dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Paprocany

Tychy,śląskie

349 000 zł108 m² 3 216,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Super oferta! apartament dwupoziomowy! Do sprzedania 3 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu "cztery Pory Roku" z dodatkową antresolą, która może pełnić funkcję czwartego pokoju. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Al. 1000-lecia Państwa Polskiego

Białystok,podlaskie

406 000 zł80 m² 5 075 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne mieszkanie położone w spokojnej i poszukiwanej lokalizacji. Składa się z 3 niezależnych sypialni i pokoi, salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szeroka

Białystok,podlaskie

339 000 zł74 m² 4 581,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Bardzo przestronne mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z cegły w zamkniętej wspólnocie. I poziom: kuchnia, pokój dzienny z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pigonia

Kraków,małopolskie

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, ul. Pigonia. Lokal o metrażu 46m2 plus balkon, komórka lokatorska oraz piwnica. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

230 000 zł53 m² 4 302,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

* oferta deweloperska - i podatku pcc * Wyjątkowa propozycja - W pełni wykończone atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,46m2 usytuowane na parterze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie, nowe budownictwo, ciche i bezpieczne osiedle, parter, niskie koszty utrzymania. Chciałbym zaprezentować Państwu bardzo eleganckie mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Konstantynów

Lublin,lubelskie

529 000 zł84 m² 6 275,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ta oferta jest wymarzona dla ludzi, którzy doceniają dobrą jakość i nieostentacyjną, wyrafinowaną elegancję. Do wykończenia 85-metrowego komfortowego apartamentu użyto najnowszych zdobyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

383 000 zł66 m² 5 803,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbane trzypokojowe mieszkanie w plombie o powierzchni 66 m2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

166 000 zł38 m² 4 354,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa adaptacja poddasza w centrum Szczecina. Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%). Świetna lokalizacja ok.400 metrów od Placu Kościuszki i C.H.Turzyn. Lokal o powierzchni 38m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowa

Wisła,śląskie

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży dwa w pełni wyposażone apartamenty w Wiśle z przepięknym widokiem na panoramę miasta. Pierwszy apartament o powierzchni 32 m2 składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

82 000 zł38 m² 2 140,99 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do przejęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe z centralnym ogrzewaniem położone na III piętrze w budynku obok parku. Powierzchnia 38,30 m2 mieszkanie rozkładowe, środkowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielonki

Zielonki,małopolskie

350 000 zł88 m² 3 981,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam zakup pięknego mieszkania czteropokojowego położonego na spokojnym osiedlu w Zielonkach na pograniczu Krakowa. Mieszkanie na drugim (poddasze) piętrze składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

239 200 zł61 m² 3 900,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

397 800 zł104 m² 3 832,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie w centrum Góry Kalwarii. Mieszkanie jest w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania. Usytuowane jest na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł66 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowy apartament z klimatem o powierzchni 60m.2, Kuchnia 8m widna, umeblowana i wyposażona, Salon z balkonem na Al. Ujazdowskie , pięknie umeblowany. Sypialnia z dużym łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Łódź,łódzkie

450 000 zł95 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 95m2 z dwoma balkonami + garaż i miejsce postojowe. Bez pośredników Duże przestronne mieszkanie w zadbanej kaminicy przy ulicy Narutowicza 150m od skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Dębniki

Kraków,małopolskie

215 036 zł30 m² 7 050,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

| opis mieszkania: mamy do zaoferowania ładne mieszkanie zlokalizowane na II pietrze w nowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, jasnego aneksu kuchennego - w wyśściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbińskiego

Kraków,małopolskie

380 000 zł58 m² 6 574,39 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m2 usytuowane na drugim piętrze w 8-piętrowym bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

130 000 zł25 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 1- pokojowe o powierzchni 25m2 usytuowane na ósmym piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

249 500 zł44 m² 5 670,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie o powierzchni 44m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 10-piętrowym bloku na Osiedlu Kazimierzowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal położony jest na czwartym piętrze, w czteropiętrowym bloku z 1980 r., składa się z trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki i ubikacji (osobno), loggi, wraz z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kraków,małopolskie

232 000 zł40 m² 5 837,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji 2- pokojowe o powierzchni 39,74m2 zlokalizowane przy ulicy Raciborskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1919

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, rejon Pl. Grunwaldzki, w okolicy ulicy Żeromskiego i Daszyńskiego, boczna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łobzowska

Kraków,małopolskie

304 000 zł35 m² 8 786,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Piękne słoneczne mieszkanie w centrum Krakowa o powierzchni 34,6m2 usytuowane na szóstym piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Opis: do sprzedania zadbane rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Wyszyńskiego. W skład mieszkania wchodzą: salon z balkonem, 2 sypialnie, kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

469 000 zł61 m² 7 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji z uwagi na bliskość Centrum Krakowa, uczelni oraz bardzo dobre połączenia z resztą miasta. Lokal znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

172 000 zł36 m² 4 803,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w bloku na poznańskiej Wildzie w bliskim sąsiedztwie Parku Jana Pawła II oraz przystanków tramwajowych. Mieszkanie położone jest na parterze wysokiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Himalajska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Himalajska (równoległa do Borowskiej, gaj, krzyki). Ciche, spokojne miejsce. W okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

209 000 zł37 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania pokój Z jasną kuchnią 37 m na os. - dywizjonu 303, mieszkanie własnosciowe, po generalnym remoncie,W wiezowcu na 10 pietrze, dostepne od zaraz. Jest możliwość przerobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Pruszków,mazowieckie

229 000 zł31 m² 7 274,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Budynek zlokalizowany jest w przepięknej i bardzo cichej, spokojnej okolicy. Mieszkanie 31,48 m2 na wysokim parterze, z ogródkiem, 2 pokoje, aneks kuchenny - funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Parandowskiego

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 52,5 m2 na Muchoborze Wielkim, w okolicy ul. Parandowskiego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- blisko rynku / dworca. Powierzchnia użytkowa lokalu to 37m2. Lokal znajduje się na pierwszym siódmym w 11 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Dębniki

Kraków,małopolskie

194 368 zł28 m² 6 941,71 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

| opis mieszkania: mamy do zaoferowania ładne południowe mieszkanie zlokalizowane na I pietrze w nowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! 0% prowizji od kupującego! W swojej ofercie posiadamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w Opolu - nowy zwm. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

158 000 zł48 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.48m2 zlokalizowane w ocieplonym bloku na IIIp na Oś.Millenium. Kuchnia, 3 pokoje, łazienka, hall, balkon typu loggia, piwnica. Mieszkanie po remoncie, ściany w gładziach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleska

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł40 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, z balkonem nowe, oddane W 2013 R. - do własnej aranżacji, kupujący zwolniony Z podatku pcc 2 %. Przedstawiam Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smoluchowskiego

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł31 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną,widną kuchnią na Mokotowie , na czwartym piętrze w bloku ocieplonym z windą. Pokój z wnęką i oknem balkonowym .Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

259 000 zł50 m² 5 166,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam dwupokojowe mieszkanie 50m2 na os. B.PRUSA W PRUSZKOWIE. Pokój dzienny 19m2z wyjściem na balkon, sypialnia 12m2, oddzielna widna kuchnia 7m2, łazienka z kabiną wanną 5m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł46 m² 2 741,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie o niezależnym układzie w Gołonogu przy ul. Kasprzaka. Lokal o powierzchni 45,6 m2 usytuowany na 2 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

322 000 zł47 m² 6 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam w ofercie sprzedaży funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 47m2 w nowoczesnym prestiżowym zamkniętym kompleksie na Naramowicach w pobliżu rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Canaletta

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 50 m2. przy ulicy Canaletta. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni , łazienki z prysznicem. Media miejskie, mieszkanie w bardzo.