dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1889

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: ul. Traugutta (stare Miasto). Mieszkanie położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Centralna

Wrocław,dolnośląskie

416 000 zł86 m² 4 837,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego bn Feniks- wyłączny przedstawiciel Polecam do kupna nowe mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy na Wrocławskim Brochowie, obok parku i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowy Świat

Gliwice,śląskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania komfortowa kawalerka z ogrzewaniem miejskim w rejonie ul. Nowy Świat. Mieszkanie składa się z pokoju i oddzielnej widnej kuchni, niewielkiego przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górali

Kraków,małopolskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 52m , zlokalizowane na os. Górali, stara Huta, położone na 1 piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

169 000 zł54 m² 3 152,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na osiedlu górczyn. Mieszkanie znajduję się niskim bloku na 2 piętrze. Blok został wybudowany w latach 80-tych z wielkiej płyty. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mierzeja Park

Sztutowo,pomorskie

169 900 zł30 m² 5 714,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wykończone pod klucz - kompaktowe dwa pokoje, komfort w dobrej cenie! Apartament w nowo wybudowanym kompleksie Mierzeja Park w nadmorskim kurorcie - Sztutowie. Nowe zasoby, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

630 000 zł85 m² 7 403,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 -pokojowe w bardzo dobrym stanie położone w kamienicy przy ul. Krowoderskiej Poddasze po adaptacji w 1999/2000. Okna od strony połud.- zach- pionowe. Powierzchnia użytkowa 85,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, duże mieszkanie do sprzedania. Rewelacyjna lokalizacja- zaledwie 50m od stacji Metra Natolin. Świeżo wyremontowana przestronna łazienka Duży balkon zabudowany aluminiowo- szklanymi oknami-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 800 zł48 m² 3 810,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku(1984 r) ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Cicha,spokojna okolica,dogodna lokalizacja.Dużo miejsc parkingowych.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rodzaj własności: spółdzielcza własnościowa bez kw Wysokość czynszu: 300 pln Atuty: bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum, bliskość komunikacji miejskiej, doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałowa

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł28 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie na Wałowej w okolicy ambasady Chińskiej, usytuowane w bardzo ciechym i słonecznym miejscu, blisko Starego Miasta oraz linii metra. Pokój 16m z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Kraków,małopolskie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 53 mkw., zlokalizowane na parterze 4 piętrowego bloku na Woli Duchackiej Wschód (lata 80., płyta ocieplona). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł88 m² 4 869,76 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne mieszkanie,przytulne, jasne, ciche, bardzo zadbane,szybki dojazd do centrum zielona okolica. Mozliwość sprzedania mieszkania z umeblowaniem i całym wyposażeniem (wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

83 900 zł34 m² 2 431,88 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na ul. Opolskiej Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Opolskiej, w niedalekiej odległości od szkoły, sklepów w tym galerii handlowej, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawadzkiego Zośki

Zielona Góra,lubuskie

129 900 zł30 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem pow. 30m2, na II piętrze w niskim bloku na os. Piastowskim. W skład mieszkania wchodzą: * duży pokój dzienny z balkonem oraz aneksem kuchennym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł60 m² 7 310,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na Starych Włochach. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie po odświeżeniu. Zostaje umeblowanie kuchni i wyposażenie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

190 000 zł57 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowy lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze niskiego bloku na Osiedlu Zastalowskim. Mieszkanie o powierzchni 57m2 na których rozmieszczono salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

210 292 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł58 m² 5 844,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie wykonane \"pod klucz\" bez łazienki i mebli kuchennych.Mieszkanie w rewitalizowanej kamienicy,w trakcie robót budowlanych.Zachowane sztukaterie,wszystkie drzwi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, przedpokojem oraz miejscem na garderobę w atrakcyjnej części Śródmieścia. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

223 744 zł59 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlicz-Dreszera

Gdynia,pomorskie

230 000 zł62 m² 3 709,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie na sprzedaż w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdyni. Bardzo blisko centrum. 3 pokoje, w tym dwa przechodnie. Dwie sypialnie 12 i 10m2, duży pokój ok 18m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł48 m² 13 621,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przepiękna kamienica na Starym Mieście wpisana do rejestru zabytków objęta opieką konserwatorską. Budynek po wymianach instalacji. Mieszkanie jednostronne, okna wychodzą na piękne zielone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

168 000 zł90 m² 1 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie na wsi o powierzchni 89,90m2 położone na parterze trzyrodzinnego bloku w odległości 4km od Chociwla,29km od Stargardu Szczecińskiego.Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Teatralny

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł70 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży ciche i jasne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Mielec,podkarpackie

239 000 zł80 m² 2 968,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Szukasz wykończonego i komfortowo urządzonego mieszkania własnościowego,bez obciążeń? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. 80,5 m2 lokalizacja: mielec ul.Sienkiewicza cena za m2: 2 969 zł/m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Broniewskiego

Chrzanów,małopolskie

82 000 zł25 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie - chrzanów - osiedle północ ul. Broniewskiego do odświeżenia 25,32m 2 - cena do negocjacji! rezerwacja Sprzedam mieszkanie o powierzchni 25,32m 2 w Chrzanów - Osiedle Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

580 000 zł100 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania piękne dwupoziomowe mieszkanie położone na zamkniętym terenie, przy ul. Kobierzyńskiej, ruczaj. Mieszkanie o metrażu 100,82m2 znajduje się na 4 i 5 piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Tczew,pomorskie

184 500 zł51 m² 3 617,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, przestronne mieszkanie w bloku. Znakomicie zlokalizowane na ulicy Gdańskiej ( Nowe Miasto). Na powierzchnię składa się : salon ( tapeta pod nią gładź gipsowa , panele),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję śliczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie w całości zmodernizowane, składające się z : przestronnej kuchni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł44 m² 8 840,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stylowe, ciche, mieszkanie w kamienicy z 1956 r na Górnym Mokotowie. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chociszewskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

174 000 zł58 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (58 m/kw) mieszczące się na parterze w bloku 4 piętrowym na os. Toruńskim. Blok po termomodernizacji należący do Wspólnoty Mieszkaniowej. Teren wokół bloku zadbany, chodnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone w niskim bloku w Legionowie. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym rok temu. Dwa pokoje 20m2 i 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

153 748 zł55 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnów

Tarnów,małopolskie

155 000 zł50 m² 3 130,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność o pow. 49.51 m2. Mieszkanie 3 -pokojowe w dobrym stanie technicznym: wymienione wszystkie instalacje wewnętrzne, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł46 m² 3 866,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe(pierwotnie M-4) znakomicie zlokalizowane.Znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym.Blisko przedszkole,szkoła,przychodnia,szpital,plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł68 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w stanie deweloperskim, na prestiżowym osiedlu, milonga, świetnie lokalizacja, dwustronne, doskonale doświetlone, z panoramicznymi drewnianymi oknami, atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł65 m² 3 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, przestronne mieszkanie własnościowe do remontu ,65 m2, trzypokojowe na 2 pietrze w kamienicy w Szczecinie, w dzielnicy Pogodno tanio sprzedam. Możliwość postawienia garażu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

304 000 zł97 m² 3 134,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Świetna cena! Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum miasta ok. ul. Kniaziewicza (15 minut na piechotę od Rynku). Mieszkanie jest bardzo przestronne (97m 2 ), znajdujące się na parterze.