dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

165 000 zł22 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Monochrome poleca kawalerke 22 m2 w okolicy Ułanów. Mieszkanie znajduje się na 9/9 piętrze w ocieplonym budynku z 1961 roku. Mieszkanie wstanie do remontu. Zachodnia wystawa okienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne, jasne mieszkanie w cichym, zielonym zakątku Górnego Sobięcina.Dwa pokoje, jeden otwarty na kuchnię(ładne meble w zabudowie wraz ze sprzętem AGD), W przedpokoju pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Płock

Płock,mazowieckie

169 000 zł37 m² 4 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w luksusowym budynku przy ul. Misjonarskiej (villa Rosetta) 33 m2 + komórka lokatorska 4 m2 + miejsce postojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

259 000 zł42 m² 6 095,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kup w cenie dewelopera - brak prowizji dla pośrednika. Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Prądniku Czerwonym w nowej inwestycji przy ul. Łepkowskiego, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

200 000 zł46 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 46, 14 m2 , lokalizacja Nowa Huta os. Na Skarpie, mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnym 2 piętrowym bloku z cegły z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

908 000 zł69 m² 13 159,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

220 000 zł68 m² 3 244,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 67,8 m.kw składające się z 3 ustawnych pokoi, dużej kuchni, łazienki, w.c i przedpokoju położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł61 m² 4 934,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w promocyjnej cenie! Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,59mkw na co składają się: przestronny salon połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książęca

Poznań,wielkopolskie

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 55m2 W rewitalizowanej kamienicy. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55m2, mieszczące się na drugim piętrze trzykondygnacyjnej kamienicy, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Wrocław,dolnośląskie

256 000 zł40 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40m2 w Centrum, w okolicach ulicy Kolejowej. Mieszkanie nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł66 m² 2 196,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu na trzecim piętrze w czteropiętrowcu. Lokal czysty, zadbany, wymaga odświeżenia. Stolarka okienna i drzwiowa wymieniona na nową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Piękna kawalerka o pow.30m2 w okolicach ul. Świeradowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze, w domu wielorodzinnym z 2005 roku. Przestronne i jasne mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

480 000 zł80 m² 5 962,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy Piastowa. Szybki i łatwy dojazd do Warszawy kolejką podmiejską, szybką kolejką miejską lub kolejką wkd. Do przystanku (mzk - linia 716, 717).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

445 275 zł59 m² 7 547,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

| do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy ul. Prądnickiej. Lokal znajduje się na 4, ostatnim piętrze w nowym budynku z 2013roku, z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionowa

Białystok,podlaskie

271 000 zł70 m² 3 888,09 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecamy Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w wieżowcu z windą. Wejście do wszystkich pomieszczeń jest z korytarza. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rejtana

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł60 m² 5 537,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi(30m/10m), oddzielnej kuchni, ładnej łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w idealnym stanie technicznym: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie 33 m2 w Śródmieściu do wprowadzenia od zaraz tylko w naszej agencji! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie na 4 piętrze sześciopiętrowej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

161 000 zł49 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe pow. 49m2, na II piętrze w niskim bloku blisko centrum miasta. W skład mieszkania wchodzą: * duży pokój dzienny * dwie sypialnie, * łazienka z wc , * kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosynierów

Gubin,lubuskie

140 000 zł52 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 52,2 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, położone na iiip. w bloku przy ul. Kosynierów w Gubinie. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

207 300 zł49 m² 4 265,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Słoneczne rozkładowe mieszkanie! W niskim wielorodzinnym domu W samym sercu miasta W dobrej cenie! dobre I sprawdzone oferty tylko Z ! Przedmiotem oferty jest atrakcyjne rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Floriańska

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł201 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 201m2 polożony w kamienicy przy ul. Floriańskiej. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, 2 kuchni, przedpokoju, 4 łazienek, toalety oraz kilku pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

107 632 zł30 m² 3 623,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" I etap inwestycji od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Częstochowa,śląskie

135 000 zł46 m² 2 909,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie z dużą kuchnią, pokoje ustawne. Okna pcv, drzwi wejściowe antywłamaniowe, na podłogach w pokoju dużym oraz przedpokoju panele, kuchnia wykładzina pcv, mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam w ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na os. Stefana Batorego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły ( rok budowy 2012) i skład się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł69 m² 5 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta specjalna. Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. Więcej ofert na nowa, niższa cena. Pilna sprzedaż. Bardzo atrakcyjna, nietypowa oferta - dla konesera. W księdze wieczystej 49 m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Poznań,wielkopolskie

357 782 zł58 m² 6 168,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone pod klucz ze sprzętem agd. Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 57,4m2 + balkon 8,2m2. Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł86 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 86 m2 zlokalizowane w dzielnicy Stare Włochy, na cichym i spokojnym osiedlu z 1994 roku. Ocieplony blok z cegły bez windy, w nowym budownictwie. Posiada cztery piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznań - grunwald - ul. Rycerska - super lokalizacja, spokój, cisza. Polecam do sprzedaży mieszkanie z balkonem o pow. 52m2. położone na trzecim piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

243 000 zł53 m² 4 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie, na osiedlu Zawadzkiego! Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze niskiego bloku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

157 000 zł45 m² 3 488,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze w niskiej zabudowie na os F. Bardzo dobra lokalizacja ze względu na komunikacje miejską oraz bliskość do infrastruktury tj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górne

Piła,wielkopolskie

160 500 zł41 m² 3 905,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe na Os. Górnym z loggią. Mieszkanie jasne przestrzenne. Lokal o pow. 41,10 m 2 z windą, na 1 piętrze. Opis: salon z loggią o pow. 17,65 m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

215 000 zł59 m² 3 625,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59,30m2 z dużą loggią, położone w ocieplonym, zadbanym budynku na osiedlu im. Tadeusza Kotarbińskiego. Wokół pełna infrastruktura, tereny zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

630 000 zł85 m² 7 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament W nowym budynku Z materiałów wysokiej jakości. Lokalizacja: dzielnica chwaliszewo pomnik historii polski widok: rzeka warta, ostów tumski, most rocha. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Suszec

Suszec,śląskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Super oferta! atrakcyjne mieszkanie typu M-4 tzw. Szwedzkie w Suszcu - o pow. 60,29m2. Niski blok, pierwsze piętro. Mieszkanie przygotowane do wprowadzenia - nie wymaga nakładów finansowych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł178 m² 2 050,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Stylowo wykończone dwupoziomowe mieszkanie 177 M2 za jedyne 2.398 ZŁ/M2- ŁAP OKAZJĘ Z ! Nieruchomość z zaadoptowanego strychu o powierzchni całkowitej 177m2 / 134m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

149 000 zł61 m² 2 458,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe, słoneczne mieszkanie na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie jest po remoncie, wymaga jedynie odświeżenia. Niskie koszty utrzymania:prócz czynszu właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Płock,mazowieckie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pasja Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie 47m2. Mieszkanie zlokalizowane na parterze. W skład lokalu wchodzą trzy oddzielne pokoje, duża widna kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

285 000 zł92 m² 3 097,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w Centrum Gliwic do sprzedania w okolicach Sądu Okręgowego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze z trzech w dobrze utrzymanej kamienicy. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Łódź,łódzkie

147 000 zł36 m² 4 061,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Witam serdecznie, mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36,19mkw w pełni rozkładowe zlokalizowane w dzielnicy Łódź-Dąbrowa przy ulicy Umińskiego. Blok usytuowany z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

357 800 zł73 m² 4 901,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta inwestycyjna! Na sprzedaż mieszkania o pow. Od 22 - 72 m2 położone w pełni zrewitalizowanej kamienicy w cichej okolicy centrum Poznania ( Łazarz -okolice ulicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij