dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 140 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 140 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

190 000 zł77 m² 2 461,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponojuemy Państwu do kupna mieszkanie położone w bloku, w Nowogardzie. Powierzchnia mieszkania to 77,2 m 2. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

185 000 zł53 m² 3 492,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w w bloku na osiedlu Górny Taras. Powierzchnia oferowanej nieruchomości wynosi 52,97 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Tychy

Tychy,śląskie

190 000 zł63 m² 3 015,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie z wnękowym balkonem. Lokal po remoncie. Na ścianach gładzie. Piony i elektryka w budynku wymienione. Kuchnia z zabudową. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł78 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Wykończony w wysokiej klasie, zaprojektowany przez architekta wnętrz, apartament usytuowany na strzeżonym osiedlu znajdującym się w pobliżu Parku Szczesliwickiego. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

234 592 zł73 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Gierymskiego w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

282 480 zł43 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

| do sprzedania 3 -pokojowe mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego budynku w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Ruczaj. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł84 m² 3 869,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowa oferta! Polecam mieszkanie w wyremontowanej kamienicy w okolicy Dworca Nadodrze Na sprzedaż ciepłe i słoneczne, dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Łódź,łódzkie

170 000 zł44 m² 3 828,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 Bałuty / okolice ul. Wielkopolskiej 170 000 złotych - 44,4 m2 drugie piętro, blok. Bardzo cicha okolica. Świetna komunikacja z resztą miasta. W pobliżu sklepy oraz punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Gliwice,śląskie

179 900 zł63 m² 2 842,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży przestronne mieszkanie położone w okolicach ul. Reymonta. Trzy pokoje, kuchnia z wejściem na loggię oraz do spiżarki, łazienka, przedpokój, dodatkowo 10 m.kw. komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł50 m² 5 507,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie w standardzie developerskim, o łącznej powierzchni 49,93m2, usytuowane na I pietrze kamienicy z 2013 roku, w budynku znajduje się winda. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Ruczaj

Kraków,małopolskie

203 278 zł28 m² 7 322,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Willa skalica - nowa kameralna inwestycja W pychowicach lokale mieszkalne na sprzedaż lokalizacja Willa Skalica to nowy, prestiżowy adres na mapie Krakowa. Zaprojektowany z dużym smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopczyńskiego

Kraków,małopolskie

239 304 zł31 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesna inwestycja na Ruczaju! Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i 30m2 tarasem , kuchnią w formie aneksu o pow. całkowitej 30,68m2 na 5 piętrze w nowej inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

155 000 zł63 m² 2 464,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super cena polecam / Piękne i duże mieszkanie 62,89m2, 2 piętro, trzy oddzielne pokoje, jasna kuchnia, łazienka, w.c. i bardzo duży przedpokój z możliwością zabudowy szafy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł27 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zadbana kawalerka usytuowana na 1 pietrze wysokiego budynku, zlokalizowanego na warszawskiej Woli. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 27m2, a składają się na nią pokój dzienny, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł63 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 63m2 zlokalizowane w centrum Ursusa. Mieszkanie dwustronne - okna wychodzą na wschód i zachód. Składa się ono z: salonu 20m2, dwóch sypialni: 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

294 000 zł74 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe położone na pograniczu Śródmieścia i Nowego Miasta. Budynek z 1992r murowany z cegły. Ciepłe, środkowe,rozkładowe na dwie strony budynku, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Czersk,pomorskie

190 000 zł76 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie własnościowe na pierwszym piętrze o powierzchni 76 m2, w bloku (budynek ocieplony) - Czersk, ul. Matejki, + garaż 16 m2 ok. 100m ul. Pogodna. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

148 000 zł40 m² 3 746,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecamy mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piasta. Mieszkanie o powierzchni 39,5m2 usytuowane na V piętrze w budynku XI piętrowym oddanym do użytku w 1980 roku. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. Brak wc w mieszkaniu ale do zrobienia jest pion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w samym centrum Śródmieścia, w okolicach Placu Zbawiciela. Dwa pok. 18m2 i 11m2 zorientowane na wschód, widna kuchnia ponad 9m2 od strony zachodniej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprowicza

Oława,dolnośląskie

78 500 zł24 m² 3 230,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja: oława - Osiedla Kasprowicza,centrum miasta do Rynku 5-min. W pobliżu wiele sklepów,poczta,banki,punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

325 851 zł62 m² 5 248,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w zamkniętym i dozorowanym apartamentowcu, położonym wśród zielonych terenów. Niska kameralna zabudowa i bogata oferta mieszkań spełnia oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nastrojowa

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł49 m² 8 392,32 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W pełni wyposażone mieszkanie we Włochach przy ulicy Nastrojowej. Zlokalizowane na trzecim piętrze w kamienicy z 2009 roku. Na powierzchnię 49m2 składają się; dwa pokoje, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł42 m² 7 035,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek odnowiony , ocieplony, wymienione instalacje. Cicha , spokojna , "zielona" okolica. Blisko ch Sadyba, szkoła , przedszkole. Dojazd do Centrum ok 20 min. Mieszkanie ciche , widne, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

88 000 zł32 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Świebodzicach o powierzchni 32 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Standard: nowe okna pcv, wymienione instalacje, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne, wysoki standard, praktycznie urządzone, gotowe do zamieszkania bez nakładów finansowych. Wymienione wszystkie okna i instalacje, na podłodze dębowy parkiet i gres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł80 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie w kamienicy z cegły z 1938 roku w zielonej części Ochoty przy ulicy Sękocińskiej ( jest to jedna z najstarszych ulic w Warszawie) Zagospodarowana zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

203 700 zł68 m² 2 995,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu mieszkanie położone w bloku czteropiętrowym zlokalizowanym blisko Uniwersytetu (dawnej Politechniki). Mieszkanie ma powierzchnię 67,90 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ożarowska

Duchnice,mazowieckie

170 000 zł32 m² 5 246,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Duchnice graniczącej z Ożarowem Mazowieckim. W lokalu zostały wymienione okna na stolarkę pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł48 m² 4 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o pow 48m2 w wiezowcu na 10piętrze w cichym centrum Mieszkanie w trakcie remontu standard taki jak jak na zdjęciach. Okna pcv,na podłodze panele, nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

247 000 zł42 m² 5 880,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Radzikowskiego - Azory o metrażu 43 m2. Mieszkanie początkowo było 2 - pokojowe z osobna kuchnią i łazienką , natomiast zostało przerobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł47 m² 7 808,51 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Proponuję atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Słoneczne, rozkładowe i bardzo ciche. Znajduje się na 3 piętrze w bloku oddalonym od miejskiego zgiełku. Okna wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł120 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Osiedle sonata z 2001/3 r. tuż przy jeziorku Kamionkowskim a także w bezpośrednim sąsiedztwie parku Skaryszewskiego. Niepowtarzalny, bezpośredni widok z Tarasu na park i jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedaży ciekawe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, mieszczące się na drugim piętrze w pięciopiętrowym bloku z windą, wybudowanym w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1948

Rewelacyjnie rozkładowe mieszkanie trzypokojowe przy ulicy J. Dąbrowskiego 82 A na Starym Mokotowie. Usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z cegły wybudowanym w 1948 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

226 000 zł50 m² 4 565,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro arkei nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie przekształcone na lokal biurowo - handlowy w centrum Poznania koło zakładów hcp na ulicy 28 Czerwca 1956. Lokal zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikusińskiego

Katowice,śląskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Hit! 3 pokojowe, 49M2, józefowice, dąb stan do zamieszkania. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe w niskim bloku na spokojnym osiedlu w rejonie Józefowice, wełnowiec, dąb. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

137 522 zł36 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Deweloperskie mieszkanie bez dodatkowych opłat 0% prowizji. Dodatkowo z profesjonalnym doradcą i ubezpieczeniem gratis! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,19mkw położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

300 000 zł122 m² 2 459,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo duże, rozkładowe mieszkanie w Zabrzu. Jest to mieszkanie w centrum, ale w bocznej uliczce. Wszędzie blisko a jednocześnie spokój i cisza. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

193 000 zł79 m² 2 438,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Adaptacja poddasza, położona w centrum miasta, przy ul. Jagiellońskiej (na odcinku pomiędzy al. Piastów a al. Wojska Polskiego). Mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne, o północno.