dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł28 m² 19 821,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sprzedam nowe, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Łopuszańskiej 51 na osiedlu Nowa Ochota. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

722 870 zł64 m² 11 294,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

229 000 zł36 m² 6 291,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w Głogowie ul. Obrońców Pokoju Powierzchnia: 36,4m2 Piętro: II Dodatkowo: piwnica Marzysz o mieszkaniu, które łączy funkcjonalność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł25 m² 9 373,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 25m , zlokalizowane na ostatnim piętrze kameralnej, odrestaurowywanej kamienicy, znajdujące się w dzielnicy Szwederowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł44 m² 15 203,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 44,07 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku z 2024 roku z windą, domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Białystok,podlaskie

356 000 zł37 m² 9 595,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,1 m przy ul. Wiatrakowej w Białymstoku. Mieszkanie: funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

505 000 zł41 m² 12 198,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe, przytulne o fantastycznym układzie pomieszczeń. Po remoncie, gruntownie wysprzątane, do wejścia od zaraz! Powierzchnia 41,4m2 + 2,04m2 piwnica. Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lawinowa

Lublin,lubelskie

519 000 zł52 m² 9 923,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52,3 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Lublina na Czechowie (ul. Lawinowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

588 000 zł40 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokoje | ogródek | ul. Pękowicka Marzy Ci się mieszkanie, w którym łatwo poczuć klimat to jest moje , a jednocześnie nie chcesz mieszkać w środku betonowego labiryntu? To może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł30 m² 16 305,40 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Puszczy Solskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, -wyposażona kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakładowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł43 m² 14 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2 pokojowe 2-poziomowe mieszkanie w okolicy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Idealne mieszkanie do inwestycji. Podana cena jest ceną brutto W skład mieszkania wchodzi: *duży salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

546 588 zł55 m² 9 851,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrowie

Jastrowie,wielkopolskie

275 000 zł59 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Jastrowia. Choć lokalizacja to centrum miasta, kamienica usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

236 000 zł35 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 35 m z balkonem - parter - Radom, ul. Kusocińskiego - os. XV-lecie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junaków

Gliwice,śląskie

389 000 zł50 m² 7 747,46 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2-pokojowe mieszkanie na Junaków 50,2 m balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,21 m , położone na 3. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł38 m² 9 264,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w niskim bloku na Niebuszewie. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze dobrze utrzymanego budynku. Metraż 37,78m2, w którego skład wchodzą: -oddzielna, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł64 m² 11 312 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż atrakcyjnego, czteropokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdańska. Idealna propozycja dla rodziny, dla której ważne jest życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z 2005 roku, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

299 406 zł30 m² 9 927,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

307 000 zł36 m² 8 647,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne 2 pokoje na sprzedaż Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej (sklepy, szkoły, przystanek mzk). Budynek zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piaskowa

Kraków,małopolskie

1 127 517 zł75 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 74,67 m na III Piętrze Azyl w Zielonych Bronowicach brak podatku pcc I prowizji dla biura Masz już dość zgiełku miasta? Szukasz miejsca, które pozwoli Twojej rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł51 m² 16 699,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , zlokalizowane na prestiżowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połabian

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł52 m² 11 029,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam ogromną przyjemność zaprezentować unikalny lokal użytkowy, który stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów poszukujących bezpiecznej i dochodowej inwestycji. To miejsce, które już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 267,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 64,36 m | Kochanowskiego Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,36m , położone na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

985 000 zł85 m² 11 626,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wykończonego mieszkania w nowym budownictwie (2007r.), położonego w bliskiej odległości Wyspy Młyńskiej i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

886 000 zł63 m² 13 974,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł48 m² 28 958,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wykończone w najwyższym standardzie 2 pokoje | 48m2 | widok na centrum | 9 piętro Zamieszkaj na wysokościach - w apartamencie wykończonym w najwyższym standardzie! Położone na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

636 746 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 3-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

460 000 zł56 m² 8 277,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Trzypokojowe mieszkanie w cegle na Koniuchach z dużym balkonem. Oferuję Państwu w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 188 zł26 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

497 000 zł52 m² 9 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, po generalnym remoncie Doskonała lokalizacja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rąbieńska

Łódź,łódzkie

279 900 zł32 m² 8 681,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka Z balkonem - maestria park, łódź * ul. Rąbieńska 80 | 32,24 m + balkon 7,65 m | II piętro | Stan deweloperski Nowoczesna kawalerka w spokojnej, zielonej okolicy - idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł37 m² 6 504,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie W kamienicy O łącznej powierzchni 41,2m (w tym piwnicy o powierzchni 4,4 m2)przy ul. Ogrodowej W Bygdoszczy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł58 m² 11 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca apartament znajdujący się w samym centrum , ale z dostępem do natury - zaledwie kilka kroków od rzeki , co zapewnia unikalny balans pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wrocław,dolnośląskie

1 275 000 zł120 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu nowe, wykończone pod klucz w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryla

Gdynia,pomorskie

829 000 zł61 m² 13 525,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje na nowoczesnym osiedle z przepięknym widokiem! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najprężniej rozwijających się części Gdyni - na osiedlu Sokółka (gdynia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

615 585 zł40 m² 15 564,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak Podatku pcc Brak prowizji dla Biura Promocja Grudzień! Obniżona cena o 12%.! nowoczesne osiedle w malowniczej Dolinie Prądnika na północny Krakowa, przy granicy z gminą Zielonki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł39 m² 19 896,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 32- pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,65 m , położone w kamienicy przy ul. Grochowskiej 353. - bezpośrednio. Kamienica Grochowska 353, z 1910 roku, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abramowskiego

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł49 m² 12 517,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biskupin/sepolno 2 pok rozkład tramwaj, park zoo Na sprzedaż ustawne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,44 m , położone na wysokim parterze w kameralnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

974 000 zł49 m² 19 796,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2m2, położone na 1 w piętrze w czterokondygnacyjnym, nowoczesnym (2015r.) budynku z windą na Grochowie, przy ul.