dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

95 000 zł43 m² 2 219,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy dużą kawalerkę o powierzchni 42,8 m2 znajdującą się na parterze budynku z cegły. Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, przestronny pokój, osobna łazienka z wc, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

110 000 zł55 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ul.11 Listopada NIESAMOWITA OKAZJA ***OFERTA SPECJALNA DLA KLIENTA Z GOTÓWKĄ** Do sprzedaży M4 znajdujące się na ul.11 Listopada na 1 piętrze.Mieszkanie składa się z 3 pokoi,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Prawie nowe, niezamieszkałe od czasu zakończenia robót wykończeniowych, mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu przylegającym do Ołtaszyna na Krzykach, w obrębie Wysokiej. Nowo-powstałe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł55 m² 7 981,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży mieszkanie na Starym Mokotowie w przedwojennej kamienicy(1937 rok). Lokal przy ul. Odyńca z wystawą okien na stronę północną (widok na Park Dreszera) i południową (widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

280 000 zł62 m² 4 494,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% Nie pobieramy prowizji od kupującego! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 62,3 m 2 - Lublin, czechów Dolny. Pokoje o powierzchni 15, 14, 10, 6 m 2. Na podłodze parkiet,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

52 000 zł31 m² 1 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź naszą ofertę! na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze W spokojnej I malowniczej części starego zdroju! Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 31m2 w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł37 m² 7 297,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe, jednostronne mieszkanie w budynku położonym na Szczęśliwicach przy ulicy Geodetów, blisko parku Szczęśliwickiego, blisko Hali Banacha. Jednostronne, ciche, widne i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Ełk,warmińsko-mazurskie

140 000 zł78 m² 1 794,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 78 m2 , pietro I w Elku przy ul Suwalskiej. Cena mieszkania 140 tys , do negocjacji W cenie mieszkania garaz. Wspolnota mieszkaniowa. Mieszkanie rozkladowe. Pokoje 25 m2, 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupa

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł68 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 67,67 m2 położone na Kazimierzu przy ul. Kupa. Kamienica po generalnym remoncie, zarówno elewacji jak i dachu, klatki schodowej. Mieszkanie na poddaszu, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł59 m² 4 389,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

#####kontakt agata mrożek##### oferta zawieszona! Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pok. w niskiej zabudowie ivp/vp w rewelacyjnej lokalizacji na Krzykach W okolicach ul. Hubskiej, pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

78 000 zł28 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Tanie mieszkanie blisko centrum! Ełk, osiedle Północ I. Przytulna kawalerka o pow. 27,6 m 2 , położona na 3 piętrze bloku mieszkalnego, składająca się z jednego pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Wrocław,dolnośląskie

193 000 zł29 m² 6 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro obecnie ma promocję i nie pobiera prowizji od kupujacego. Prowizja 0 %! Komfortowa, przestronna, w pełni rozkładowa kawalerka o powierzchni 29 m2. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Namysłowska

Bierutów,dolnośląskie

140 000 zł83 m² 1 686,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Bierutowie bezczynszowe powierzchnia 83m2 parter, 4 pokoje ,kuchnia, łazienka , wc, przedpokój, dodatkowa powierzchnia : piwnica , garaż , komórka , ogród.Cena 140 tyś. zł.do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł69 m² 7 028,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, przestronne, widne i wygodne, 3-pokojowe mieszkanie, z zabudowaną kuchnią, dwiema łazienkami w pełni urządzonymi i dużym balkonem.W salonie i mniejszym pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 900 zł36 m² 2 532,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. 2-pokojowe mieszkanie położone na Podzamczu - ul. Grodzka. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze 10-piętrowego budynku. Wymaga odświeżenia. Nowe okna pcv, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł78 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Komfortowe, zadbane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,8m2, usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku. Budynek zlokalizowany przy parku Szczęśliwickim, na strzeżonym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

241 000 zł38 m² 6 342,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje, 38 m2, ul. Sowińskiego /wola / 2 piętro. Cena: 241 000 zł Opis mieszkania: zapraszam do obejrzenia 2 pokojowego mieszkania w zielonej części Woli. Duży pokój 17 m2. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Turka,lubelskie

225 000 zł54 m² 4 205,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam, do sprzedania przytulne, zadbane, wykończone w dobrym standardzie 2-u pokojowe mieszkanie na osiedlu Borek w Turce. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi o pow. 18 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bronowice

Lublin,lubelskie

178 000 zł40 m² 4 461,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne mieszkanie Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze w 10-piętrowym budynku. Na powierzchni 39,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję ciekawe, 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie na Białym Kamieniu. Mieszkanie do remontu ( ogrzewanie gazowe kilku letnie). Duże możliwości aranżacyjne. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

153 000 zł56 m² 2 746,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

rezerwacja. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu nrd o powierzchni 55,7 mkw zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na pożądanym osiedlu Barbary w Jastrzębiu Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Różanka

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko 4500zł/mkw Poszukujesz dobrej inwestycji? Masz dużą rodzinę i potrzebujesz większego mieszkania? 4 osobne pokoje, duży balkon, 4 piętro Z windą Jest to oferta skierowana zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

187 000 zł37 m² 5 054,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedanie bardzo ładne, widokowe mieszkanie o powierzchni 37m2 znajdujące się na ostatnim, 11 piętrze wieżowca w pobliżu pętli autobusowej na os.Piastów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużyczan

Lublin,lubelskie

280 000 zł63 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ładne i bardzo jasne mieszkanie w szeregowcu dwupiętrowym. Własnościowe. Pokoje skierowane na południe. Mieszkanie po remoncie. Podłogi drewniane olejowane. Własne ogrzewanie z pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł41 m² 2 056,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W mieszkaniu 2 szafy w zabudowie. Polecam! Do sprzedania oferuję przytulne mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji Szczawienka. Mieszkanie pierwotnie składało się z kuchni,pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Oława,dolnośląskie

224 558 zł57 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe mieszkanie! miejsce garażowe W cenie! lokalizacja: oława, ul. Poranna (osiedle "piękne Południe",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł46 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bardzo eleganckie mieszkanie na Ursynowie, zaprojektowane przez dekoratora wnętrz. W lokalu jest kuchnia połączona z salonem, wyodrębniona 3m2 garderoba. Treść niniejszego ogłoszenia nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nowa

Świętochłowice,śląskie

81 000 zł27 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osoba prowadząca ofertę: ewelina Słodkiewicz tel. Przedmiotem oferty jest bardzo ładna kawalerka usytuowana na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

399 000 zł103 m² 3 873,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Osoba prowadząca ofertę: tel. Przedmiotem naszej oferty jest duże, dwustronne, 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy w centrum Katowic. Nieruchomość obejmuje 5 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

189 000 zł25 m² 7 560 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż kawalerkę 25m na trzecim piętrze w budynku cztero - piętrowym w doskonałej lokalizacji przy ul. Wyszyńskiego a ul. Damrota we Wrocławiu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

228 000 zł48 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 48 m2 mieszczącego się na pierwszym piętrze bloku z cegły. Składa się ono z trzech rozkładowych pokoi (15m2; 10m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

403 542 zł75 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, 0 % Wynagrodzenia. Ceny jak U developera! oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

87 000 zł45 m² 1 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z balkonem. Składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. Dodatkowo piwnica. Położone jest na wysokim parterze w centrum Rydułtów. Wymienione zostały wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" I etap inwestycji od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosynierów

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

196 700 zł56 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta 0% - Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkania w zabudowie szeregowej w III etapie inwestycji osiedla przy ulicy Kosynierów w Środzie Wielkopolskiej. 27 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł75 m² 4 216,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja W plewiskach, spełnia kryteria programu "mieszkanie dla młodych" Nowa inwestycja 16 mieszkań w zabudowie szeregowej na małym ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Kraków,małopolskie

153 000 zł33 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta - mieszkanie wyłącznie W biurze monochrome nieruchomości najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

422 142 zł61 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

ul. Pomorska ndash; 2 (3)pokojowe nowe mieszkanie nasprzedaż. Lokalizacja: wrocław, śródmieście. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,18 m2, 3 piętro, duży balkon 4,86 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiej

Poznań,wielkopolskie

375 645 zł56 m² 6 695,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Inwestycja u zbiegu ulic Potockiej i Kolejowej w Poznaniu, to nowoczesny i funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

270 000 zł52 m² 5 146,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,46m2 położone na parterze niskiego bloku z 1998 roku na pograniczy Gumieniec i Mierzyna (tak zwane osiedle Za Wiatrakiem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

155 500 zł40 m² 3 887,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O powierzchni 40 M2 za jedyne 155.500 ZŁ NA PARTERZE W CENTRUM - ATRAKCYJNA CENA, SUPER OKAZJA Z ! Mieszkanie znajduje się w centrum Szczecina w kamienicy na parterze.