dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Różyckiego

Mysłowice,śląskie

178 000 zł74 m² 2 389,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położne jest na trzecim piętrze w czteropiętrowy bloku, budynek został wewnątrz odnowiony, nowe drzwi wejściowe, domofon. Posiada on doskonałą lokalizację, w pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

183 000 zł31 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

r.mieszk.: typowe, zabudowa: bud. mieszk., ogrzewanie: miejskie, l. wind: 1, ogrzew. wody: miejskie, garaż: brak, opł.adm.: 260/, kierunki okien: wsch, wysokie, ciche, rury wym., nowe okna, liczniki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Leżajsk,podkarpackie

149 000 zł50 m² 2 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Kołłątaja 5 50m2 z balkonem i piwnicą, bardzo Ciepły blok , małe opłaty, ciche i spokojne sąsiedztwo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

271 300 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

150 912 zł42 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkanie - Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fort Bema

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Luksusowy, dwupokojowy apartament w malowniczej okolicy na osiedlu Fort Bema. Wysoki standard wykończenia z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Stan mieszkania idealny, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romera

Szczecin,zachodniopomorskie

185 000 zł42 m² 4 373,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2pok.(42m2) plus piwnica, jak trzeba to umeblowane na ul Romera. Budynek 4 piętrowy. Ładne jasne kolory na ścianach, czyste i estetyczne wykończenie całości. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł82 m² 4 329,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim do własnej aranżacji na osiedlu Bielawy. Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły na terenie ogrodzonym i monitorowanym w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rozkładowe , dwupokojowe mieszkanie na strzeżonym i wyjątkowo kameralnym Osiedlu Dolnego Mokotowa. Inwestycja zakończona w 2009 roku , mieszkanie zostało zamieszkane przez pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrodzenia

Brzeg Dolny,dolnośląskie

130 000 zł43 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie ciepłe,parter.Ogrzewanie piec gazowy dwufunkcyjny.Spokojna cicha ulica.Dogodny i bliski dojazd do Wrocławia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł75 m² 4 216,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja W plewiskach, spełnia kryteria programu "mieszkanie dla młodych" Nowa inwestycja 16 mieszkań w zabudowie szeregowej na małym ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kunickiego

Wrocław,dolnośląskie

187 000 zł38 m² 4 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kunickiego (fabryczna). Cicha, spokojna, zielona okolica. W okolicy liczne sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieniecka

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

79 500 zł49 m² 1 622,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni rzeczywistej 49,22 m2, jednak z uwagi na wysokość poniżej 2,20 m2 w dokumentach uwzględniane jest jako mieszkanie o powierzchni 31,40 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

89 000 zł34 m² 2 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w Jaworzynie Śląskiej, o pow. 34 m2, z garażem w podwórku oraz ogródkiem z altanką, mieszkanie nadaje się do odnowienia, okna drewniane tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

275 000 zł83 m² 3 313,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy położonej w Katowicach. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, kuchni, pomieszczenia gospodarczego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

278 000 zł42 m² 6 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu strzeżonym na Białołęce nad Wisłą. W mieszkaniu jest oddzielna kuchnia / 4,9m2/, salon /17m2/, sypialnia / 9,5m2/, hol /4,8m2/, łazienka /5,5m2/ z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację! Gorąco polecam mieszkanie położone wśród zieleni, parków, po remoncie. Piętro pierwsze w 15- to piętrowym budynku. Oddzielna, widna kuchnia 6m, zabudowana szafkami pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł80 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 80m2 wykończone w wysokim standardzie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Szczęśliwicach. Salon połączony z aneksem kuchennym. Kuchnia widna , zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł41 m² 5 867,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.Blok po termoizolacji,wymianie pionów wod-kan,co oraz wind. Mieszkanie składa się z widnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł42 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż dwóch pokoi o powierzchni 42m2 z balkonem. Okna pcv, na podłogach w pokojach-panele na ścianach tapeta, łazienka-kafle, biały montaż nowy, hydraulika-wymieniona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wojska Polskiego

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

169 000 zł50 m² 3 346,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50.50 m.kw. w kamienicy w śródmieściu Kostrzyna. Mieszkanie bardzo jasne i przestronne składa się z 2 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 092 zł44 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne M4 Rybnik - niski blok Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku w centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

147 000 zł56 m² 2 625 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w ocieplonym i odnowionym wieżowcu, budynek posiada atrakcyjną lokalizację, w pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na Podolanach. DO wprowadzenia od zaraz! kontakt: mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 1. piętrze domu w zabudowie bliźniaczej i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękna kawalerka po generalnym remoncie o pow. 39 m2 w Śródmieściu, okolice ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z: * bardzo dużego pokoju z nyżą * kuchni * przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

199 000 zł50 m² 4 020,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! ładne , tanie mieszkanie, możliwość wyboru standardu : - deweloperski - wymienione wszystkie instalacje , okna , łazienka z przyłączeniami do wykończenia cena - 199 000 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

330 000 zł74 m² 4 476,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na popularnym osiedlu Nowe Miasto. Budynek z cegły ( 2000r.), dwupiętrowy, doskonale położony z obszernym parkingiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

140 000 zł28 m² 4 947 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam kawalerkę do wprowadzenia na Górczynie. Blok, w którym się ona znajduje jest wykonany z cegły, został ocieplony. Mieszkanie jest tanie w utrzymaniu: oprócz niskiego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakietowa

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł69 m² 6 449,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Rakietowa (fabryczna, muchobór Wielki). Spokojna, cicha, zielona okolica, w sąsiedztwie niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Doskonała lokalizacja, obok ronda Wiatraczna Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 13 piętrowym apartamentowcu. Składa się ono z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Gliwice,śląskie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w wysokim bloku na osiedlu Kopernika w Gliwicach. Mieszkanie wymaga drobnego odświeżenia, ewentualnie remontu, ale daje możliwość zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

276 616 zł49 m² 5 645,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający Mieszkanie na Grabiszynku. Usytuowane na 2 piętrze na kameralnym osiedlu zaliczanym do jednego z najbardziej prestiżowych i najbezpieczniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

361 000 zł47 m² 7 680,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Oferujemy widne, rozkładowe mieszkania w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli. Mieszkanie znajduje się zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pszów

Pszów,śląskie

60 000 zł44 m² 1 358,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Duża kawalerka W dobrej cenie. Pszów, osiedle Kościuszki. Proponuję Państwu mieszkanie dwupokojowe o pow. 44,17 m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o pow. 54m2 w okolicy ul. Mlynarskiej. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

428 000 zł55 m² 7 781,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu. Wykończone w wysokim standardzie. Składa się z salonu z wyjściem na loggię, (18,28 m2) połączonego z kuchnią (8,5 m2), hallu (10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł75 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Tylko 8200 zl za metr na powiślu mieszkanie w kamienicy z 1915 roku, na ul. Solec dojazd do budynku od strony ul. Ludnej. Mieszkanie po remoncie, wysokość pomieszczeń 3,5m. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

1 342 000 zł122 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Klimatyczne mieszkanie na warszawskich Filtrach! Atrakcyjna, przestronna i słoneczna nieruchomość z duszą o powierzchni 122,5m2 (4. piętro z windą) w przedwojennej, zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

737 000 zł98 m² 7 520,41 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Oferujemy widne, rozkładowe mieszkania w najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy-Woli, 5 km od Centrum. Deweloper zadbał o maksymalnie.