dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakusa

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż piękna, zadbana kawalerka położona na Borku - ok. ul. Krakusa / Hallera. Składa się z: pokoju (18m2) osobnej kuchni z wyjściem na balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł46 m² 6 630,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta Bezpośrednia! Bez ukrytych kosztów! Okazja! bezpośrednio sprzedam mieszkanie dla rodziny lub inwestycyjnie na wynajem - mieszkanie non stop wynajmowane, bardzo dobra lokalizacja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Armii krajowej / piękna / rozkład Polecam do sprzedaży mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Kraków,małopolskie

365 000 zł81 m² 4 479,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 81,48 m2, położone na 5 piętrze w 5 piętrowym bloku z 1999 roku. Mieszkanie składa się z 4 pokoi o powierzchniach: 24m2; 10,47m2; 9,57m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

329 000 zł80 m² 4 086,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

88 900 zł33 m² 2 718,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu ustawne mieszkanie położone w Świętochłowicach. Nieruchomość położona na drugim piętrze niskiego bloku z lat 80-tych. Lokal o powierzchni 32,7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ustka

Ustka,pomorskie

260 000 zł63 m² 4 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ustce o powierzchni 60, 45m2. Rozkładowe na pierwszym piętrze, 3-pokojowe, widna kuchnia, osobno łazienka i wc oraz przedpokój i duży balkon. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Psim Polu, usytuowane na czwartym piętrze w nowym budynku z windą. W pobliżu dużo terenów zielonych i rekreacyjnych. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sosnowiec,śląskie

105 000 zł43 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu widne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Sosnowcu, dzielnicy Milowice. Nieruchomość położona jest na wyższym parterze w bloku o niskiej zabudowie. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jakubowskiego

Bochnia,małopolskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękne i wyjątkowe mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem, kuchnią otwartą na salon oraz łazienką. Mieszkanie to przeszło remont generalny 2 lata temu, kiedy to wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

135 000 zł65 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w Olsztynku. Zainteresowanych, w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt   Pozdrawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deszczowa

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro obecnie ma promocję i nie pobiera prowizji od kupującego. Prowizja 0%. Bardzo ładne, rozkładowe, mieszkanie dwupokojowe położone na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Warszawa,mazowieckie

327 901 zł47 m² 7 021,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w cichym, kameralnym, nowo powstającym budynku na Pradze Południe. Zakończenie inwestycji w stanie deweloperskim przewidziano na II kwartał 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Ładne, przytulne mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku (1980r.) przy ul. Wielickiej (podgórze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 60m2 w świetnej lokalizacji (kilka min. od stacji metra Służew).Opis:3 rozkładowe pokoje(pokój dzienny 19m2 i 2 sypialnie 14m2/8m2),widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

380 000 zł96 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w domu dwurodzinnym,a właściwie pół domu szeregowego (parter i pierwsza kondygnacja) na Podzamczu. Parter przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gosławicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opis Polecam na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie na wrocławskich Maślicach. Usytuowane na nowowybudowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z przedpokoju ze szafą wnękową, dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł59 m² 5 233,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie. W pierwotnej wersji mieszkanie było 2 pokojowe obecni właściciele przearanżowali mieszkanie na 3 pokoje i kuchnię z jadalnią. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

110 000 zł31 m² 3 559,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w spokojnej okolicy! Możliwość zamiany mieszkania na większe w Centrum za dopłatą Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 30,90m 2 usytuowane na parterze 4-ro piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

644 100 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikatowe, nowe mieszkanie w prestiżowym budynku w usytuowanym w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, oryginalne budownictwo i wysoki standard wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

199 000 zł71 m² 2 818,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze, własnościowe z księgą wieczystą, z wykupionym gruntem, bez wad prawnych. Lokalizacja: ostrowiec Świętokrzyski os. Pułanki piętro 6. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł45 m² 6 734,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

300000zł, do negocjacji 3 pokoje, 45m2, 1 piętro, ochota. Mieszkanie do kapitalnego remontu, 3 ustawne pokoje, łazienka z wc, widna kuchnia, przedpokój, loggia około 3m2 na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 530 zł47 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Milenijna

Warszawa,mazowieckie

399 500 zł59 m² 6 771,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzy pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 5ci piętrowym budynku z 2005roku.Oddzielna widna kuchnia, w miejscu drugiej toalety pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie bardzo ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł96 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie dwupoziomowe z dużym balkonem o powierzchni 96 m2 - bardzo jasne (okna na przestrzał) orientacja wschód-południe i południe-zachód, z wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł67 m² 6 003,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Koszty pośrednictwa ponosi tylko sprzedający. 3 pokoje w gdańsku wrzeszczu. Mieszkanie w ładnej kamienicy ( klatka czysta, dach częściowo po remoncie, wejście od ulicy i od podwórka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trynek

Gliwice,śląskie

144 000 zł37 m² 3 891,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie na sprzedaż na Trynku w Gliwicach. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37m^2. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okólna

Piła,wielkopolskie

79 000 zł24 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna, atrakcyjna kawalerka świeżo po remoncie- ulica okólna W pile! Okna nowe pcv. Stolarka drzwiowa wewnętrzna i zewnętrzna wymieniona. Instalacje nowe. Miesięczny czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł42 m² 2 891,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lub na wynajem mieszkanie o pow. 41,5m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szklane Domy

Kraków,małopolskie

450 000 zł91 m² 4 922,34 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

| oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 91,42 m2. zlokalizowane w samym centrum Nowej Huty, os. Szklane Domy. Mieszkanie widokowe usytuowane na 6 piętrze w bloku 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

329 150 zł84 m² 3 899,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

79 900 zł25 m² 3 196 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Okazja dla inwestorów! Na sprzedaż przytulna kawalerkę o pow. 25 m2, zlokalizowana na parterze w bloku czteropiętrowym, położonym w centrum Oławy. Mieszkanie jest bardzo ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Święciechów

Święciechów,zachodniopomorskie

170 000 zł2 300 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Więcej informacji pod telefonem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł98 m² 7 169,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż ciekawe mieszkanie na ul. Św. Rocha, zaraz przy zielonych terenach Warty. Niski blok (bez windy) z cegły z 1999r. Mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 97,5 m2, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł133 m² 7 593,98 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Budynek apartamentowy z całodobową ochroną położony niedaleko toru łyżwiarskiego Stegny. Okolica bardzo dobrze zagospodarowana. W niedalekiej odległości przychodnie i gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

380 000 zł52 m² 7 263 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Bardzo przytulne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,32 m2 usytuowane 1-piętrze w 4-piętrowym bloku (2010r.) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arciszewskiego

Słupsk,pomorskie

275 000 zł82 m² 3 353,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie na ul. Arciszewskiego w Słupsku. Przytulne, przestronne, na pierwszym piętrze w domku dwurodzinnym składające się z 4 oddzielnych pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Kraków,małopolskie

380 000 zł50 m² 7 618,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Długiej. Lokal mieści na 3 piętrze, w 3-piętrowej zabytkowej kamienicy (nad mieszkaniem jest strych). Powierzchnia mieszkania wynosi 49,88 m2, w tym 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 715 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, doskonale zlokalizowane w centralnej części Bydgoszczy, a jednocześnie w miejscu będącym enklawą zieleni. Charakteryzuje się ciekawym, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzegowska

Bytom,śląskie

55 000 zł35 m² 1 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niska cena! okazja! Do sprzedania mieszkanie w Bytomiu Szombierkach, na przytulnym osiedlu - blokowisku, w okolicach ulicy Orzegowskiej. Lokal składa się w dwóch osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariensztat

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł55 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1780

Mariensztat to jedno z najmniejszych osiedli Warszawy. Kamienica powstała pod koniec XVIII wieku.w latach 1780- 1784. W 1944 roku została spalona, po wojnie rozebrana a w 1948.