dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 106 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie polecane jako inwestycja pod wynajem. W pełni rozkładowe o powierzchni 46 m2, składa się z: pokoju nr 1 (24 m2), pokoju nr 2 (12 m2), odrębnej kuchni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasztanowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Sprzedam Apartament 85m2, 3 przestronne pokoje, widna kuchnia, łazienka z oknem, duży korytarz z miejscem na dużą szafę wnękową, 2 balkony, południowa strona. Mieszkanie jest wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

120 000 zł49 m² 2 448,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, lokalizacja dobra, plac wydzielony, blok ocieplony,w bezpośredniej bliskości plac zabaw irekreacji. zmiana 2014-05-12

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

134 500 zł50 m² 2 690 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie prywatne ( bez prowizji ) Najważniejsze fachowo wykonane inwestycje w mieszkaniu to nowa: instalacja gazowa,instalacja elektryczna (skrzynka na 10 bezpieczników zrzutowych) ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 605,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Warszawa, ul. Stawki 8, dostępne od zaraz! Pow.: 47,70 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Typ budynku: nowy apartamentowiec Liczba pięter: 5 Rok budowy: 2013r. Stan nieruchomości: bardzo dobry Telefon: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

150 000 zł75 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne, zadbane mieszkanie położone w ciekawej architektonicznie kamieniczce tuż przy parku w Sokołowsku. Dwa pokoje salon i sypialnia z dużą antresolą, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Wałbrzych,dolnośląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży przytulnego, dwupokojowego mieszkania położonego na Białym Kamieniu przy ulicy Bema. Bardzo spokojna lokalizacja, budynek czterorodzinny, zadbany. Do lokalu przynależy ogrodzony, mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

140 000 zł22 m² 6 306,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania kawalerka na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, widnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie wyposażone w instalację elektryczną, wod-kan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

410 000 zł142 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie III-poziomowe, położone w atrakcyjnej lokalizacji, w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do centrum miasta oraz do trasy szybkiego ruchu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2- pokojowe, rozkładowe, po remoncie, z balkonem - W centrum miasta. Przedstawiam Państwu 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł37 m² 7 681,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Bardzo ładne, ciche mieszkanie 2 - pokojowe po generalnym remoncie, dwa samodzielne pokoje, oddzielna kuchnia wyposażona i umeblowana na wymiar, estetycznie połączona z pokojem dziennym, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł97 m² 12 151 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Warszawa, ul. Rydygiera 17, dostępne od zaraz! Pow.: 96,70 m Liczba pokoi: 3 + małe pomieszczenie biurowe Piętro: 1 Typ budynku: nowy apartamentowiec Liczba pięter: 6 Rok budowy: 2013r. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja.Pokoje 15 m,8 m,7 m, łazienka z wc Okna PCV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

195 000 zł45 m² 4 323,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja: jelcz -laskowice:osiedle Techników,miasteczko położone w powiecie oławskim. Bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

70 000 zł29 m² 2 430,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lub Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w o powierzchni 28,80 m2 składające się z pokoju połączonego z kuchnią, małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł71 m² 4 416,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celarowska

Kraków,małopolskie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w okolicy 29listopada, uniwersytetu Rolniczego, dokładnie ul. Celarowska. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Legionowa. Wysoki parter w czteropiętrowym bloku z cegły. Mieszkanie po remoncie. Metraż: 30 m2. Lokal do zamieszkania bez wkładów finansowych. Gładzie gipsowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

279 000 zł53 m² 5 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do nabycia 2-pokojowe mieszkanie na os. Zwycięstwa. Mieszkanie posiada powierzchnię 53 m2 i znajduje się na 2. piętrze budynku 4-piętrowego. Bardzo dobry stan mieszkania- 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brzeg,opolskie

120 000 zł52 m² 2 330,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Armii Krajowej 10 na parterze, tani czynsz( 162,32 zł ), instalacje nowe, ogrzewanie piece kaflowe 10 letnie -możliwość zrobienia centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

164 730 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dźbów

Częstochowa,śląskie

119 000 zł47 m² 2 553,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-u pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 położone w Częstochowie dzielnica Dźbów na parterze bloku -2piętrowego. Okna pcv, układ okien trzystronny Doskonała lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kozielska

Gliwice,śląskie

204 000 zł65 m² 3 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ostatnie mieszkanie! mieszkanie dla młodych Z dopłatą! Oferowane mieszkanie mieści się w budynku sześciorodzinnym w Leśnicy (ok. Kędzierzyna-Koźla, 10km od wjazdu naa4). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Jaworowa

Wrocław,dolnośląskie

176 000 zł25 m² 7 040 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu kawalerkę w centrum Wrocławia - okolica Jaworowej. Kawalerka o pow. 25 m2, składa się z: salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zgierska

Łódź,łódzkie

124 000 zł32 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-2 o powierzchni 32 m.kw znajdujące się na drugim piętrze w wieżowcu przy ulicy Zgierskiej-Julianów! Mieszkanie z własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł38 m² 10 921,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Dwa rozkładowe pokoje w przedwojennej kamienicy w Centrum miasta. Mieszkanie po remoncie. Czyste i zadbane. Wysokie 360cm. Mieszkanie słoneczne i ciche. Wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

112 000 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osoba odpowiedzialna za ofertę tel. Dla klientów szukających wyremontowanego, niedużego dwu pokojowego mieszkania w centrum Dąbrowy Górniczej, proponujemy lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Pabianice,łódzkie

195 000 zł61 m² 3 196,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ustawne i dobrze oświetlone (północ-południe) mieszkanie M-4 na drugim piętrze w bloku mieszkalnym w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie (tramwaj i autobus; szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Słowackiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

529 000 zł144 m² 3 682,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowy apartament w ścisłym centrum Ełku. Powierzchnia 143,65 m . Dół (90,39 m ) składa się przestronnego salonu i jadalni (31,10 m ), kuchni (12,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł68 m² 2 338,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane blisko Centrum. Pow. mieszkania wynosi 68 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje o pow. 8,10 m2/ 15,06 m2/ 21,37 m2, kuchnia o pow. 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł37 m² 5 237,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr 1649. Mieszkanie 2 pokojowe - gądów mały - wolne od zaraz - zapraszamy na bezpłatną prezentację -tel. Polecamy bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Super propozycja dla pracujących W okolicach galerii mokotów! Nowoczesny, przestronny apartament na Mokotowie w budynku z 2010 roku, gotowy do wprowadzenia - wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł78 m² 8 744,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe w doskonałej lokalizacji na Żoliborzu - okolice Pl.Wilsona. Nieruchomość do remontu. Mieszkanie przestronne, widne, klimatyczne i ciche w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł57 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielnymi wejściami do każdego pokoju Pokój z balkonem 21m , sypialnie ustawne 12m i 8 m na podłodze we wszystkich pokojach i przedpokoju mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

207 780 zł69 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31785,00 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł26 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania bezpośrednio atrakcyjna kawalerka znajdująca się wewnątrz kameralnego osiedla. Mieszkanie o powierzchni 26 m2 usytuowane na poddaszu, na czwartym piętrze z widokiem na okolicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł52 m² 1 903,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pograniczu Starego Zdroju i Piaskowej Góry. W cenie mieszkania garaż w pobliżu. Cena do negocjacji. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: kamienica Garaż: garaż Piwnica: tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Bytom,śląskie

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje! wysoki standard!~gorąco polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie,~usytuowane na 8 - mym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

230 000 zł66 m² 3 471,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Super pilnie za jedyne 230 000,00zł! sprzedamy mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 66,25mkw, położone w Poznaniu na Osiedlu Dębina, mieszkanie mieści się na VI piętrze 10 piętrowego bloku,.