dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

129 000 zł45 m² 2 892,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 44,6m2 znajdujące się na IV/IV p w bloku na Oś.Kochanowskiego. Składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju, balkonu i łazienki z wc. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dubrownicka

Wrocław,dolnośląskie

303 784 zł58 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję biura pokrywa sprzedający. Nowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,42 z balkonem i miejscem parkingowym. Usytuowane na pierwszym piętrze w bloku jednopiętrowym. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mianowskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł72 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w przedwojennej, odrestaurowanej kamienicy z 1930 roku. Na powierzchnię 72m2 składają się; dwa ogromne, wysokie pokoje, połączone amfiladą(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł56 m² 4 553,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 położone na 2. piętrze dwupiętrowego przedwojennego budynku z cegły na Pogodnie. Jeden pokój przechodni. W pokojach wykładzina dywanowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Koszutka

Katowice,śląskie

430 000 zł72 m² 5 963,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedania piękny, komfortowy apartament city view. Nowoczesna architektura, prostota I przestrzeń tak wygląda ten piękny apartament do sprzedaży. Apartament, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Okazja! Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na Pogodnie z dwoma balkonami. Powierzchnia użytkowa to 55 m2, a po podłodze 63m2 (niskie nieuciążliwe skosy). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gorąco polecam bardzo ładne, wykończone mieszkanie na Warszawskim Ursynowie. Mieszkanie 54 m2 - 2 pokojowe z widną kuchnią, dużym balkonem, w apartamentowcu na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muzealny

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70 m kw. w dzielnicy Stare Miasto, okolice placu Muzealnego. Lokal składa się z: 3 pokoi oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Gliwice,śląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży rozkładowe, przestronne mieszkanie położone w Sośnicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, dużej i widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 2-pokojowe o pow.37m2 w dzielnicy Śródmieście, Biskupin, w okolicach ulicy Olszewskiego. Lokal składa się z: 2 pokoju oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

66 000 zł39 m² 1 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujecie Państwo mieszkania środkowego, ciepłego, słonecznego i w dobrej lokalizacji- zachęcamy do sprawdzenia tej oferty! Dwa pokoje z widokiem w dwie strony. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł78 m² 8 886,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu - okolice Pl.Wilsona. Nieruchomość do remontu. Mieszkanie przestronne, widne, klimatyczne i ciche w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Niewielkie, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Targówek przy ul. Kołowej (35m2), składające się z przedpokoju z zabudowaną na wymiar pojemną szafą wnękową, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z tarasem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

176 000 zł37 m² 4 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 37m2 położone w okolicy ul. Świdnickiej - Renomy, 3/5 piętro, kamienica. Mieszkanie składa się z: - dwóch osobnych pokoi,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buczka

Reda,pomorskie

194 000 zł60 m² 3 233,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane na uboczu, na granicy lasu , a jednocześnie blisko do centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł54 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w luksusowym apartamentowcu kliwer- z całodobową recepcją, luksusowe dwupokojowe mieszkanie. W budynku basen i fitness, mieszkańców budynku mogą korzystać bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, pod Platanami

Poznań,wielkopolskie

400 982 zł66 m² 6 047,99 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Osiedle mieszkaniowe - Osiedle pod Platanami" znajduje się na terenie między ulicami Saperska - Wspólna- rolna (dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

332 000 zł50 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne 50m mieszkanie w zielonej części Woli.Dwa rozkładowe pokoje z oddzielną widną kuchnią,duży hol,loggia,łazienka z wanną.Mieszkanie nadaje się do zamieszkania ,od zaraz" nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

164 000 zł62 m² 2 645,16 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu m-4 zlokalizowne w Żorach na oś Korfantego.Mieszkanie po remoncie:gładzie,tynk strukturalny,panele,kafelki,garderoba firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Poznań,wielkopolskie

395 000 zł101 m² 3 910,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta na biuro lub kancelarie prawne. Mieszkanie 3-pok. o pow.101,20m2 położone w rejonie ulic Słowackiego/Sienkiewicza. Wysoki parter w kamienicy wybudowanej w 1936r. Pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

99 000 zł43 m² 2 314,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Ruda Południowa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem, łazienki wc i przedpokoju powierzchnia 42,89 mkw. Dodatkowe informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mysłowice

Mysłowice,śląskie

185 000 zł72 m² 2 569,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja, atrakcyjna cena, atrakcyjny metraż. Polecamy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w centrum Mysłowic. Lokalizacja prestiżowa i atrakcyjna, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Legionowo,mazowieckie

279 000 zł64 m² 4 393,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 na 4 piętrze w odremontowanym niskim bloku, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum Legionowa, w pobliżu przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szarotki

Kraków,małopolskie

386 000 zł75 m² 5 146,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Witam, sprzedam nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m2 w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w nowym budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe 50m2 z oddzielną, jasna kuchnią i dużym balkonem usytuowane na 4 pietrze nowego budynku przy ul. Felińskiego (prądnik Czerwony). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

173 000 zł66 m² 2 633,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku. Cicha, spokojna okolica, wokół dużo zieleni. W pobliżu szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

247 000 zł49 m² 5 040,82 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe położone w wysokim bloku- v piętro, na Os.Sobieskiego.Pokoje niezależne (22m2,9m2),kuchnia jasna oddzielna,wc,łazienka osobno.Przedpokój-zabudowa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

110 816 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł50 m² 6 316,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie na nowym, cichym i spokojnym osiedlu. Blisko skrzyżowania ul. Radosnej z Brzozową. Do mieszkania przynależy: - ogrodzony taras (32mkw) z ogródkiem (28mkw), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam , klimatyczne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z ogrodem o pow. 49m2 w ok ul. Podróżniczej Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

425 000 zł79 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń, prostota to zalety tego apartamentu. Polecamy do sprzedaży 3 pokojowy apartament usytuowany w cichej, spokojnej i prestiżowej okolicy. Atutem tej lokalizacji jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymały

Bytom,śląskie

128 000 zł51 m² 2 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~do sprzedania komfortowe i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m2 usytuowane na wysokim parterze 4-piętrowego bloku.~Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 469 zł53 m² 4 544,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe osiedle przy ul. Nowej w Bydgoszczy. Zakończenie budowy grudzień 2013r. Oferta z rynku pierwotnego, zwolniona z podatku od czynności cywilno - prawnych! Osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł67 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokojowe mieszkanie przy ul. Sobieskiego 60 (piętro 3 / 4) z piwnicą i miejscem postojowym w garażu (cena garażu do uzgodnienia). Stan dobry. Mieszkanie narożne, widne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Brzeg,opolskie

119 000 zł49 m² 2 447,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Brzegu o powierzchni użytkowej 48,6 m2 oraz powierzchni całkowitej 52,4 m2, zlokalizowane w samym centrum miasta w otoczeniu pięknych kamienic. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembowskiego

Wrocław,dolnośląskie

324 350 zł50 m² 6 487 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław śródmieście osiedle Biskupin. Klimatyczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe do sprzedaży o powierzchni ok. 49,90 m2, położone na wysokim parterze/2p. Układ pomieszczeń : - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł77 m² 8 203,12 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow.76.80m2 położone na 11 piętrze (panorama Warszawy) XII-piętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie deweloperskie ze stanowiskiem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bazylianówka

Lublin,lubelskie

248 000 zł58 m² 4 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

DO własnej aranżacji Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Bazylianówka. Usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Na powierzchni 58 m 2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Leśna

Dąbrowa,wielkopolskie

330 000 zł102 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Osiedle Dąbrowa to kameralny kompleks sześciu willi trzy lokalowych, 18 lokali mieszkalnych o powierzchni od 55m2 do 102m2 z garażami w przyziemiu budynku. Teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Połaniec,świętokrzyskie

109 000 zł32 m² 3 385,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na pierwszym piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W skład mieszkania wchodzą - oddzielna kuchnia duży przestronny pokój z balkonem,.