary Zdrój o powierzchni 72m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni ze spiżarnią oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

299 000 zł36 m² 8 191,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum Krakowa, przy spokojnej ulicy odchodzącej od Karmelickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

125 000 zł48 m² 2 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne, wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Białego Kamienia.Dwa duże, ustawne pokoje.łazienka osobno z toaletą,przedpokój z szafą wnękową,zgrabna kuchnia i balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Necla

Wejherowo,pomorskie

249 000 zł59 m² 4 213,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowoczesne mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane niedaleko centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła podstawowa, gimnazjum, liczne sklepy i centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł61 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| nieruchomość zlokalizowana w spokojnej dzielnicy Gaj z dala od hałasów i uciążliwości. Mieszkanie położone w budynku z tego wieku na trzecim piętrze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł70 m² 8 019,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o pow.69,83 m2, znajdujące się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2008 roku, z cegły. Składa się z: salonu - 16,88 m2 ( z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

| trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Klecinie, usytuowane na nowym chronionym osiedlu z roku 2009. Lokal na 2 piętrze w bloku z windą! Powierzchnia mieszkania 70,19 mkw. Trzy ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

218 000 zł53 m² 4 105,46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Nie płać prowizji atrakcyjne mieszkanie Przestronne i ciche, dwupokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czechów. Usytuowane na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

180 000 zł42 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie pobieramy prowizji od Kupującego! Biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na vip/ VI p Dwa pokoje -16 m2 oraz 12 m2- jasna osobna kuchnia- 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis: polecam mieszkanie po remoncie blisko Placu Grunwaldzkiego w budynku z 1930r. Klatka schodowa wyremontowana,95% mieszkań własnościowych- wspólnota mieszkaniowa.3 piętro/4.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam bardzo ładne mieszkanie po remoncie z centralnym ogrzewaniem piecem gazowym. Kamienica po remoncie dachu , klatki schodowej i wymianie okien. Pokój o pow.20m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe,piętro 5/10.Okna plastikowe,ogrzewanie z miasta,stan do odświeżenia.Czynsz 400złfund.remont,woda,śmieci).W cenie moze zostać wszystko w mieszkaniu Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży bardzo zadbane, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w niskim bloku na Ratajach. Powierzchnia mieszkania wynosi 48 m2 i składa się z: salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

344 000 zł40 m² 8 686,87 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! nowe mieszkanie Z wykończeniem I wyposażoną kuchnią oraz Z agd W cenie! sprawdzony inwestor! Mieszkanie 1-pokojowe w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

784 500 zł107 m² 7 331,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Tylko sprzedający płaci prowizję! Oferujemy widne, rozkładowe mieszkania w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli, 5 km od Centrum. Deweloper zadbał o maksymalnie dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dolnobrzeska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł65 m² 5 246,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

| rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie znajdujące się na wysokim parterze o pow.64m2. Lokal składa się z pokoju dziennego, dwóch sporych sypialni, łazienki wraz.