dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Precyzyjna

Warszawa,mazowieckie

856 000 zł53 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj nowoczesne życie w sercu Gocławia! Nowoczesne osiedle na Gocławiu w Warszawie z wydzielonymi i kameralnymi dziedzińcami z elementami zieleni, placami zabaw dla dzieci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

378 980 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Gotowy apartament Z balkonem W centrum szklarskiej poręby Oferujemy na sprzedaż gotowy, w pełni umeblowany apartament w obiekcie z 2015 roku z windą i miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rumia,pomorskie

699 999 zł62 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Rumi - 62 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w centrum Rumi w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dąbrówki

Rybnik,śląskie

289 000 zł32 m² 9 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna, stylowa kawalerka położona w doskonałej lokalizacji zaledwie 10 15 minut spacerem od ścisłego centrum Rybnika. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

421 163 zł36 m² 11 817,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych jest 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł55 m² 16 967,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3 pokoje/ 56 mkw z balkonem, na Starym Górnym Mokotowie: pierwotnie mieszkanie 2-pokojowe: pokój 22 mkw (obecnie podzielony lekką ścianką na pokój 12 mkw przechodni do gabinetu 10 mkw) i 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

880 432 zł82 m² 10 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 81,53m2 + ogród 16,30m2 +taras 20,70m2. Wyjątkowo zaprojektowana przestrzeń mieszkalna dla tych z Państwa, którzy marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Płosa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł67 m² 17 994,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m2 bardzo ładnie wykończone, na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 990 zł69 m² 15 726,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

776 360 zł60 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeżeli szukasz mieszkania na osiedlu o wysokim standardzie, blisko terenów zielonych a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Poznania zapraszam do zapoznania się z ofertą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

376 978 zł41 m² 9 130,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Wrocław,dolnośląskie

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 64 m2 na Nowym Dworze. Oferta bardzo dobra dla rodziny, która chce dostosować mieszkanie do swoich potrzeb i standardów. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł46 m² 6 768,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy na osiedlu Szwederowo, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 43 m 2 - salon 23 m 2 , - sypialnia 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł65 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojciecha

Reda,pomorskie

899 000 zł118 m² 7 619 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem balkonem! Reda! Przestronne 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 82,57 m2, zaś powierzchni całkowitej 118m2, zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Łódź,łódzkie

265 000 zł36 m² 7 274,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest w spokojnej i dobrze rozwiniętej części Łodzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

610 574 zł61 m² 9 983,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Każdy klient, który zakupi mieszkanie do 28 listopada 2025 r., otrzyma bon podarunkowy o wartości 10 000 zł do salonów Maxfliz. Wyjątkowa inwestycja, która oferuje swoim mieszkańcom nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poziomkowa

Borkowo,pomorskie

519 000 zł56 m² 9 231,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

273 000 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie w Gliwicach, osiedle Sikornik cena do negocjacji Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Gliwic?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Matejki

Wrocław,dolnośląskie

525 400 zł40 m² 13 037,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W ofercie na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3 m (wraz z piwnicą) Nieruchomość zlokalizowana jest przy al. Jana Matejki. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulechowska

Zielona Góra,lubuskie

265 000 zł28 m² 9 363,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Przytulna kawalerka z osobnym wejściem i dostępem do ogródka Zielona Góra, ul. Sulechowska! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,3 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

749 000 zł54 m² 13 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe, kraków, ul. Wysłouchów Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,4 m , z balkonem (7,1 m ) oraz piwnicą (7,2 m ) Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroszkolna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł40 m² 9 006,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m 2 mieszczące się na 1. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Staroszkolnej na Okolu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lechicka

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł31 m² 14 563,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym pierwszym mieszkaniem lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

1 179 000 zł49 m² 23 871,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gdańsk Bastion Wałowa - elegancki apartament w stylu ludwikańskim z tarasem i ogródkiem. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu o powierzchni 49,39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Zofii Gumińskiej na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

499 380 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Katowice. Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Piotrowice-Ochojec (katowice południe) w jednej z najpopularniejszych lokalizacji, którymi mogą pochwalić się Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni ok 60m2 położone na drugimm piętrze niskiej zabudowy na osiedlu Ustronie w Radomiu. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego przy Jeziorze Balaton, w samym sercu warszawskiego Gocławia. Stan prawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kosmonautów Polskich

Głogów,dolnośląskie

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem i komórką lokatorską 5. piętro z windą ul. Kosmonautów Polskich Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 m , położona na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł31 m² 14 544,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka zaprojektowana z myślą o funkcjonalności! Szukasz własnego mieszkania, które będzie świetnym początkiem na rynku nieruchomości lub bezpieczną inwestycją pod wynajem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

547 000 zł48 m² 11 381,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe 3-pokojowe mieszkanie blisko Śródmieścia - zakup bez prowizji i pcc 2% Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu cenionego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł57 m² 4 575,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Cenowy hit! najtańsze 3 pokoje (56,6 m ) na koperniku! tylko 4500 zł/m! Prezentujemy Państwu absolutną okazję rynkową - jedną z najtańszych ofert 3-pokojowych o tym metrażu na całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Wieliszew,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 042,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane w Wieliszewie na osiedlu Royal. Osiedle zamknięte, zielone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł42 m² 23 706,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Modern Mokotów Warszawa | 41,55 m | ulica domaniewska - służewiec| balkon I miejsce postojowe Na sprzedaż oferujemy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Białystok,podlaskie

399 000 zł57 m² 6 960,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Meg Real Estate prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 57,32 m2 w Białymstoku przy ul. Generała Józefa Bema 101. Lokal mieści się na 4 piętrze bloku 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

442 050 zł47 m² 9 481,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

649 000 zł63 m² 10 233,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny- gumieńce, przy jeziorku Słoneczne. Parterowe mieszkanie o powierzchni 64 m z łazienką i osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Gdańsk,pomorskie

1 499 000 zł109 m² 13 775 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Brzeźno || 95,82 m || 4 pokoje || 1 piętro z 2 || Gdańsk , ul. Krasickiego - do remontu Mieszkanie : - powierzchnia : 95,82 m + 13 m piwnicy - liczba pokoi : 4 - rodzaj: kamienica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł58 m² 11 996,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, pełne światła mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 8. piętrze w budynku z wielkiej płyty z 1970 r. przy ul. Czerniakowskiej 36.