dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 098 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

125 000 zł37 m² 3 342,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronna kawalerka położona na trzecim piętrze budynku z 1960roku w pobliżu centrum miasta. Przed budynkiem plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie o powierzchni 37,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąb

Katowice,śląskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, 2 pokoje po remoncie, mieszkanie do wprowadzenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania usytuowanego w Katowicach, w dzielnicy Dąb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 900 zł48 m² 3 303,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuje 2-pokojowe komfortowe mieszkanie w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie położone na 3 piętrze budynku czteropiętrowego, spokojna okolica, miłe sąsiedztwo. Polecam! :dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecznicza

Łódź,łódzkie

196 000 zł50 m² 3 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 50 m2, po gruntownym remoncie na otwartym planie - 196 000 pln Łódź Górna / okolice ul. Leczniczej Cechy: - lokal bardzo dobrze doświetlony okna południowy-zachód (salon z kuchnią),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Piastów

Mielno,zachodniopomorskie

495 000 zł56 m² 8 893,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ekskluzywny, w pełni wyposażony apartament znajdujący się w nowo wybudowanym budynku tarasy przy głównej ulicy Mielna. Budynek przystosowany dla potrzeb niepełnosprawnych. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł64 m² 1 796,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne, bardzo ładne mieszkanie położone przy ulicy 11-go Listopada. Lokal posiada powierzchnię 64 m2 na którą składa się : przedpokój, łazienka z wc, kuchnia, duży ( 25 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

584 726 zł67 m² 8 698,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 67,22 mkw. (powierzchnia z piwnicą), zlokalizowane na 2 piętrze 2 piętrowej gruntownie remontowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewo

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2-pokojowe 62m (możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju), znajdujące się na 1 piętrze w niskim, 2-piętrowym apartamentowcu w zacisznej, zamkniętej enklawie mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Handlowe

Kraków,małopolskie

299 999 zł50 m² 5 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 50m , zlokalizowane Nowa Huta os. Handlowe, okolice Placu Centralnego, bardzo ładne, jasne i przytulne mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

160 000 zł47 m² 3 408,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w centrum Lęborka przy ul. Armii Krajowej o metrażu 46,94 m2. Lokal usytuowany jest na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Puławy

Puławy,lubelskie

96 000 zł25 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne mieszkanie Oferujemy państwu kawalerkę w Puławach w dzielnicy Centrum. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na powierzchni 24,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

400 032 zł46 m² 8 696,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 46,39 m2 znajdujący się na parterze jednego z sześciu apartamentowców przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stawki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedania mieszkanie na Stawkach, ostatnie bloki. Przed blokiem duży nowy parking, nowy plac zabaw, dużo zieleni. Mieszkanie do wejścia i mieszkania, ew. odświeżenia koloru (malowane 2012,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

173 000 zł47 m² 3 680,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Halemba II-w ofercie atrakcyjne, stylowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na parterze IV-piętrowego bloku. 3 pokoje (jeden przejściowy), kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

210 292 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

1 595 000 zł152 m² 10 465,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Przestrzenne mieszkanie o powierzchni 152,4m2 zlokalizowane na 2 pietrze w budynku z windą. Na powierzchnię lokalu składają się: - 4 pokoje o powierzchniach: 44, 26, 18 i 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania mieszkanie o powierzchni 36m2. Lokal złożony z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. Pokój o powierzchni 20m2, jest bardzo ustawny i jasny, okna oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Włochy

Warszawa,mazowieckie

168 000 zł87 m² 1 931,03 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Na sprzedaż apartament o pow. 87 m2- 1 min od centrum miasta i 3 km od plazy Apartament: 3 pokoje, 1 salon-jadalnia z balkonem, 2 lazienki, kuchnia z galerią 6 piętro Winda Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

103 000 zł34 m² 3 070,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Treść ogłoszenia: kawalerka o powierzchni 33,55 mkw położone na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku w Bielsku-Białej na osiedlu Karpackim. Stan techniczny: okna pcv. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dambonia

Opole,opolskie

169 000 zł35 m² 4 888,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pkł Sprzedaż Opole - Zaodrze Mieszkanie dwupokojowe , o powierzchni użytkowej około 35 m2 , do mieszkania przynależy piwnica. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni otwartej na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

152 000 zł54 m² 2 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na I piętrze w dzielnicy Wyczerpy. Powierzchnia 54mkw., dwa duże widne pokoje, kuchnia w kwadracie. Pilna sprzedaż cena do niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

96 964 zł35 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł45 m² 7 947,02 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, okna skierowane na południowo / wschodnią stronę świata. bardzo ciche. Usytuowanie w stosunku do metra , bardzo korzystne., blisko stacji matra Służew. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raszei

Chełmno,kujawsko-pomorskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w bloku na osiedlu Raszei, 2 piętro , powierzchnia 60,3 m2, 3 pokoje (17m2, 12 m2, 9 m2), łazienka (ok. 5 m2), kuchnia oddzielna (12 m2). Mieszkanie, wyremontowane, jasne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

140 000 zł50 m² 2 787,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50,22 metrów kwadratowych, znajdujące się na trzecim piętrze, czterokondygnacyjnego budynku z cegły. Budynek odnowiony i ocieplony. Dach po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

346 000 zł54 m² 6 407,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie- w doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skargi

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł54 m² 6 209,45 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przestrzenne, trzypokojowe mieszkanie na 8 piętrze 9-cio piętrowego bloku. Dwie mniejsze sypialnie i duży salon połączony z widną kuchnią, która przed przebudową była oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skautów

Lublin,lubelskie

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55m2. W mieszkaniu znajdują się pokoje nieprzejściowe z oddzielną, widną kuchnią, dużym przedpokojem oraz łazienka z wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

320 000 zł75 m² 4 285,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 40 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Blacharska

Wrocław,dolnośląskie

563 523 zł82 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe, dwustronne mieszkanie o łącznej powierzchni 79,57 mkw, usytuowane na parterze budynku A1 położonego na terenie prestiżowego osiedla Verity Rosa. Powierzchnię lokalu zagospodarowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żory

Żory,śląskie

135 000 zł56 m² 2 410,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 ***niski blok *** 3 piętro ** *księcia władysław A *** Do sprzedaży M4-56m2 znajdujące się na 3 piętrze niskiego bloku na Oś.Księcia Władysława.Mieszkanie składa sie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

375 000 zł71 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Oferta sprzedaży obejmuje trzypokojowe mieszkanie własnościowe, umiejscowione w samym centrum miasta, blisko parku. Na posesji działa wspólnota mieszkaniowa zarządzająca wszystkimi remontami- za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32 m wykończone gotowe do zamieszkania w nowym oddanym w 2013 roku osiedlu strzeżonym i zamkniętym. Mieszkanie znajduję sie na 2p w trzy piętrowym budynku. Jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów

Wałbrzych,dolnośląskie

97 000 zł41 m² 2 365,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży śliczne,rozkładowe mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej części Białego Kamienia przy ul. Pionierów. Mieszkanie po remoncie w 2006 r.- założone ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

325 000 zł52 m² 6 310,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Superoferta cenowa - ograniczona czasowo do końca miesiąca! Polecam na sprzedaż bardzo ustawne,funkcjonalne i gustownie zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe, położone w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo Ładne 2 poziomowe Mieszkanie Włochy. 100 m 2! Niepowtarzalny widok z okien. Budynek położony na cichym i spokojnym osiedlu. Osiedle otaczają domy jednorodzinne i okazałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ceynowy

Rumia,pomorskie

299 000 zł77 m² 3 883,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam bardzo przestrzenne, słoneczne mieszkanie dwupoziomowe w budynku wielorodzinnym. Budynek składa się z dwóch klatek po dwa mieszkania na każdej kondygnacji. Salon ok 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży nowoczesnego, komfortowego apartamentu, położonego na zamkniętym, strzeżonym os. Dolina Słońca. Lokal położony na parterze niskiego budynku wielorodzinnego z 2010r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Sokola

Sokola,dolnośląskie

279 000 zł101 m² 2 770,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 100,70 m2. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, garderoba i kotłownia. Mieszkanie położone we wsi Sokola, gmina Paszowice, powiat jaworski, woj. dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

173 197 zł52 m² 3 298,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dopłaty w programie "mieszkanie dla Młodych" nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych! Rabaty! Polecam na sprzedaż mieszkania bezczynszowe w Glinnie zaledwie 2 km od centrum Nowego Tomyśla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

230 580 zł42 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 2 pokoje (salon z aneksem jadalnym, sypialnia, łazienka, przedpokój) znajdujące się na pierwszym pietrze w niskiej zabudowie na strzeżonym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij