dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Górna

Łódź,łódzkie

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 28m Łódź Dąbrowa Mam do zaoferowania mieszkanie typu M2 w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mikołów

Mikołów,śląskie

165 000 zł63 m² 2 623,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 62,9 m2 zlokalizowane w Mikołowie, znajdujące się na parterze w niskiej zabudowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 189,62 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 50,10 m2, lokalizacja Czyżyny os. 2 pułku Lotniczego , Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w bloku 7 piętrowym , blok z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Blok z 1995 r, z cegły, ocieplony i otynkowany. Klatki schodowe czyste i zadbane, chodniki wykostkowane, dużo zieleni. Do pkp około 12-15 minut, do wkd 10 minut. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Libelta o powierzchni 41 m2, znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

205 000 zł39 m² 5 256,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 39m , zlokalizowane Bieńczyce os. Na Lotnisku, cena 205 000 zł.m , czynsz około 280 zł. mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł65 m² 3 830,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni 65m2, 2 piętro, w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: 20m2, 15m2, 12m2. Pokoje są przestronne, jasne i ustawne. Szczególnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

292 604 zł56 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

298 231 zł56 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

107 000 zł40 m² 2 675 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o pow 40 m2 polozone na 1 pietrze w bloku na osiedlu argentyna.Mieszkanie po generalnym remoncie,okna PCV, instalacjie po wymianie, podlogi wylozone płytkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kolbudy

Kolbudy,pomorskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w centrum Kolbud. Ilość pokoi 3, łazienka, przedpokój mieszkanie jest po generalnym remoncie około 3 miesięcy. Ogrzewanie podłogowe w łazience i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

325 851 zł62 m² 5 248,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w zamkniętym i dozorowanym apartamentowcu, położonym wśród zielonych terenów. Niska kameralna zabudowa i bogata oferta mieszkań spełnia oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

95 000 zł53 m² 1 779,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! Do sprzedania rozkładowe mieszkanie na Osiedlu w Gorcach. 3 pokojowe na II piętrze. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Wymaga remontu. Możliwość aranżacji według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaborze

Zabrze,śląskie

155 000 zł51 m² 3 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku w dzielnicy Zaborze. Mieszkanie rozkładowe składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Tychy,śląskie

149 000 zł50 m² 2 968,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 50,20 m2 zlokalizowane w Tychach, znajdujące się na czwartym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Czechów

Lublin,lubelskie

386 000 zł84 m² 4 622,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Osiedlu Szymanowskiego na Czechowie, przestronne, posiadające 4 pokoje. Każdy z pokoi z oddzielnym wejściem, salon o powierzchni około 25mkw, duża sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł70 m² 10 228,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Znakomita lokalizacja 8 minut autobusem od Centrum, w pobliżu galerii handlowej Saska. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy z 1936. Kamienica przechodziła lifting w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł66 m² 4 732,82 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nowa niższa cena! O% prowizji od kupującego! arkei nieruchomości poleca przestronne mieszkanie z bardzo oryginalnym rozkładem na Os. Bolesława Chrobrego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

269 000 zł75 m² 3 586,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem I ogrodem! Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Białym Kamieniu o powierzchni 75 ms, mieszkanie usytuowane w budynku trzyrodzinnym - dach po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł54 m² 4 766,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Budynek po remontach, w mieszkaniu wymienione okna na plastikowe. Okna wychodzą na dwie strony. Jest piwnica. ___ r.mieszk.: typowe, zabudowa: bud. mieszk., ogrzewanie: miejskie, l. wind: 2, ogrzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł48 m² 3 895,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie w doskonalej lokalizacji na Osiedlu Leśnym, w okolicy duzo zieleni, przystanki autobusow i sklepy. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych- jest wyremontowane. 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania śliczne, słoneczne i zadbane mieszkanko 1-pokojowe w cichej i spokojnej okolicy Nowego Miasta. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego. Polecam i zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4 pokojowe z możliwością przerobienia na 3. Przestronny salon, dwie sypialnie i gabinet. Kuchnia widna. Oddzielnie łazienka i wc. Loggia, duża piwnica. Miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

124 900 zł56 m² 2 242,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Oferta na wyłączność. Posiadamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55,70m2 usytuowane na V piętrze przy ulicy Wielkopolskiej. W pokojach :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

153 000 zł36 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36m2 usytuowane na parterze 2 piętrowego budynku. Mieszkanie wygodne z aneksem kuchennym, łazienką i pięknym własnym ogródkiem. Nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ustronie

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł144 m² 8 939,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Oferta Osiedle położone jest 80 metrów od Lasu Kabackiego Zgodnie z wymogami Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody powierzchnia biologicznie czynna stanowi 70% powierzchni działki. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

229 900 zł48 m² 4 789,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie O powierzchni 48 M2 W jednej Z najbardziej porządanych lokalizacji szczecina! spełniaj marzenia Z ! Nieruchomość zlokalizowana na 1 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Czarna Białostocka,podlaskie

135 000 zł45 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie.do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie zlokalizowane na os. Błonie. Pow. mieszkania wynosi 64 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje o pow. 10 m2/ 10 m2/ 20 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

641 851 zł117 m² 5 500,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

0% prowizji* Bez podatku pcc! nowy 4-pokojowy apartament W centrum wrocławia Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w apartamentowcu tuż przy Moście

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Wrocław,dolnośląskie

409 563 zł53 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Park avenue Rezydencja Park Avenue to kameralny budynek zlokalizowany w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki Na czterech kondygnacjach oferujemy 26 mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

99 000 zł41 m² 2 414,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w Boguszowie-Gorcach, w cichym i spokojnym miejscu przy ul. 1 maja. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł42 m² 3 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu na dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 42,5 m2. Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

246 000 zł57 m² 4 294,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* oferta deweloperska - i podatku pcc * Wyjątkowa propozycja - W pełni wykończone atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" I etap inwestycji od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kluczewo

Stargard,zachodniopomorskie

157 500 zł63 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

*oferta bezpośrednia od dewelopera - kupujący bez prowizji I podatku pcc* Okazja na Rynku - Ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim plus usytuowane na III piętrze nowego budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 530 zł47 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" I etap inwestycji od dewelopera - i podatku pcc W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Raginisa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł127 m² 5 748,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Przestronne, dwupoziomowe, ładne mieszkanie o pow. 127 m2, znajduje się na 3 i 4 piętrze 4-piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: na poziomie I- salon, pokój, wc, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klonowa

Świdnik,lubelskie

269 720 zł61 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nie płać prowizji Słoneczne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Świdniku przy ulicy Klonowej, usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku. Atrakcyjne mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł62 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ładne mieszkanie o powierzchni 61,60m2 zlokalizowane na Bemowie. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz balkonu. Na podłodze panele oraz terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cypryjska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł64 m² 7 210,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie trzy pokojowe na Stegnach na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym bez windy. Budynek ogrodzony z ochroną .Ładne osiedle z placem zabaw ,zielenią i parkingami.