dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

695 000 zł64 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej w sąsiedztwie osiedla Browary Wrocławskie. Mieszkanie zlokalizowane na 4 p w 5-piętrowej przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł24 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferuję Państwu kawalerkę w centrum Szczecina położną przy ulicy Krzywoustego 14. Budynek z 2014 roku, zadbany składający się z 6 pięter , w budynku jest winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Piotrków Trybunalski,łódzkie

372 000 zł75 m² 4 960 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących przestronnego mieszkania o powierzchni 75 m , położonego na drugim piętrze w zadbanej, ocieplonej i odnowionej kamienicy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł60 m² 25 071 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni prawie 60 m2 z otulającym je 22 m2 tarasem Z przyjemnością prezentuję Państwu gotowe do wprowadzenia, dwupokojowe mieszkanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Lublin,lubelskie

489 000 zł48 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

639 000 zł122 m² 5 257,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga. W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładwej aranżacji mieszkania! W sprzedaży stan deweloperski. Jedyne takie mieszkanie W stargardzie! teraz bez prowizji dla kupującego!. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

558 000 zł47 m² 11 847,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowa szansa na zakup funkcjonalnego, trzypokojowego mieszkania w cenie dwupokojowego, położonego w sercu zielonego Marysina Wawerskiego. Nieruchomość to idealne czyste płótno dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

670 891 zł30 m² 22 437,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

590 000 zł69 m² 8 550,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Trzypokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na skwer. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzeptów,dolnośląskie

693 000 zł73 m² 9 487,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | bez prowizji - oferta deweloperska Oferta dostępna również dla Obcokrajowców. Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz o powierzchni 73,04 m znajduje się w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaczmarka

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł30 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie z widokiem na Karczówkę 30 m , gotowa do zamieszkania. Na sprzedaż komfortowa i stylowo urządzona kawalerka o powierzchni 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kilińskiego

Częstochowa,śląskie

177 000 zł27 m² 6 599,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,82m usytuowana na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku przy ul. Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Dwa mieszkania dwupokojowe położone na drugim i trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkań wychodzą na północ i wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Katowice,śląskie

429 000 zł58 m² 7 362,28 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na 9. piętrze, 13-sto piętrowego bloku, zapewniającego piękne widoki na okoliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Lublin,lubelskie

509 000 zł52 m² 9 760,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku w Lublinie, w dzielnicy Śródmieście. Okna mieszkania wychodzą na południe, zachód i północ z widokiem na tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

715 000 zł55 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj w Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł47 m² 10 584,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47,24m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w jednopiętrowym bloku mieszkalnym z 1950r, usytuowanym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 288 000 zł72 m² 17 991,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje słoneczne mieszkanie na ul. Banacha - Prądnik Biały Nieruchomość: przestronne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze nowo wybudowanego piętrowego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na północny wschód i południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunikowskiego

Lublin,lubelskie

840 000 zł69 m² 12 103,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta. Okna mieszkania wychodzącą na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

539 000 zł39 m² 13 820,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m2 zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Lawendowe Wzgórze na Gdańskim Jasieniu. Mieszkanie: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierki

Lublin,lubelskie

519 000 zł58 m² 8 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy lsm. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód i południowy wschód z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

2 176 000 zł124 m² 17 548,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Twój nowy dom w prestiżowej lokalizacji! Wyobraź sobie poranek w przestronnym salonie skąpanym w słońcu, popołudnie na tarasie z widokiem na Las Wolski i wieczorny relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lędziny

Lędziny,opolskie

990 000 zł74 m² 13 326,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż lokal mieszkalny jednorodzinny parter, zabudowa szeregowa, ostatni segment narożny w Lędzinach pod Opolem Na sprzedaż oferuję nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sopocka

Gdynia,pomorskie

899 000 zł71 m² 12 746,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,53 m , zlokalizowanego w Gdyni Wielki Kack, przy ul. Sopockiej. Mieszkanie wyróżnia się nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

Piotrków Trybunalski,łódzkie

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Ciekawa alternatywa dla osób poszukujących trzypokojowego mieszkania po remoncie. 50 m funkcjonalnej przestrzeni, gotowe do zamieszkania od zaraz. Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wypoczynkowa

Gdańsk,pomorskie

3 300 000 zł93 m² 35 483,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gdańsk Jelitkowo "neptun park" - atrakcyjny apartament w pasie nadmorskim. Lokalizacja: kompleks mieszkaniowy "neptun Park" to najlepsza lokalizacja w Trójmieście. Najbardziej pożądana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pogodna

Lublin,lubelskie

499 000 zł50 m² 10 040,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Bronowice. Okna mieszkania wychodzą na północny zachód z widokiem na panoramę miasta. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bystrzycka

Złotoryja,dolnośląskie

399 000 zł64 m² 6 186,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Do sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 2 piętrze w bloku przy ul. Bystrzyckiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem , 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

429 000 zł38 m² 11 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie położone w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Okna mieszkania wychodzą na południe i wschód z widokiem na zieleń. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybylskiego

Lublin,lubelskie

375 000 zł39 m² 9 689,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Dziesiąta. Okna mieszkania wychodzą na południowy zachód z widokiem na skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

860 000 zł62 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Emmerson prezentuje: na sprzedaż komfortowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie zlokalizowane w zadbanym budynku z 2012 roku. Lokalizacja Położone przy ul. Wielickiej, na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodej Polski

Lublin,lubelskie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bloku mieszkalnym w Lublinie, w dzielnicy Czechów. Okna mieszkania wychodzą na północ i południe z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Kijowska

Kraków,małopolskie

600 000 zł26 m² 23 023,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 26,06 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku, wyposażonego w windę. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbowa

Lublin,lubelskie

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Czuby. Okna mieszkania wychodzą na zachód z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Gdańsk,pomorskie

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w spokojnej dzielnicy Ujeścisko-Łostowice od dewelopera robyg. Mieszkanie: kawalerka o powierzchni 30m2 zlokalizowana na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

886 950 zł54 m² 16 286,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Północy Krakowa - Prądnik Czerwony Oddana do użytku Kameralne 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

380 000 zł43 m² 8 857,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Są mieszkania, które ładnie wyglądają w ogłoszeniu. I są takie, które realnie działają w życiu i w liczbach. To mieszkanie należy do tej drugiej kategorii. 42,9 m | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

869 000 zł77 m² 11 230,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 77,38 m Cena: lokalizacja: wrocław, zakrzów. Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Dlaczego warto? 4 pokoje i garderoba - doskonała przestrzeń do komfortowego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

375 000 zł47 m² 7 978,72 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą w Lublinie, w dzielnicy Tatary. Okna mieszkania wychodzą na południowy wschód i południe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij