dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

378 000 zł85 m² 4 426,23 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna poddasze na 4 piętrze w rewitalizowanej kamienicy na Starym Mieście ok.Półwiejskiej. Lokal w stanie deweloperskim składający się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźla

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł36 m² 16 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

M i E S Z K A N I E 2 pokoje, c I C H E, n A S T A R Y M M I

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca Polecam do sprzedaży piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 68m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł32 m² 4 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na osiedlu Kaliny, po remoncie! Mieszkanie mieści się na 5 piętrze w wieżowcu, w bliskiej odległości od sklepów, szkoły, przedszkola, przystanków komunikacji miejskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikornik

Gliwice,śląskie

165 000 zł48 m² 3 459,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe super cena I lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,7 m2 na osiedlu Sikornik w cichej, zielonej, zadbanej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rzymowskiego

Białystok,podlaskie

269 900 zł73 m² 3 711,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

4 pokoje*.* I PIĘTRO** WYKOŃCZONE Polecamy mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto. Lokal położony jest na I piętrze w 4-piętrowym bloku z płyty z 1989r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Okazja! Bardzo atrakcyjne mieszkanie położone w bloku na strzeżonym osiedlu w zielonej, prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy- białołęce. Mieszkanie 93 m2 składa się z: - salonu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarczana

Gdynia,pomorskie

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Pięknie zaaranżowane, przestronne i bardzo stylowe mieszkanie 2 pokojowe. Gustownie wykończone z dbałością o detale. Duży pokój salon powstał z połączenia dwóch pokoi- ma 30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podłęże

Jaworzno,śląskie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta godna uwagi - podłęże - mieszkanie 3 pokoje Z balkonem - po remoncie - cena do negocjacji! sprzedane Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63 m 2 w Jaworznie - Podłęże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

150 912 zł42 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnie mieszkanie - Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych"

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

85 000 zł68 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! polecamy!bezpłatne doradztwo kredytowe!jesteśmy Z tobą W banku!~oferujemy mieszkanie 2 pokojowe na 2- im piętrze w kamienicy. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie (tylko kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

908 000 zł69 m² 13 159,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 000 zł45 m² 2 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze. Lokal składa się z 3 pokoi, przedpokoju, ciemnej kuchni oraz łazienki z wc. Dobry stan techniczny. Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokoje na Starym Mokotowie z garażem! Mieszkanie w kamienicy z lat 50-tych położone przy ulicy Kazimierzowskiej na Starym Mokotowie. Dokładnie 80,27 m2. Idealne położenie na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

249 000 zł44 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie położone na strzeżonym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji dwa pokoje 18m2 i 11m2 wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

249 000 zł73 m² 3 410,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po remoncie, na os. Piastowskim Na sprzedaż 3 -pokojowy (pierwotnie 4 -pokojowy) lokal mieszkalny położony w zachodniej części Zielonej Góry, na os. Piastowskim. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

79 000 zł37 m² 2 135,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Bykowina-w ofercie bardzo ciepłe i słoneczne M-3 o pow. 36,60 m2, usytuowane na 1 piętrze IV- piętrowego bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi (w jednym z pokoi balkon typu loggia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartnicza

Płock,mazowieckie

85 000 zł26 m² 3 269,23 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pasja Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26m2 zlokalizowane przy Ulicy Bartniczej w bloku po termomodernizacji. W skład lokalu wchodzą dwa pokoje, balkon, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł41 m² 2 317,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy bardzo atrakcyjne, świetnie położone dwa pokoje na Piaskowej Górze w budynku czteropiętrowym na drugim piętrze. Klatka schodowa czyściutka, zadbana, budynek po termoizolacji. Sam lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spokojna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

81 000 zł34 m² 2 397,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie jednopokojowe na Zawarciu! Przytulne mieszkanie o powierzchni 33,79 mkw składa się z jednego pokoju, przedpokoju, łazienki z wc, kuchni. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Kraków,małopolskie

287 000 zł38 m² 7 552,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m, lokalizacja Śródmieście, olsza II ul. Gdańska , cena do negocjacji , Dwa oddzielne pokoje,jasna kuchnia, łazienka, loggia+piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

252 000 zł46 m² 5 502,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Nowowiejska. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Mieszkanie znajduje się blisko centrum, w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł40 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w czystej, spokojnej klatce schodowej.Dwa pokoje, wejście do kuchni z pokoju, zabudowany balkon, okna wymienione, w pokoju i kuchni na drewniane. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

245 000 zł59 m² 4 152,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio do sprzedania ładne trzypokojowe mieszkanie w powierzchni 59m2.W mieszkaniu znajdują się dwa oddzielne pokoje, salon z dużym balkonem typu loggia, oddzielna kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Waryńskiego

Białystok,podlaskie

480 000 zł69 m² 6 931,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wysoki standard w centrum miasta! Oferujemy Państwu 3-pokojowy apartament w ścisłym centrum miasta. Znajduje się on na parterze nowego bloku wykonanego w technologii murowanej. To przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

432 912 zł90 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 90,19m2 położone na warszawskiej Białołęce. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 23m2;19m2;15m2 .Kuchnia oddzielna widna o powierzchni 8m2.Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Mokotowie, blisko tvp, blisko linii metra (stacja "Wierzbno"), usytuowane na drugim piętrze w niskim trzypiętrowym budynku. Wokół podobna, niska zabudowa. Dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

140 000 zł34 m² 4 146,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Ładne mieszkanie, jednopokojowe w Sobótce, w samym centrum miasta.Mieszkanie jednostronne, okna od strony południowo zacghodniej. Pokój o pow. 18,5mkw, osobno łazienka z wc, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Słoneczne I rozkładowe mieszkanie Z balkonikiem W solidnym budynku Z cegły na starym żoliborzu- enklawa ciszy I spokoju. Miejsce idealne dla osób ceniących cudowną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

100 000 zł88 m² 1 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 0%-kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Mieszkanie o metrażu 88m 2 zlokalizowane w centrum Lęborka (na przeciwko Banku pko). Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Piaseczno,mazowieckie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Jednopokojowe mieszkanie w Piasecznie idealne dla singla lub małżeństwa bez dzieci. Przy właściwej aranżacji będzie także odpowiednie dla rodziny z dzieckiem. Dogodny dojazd pociągiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł109 m² 8 165,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo oferujemy do sprzedaży ciekawie zaprojektowany i wykończony trzypokojowy penthouse na Mokotowie. Elegancki budynek apartamentowy. Wejście przez recepcje z lobby dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

123 000 zł46 m² 2 673,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej ok. 47m usytuowane na trzecim piętrze w bloku z cegły wybudowany w 1997roku na osiedlu Budowlanych ( Zawarcie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł85 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe mieszkanie 4-pokojowe w bloku ze starszej cegły zlokalizowane w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym.Atrakcyjne,przestronne do wprowadzenia.Teren ogrodzony,brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ksawera

Będzin,śląskie

200 000 zł76 m² 2 645,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

99 000 zł24 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie po generalnym remoncie w Oleśnicy o powierzchni 23,5 mkw. Mieszkanie składa się z pokoju 12,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / cicho / komórka lokatorska /balkon / dwustronne / winda Polecam 2-pokojowe mieszkanie dwustronne , rozkładowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do kupna bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie przy ul.Kościelnej na terenie strzeżonego osiedla Bamberski Dwór. Mieszkanie o powierzchni 100m2, w budynku 4-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

112 000 zł44 m² 2 523,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży ustawnego dwupokojowego mieszkania na pierwszym piętrze z balkonem. Mieszkanie kilka lat wcześniej przeszło generalny remont obejmujący wymianę instalacji elektrycznej , montaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł69 m² 5 724,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecamy na sprzedaż dwustronny apartament z antresolą mieszkanie o pow.69m2 /po podłodze/ usytuowany w okolicy ul. Racławickiej w budynku z 2003roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 900 zł45 m² 2 664,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Mieszkanie z garażem. Okazja! Posiadamy do sprzedaży słoneczne , bardzo zadbane ,dwupokojowe mieszkanie dwustronnie rozkładowe O Powierzchni 46M2 po remoncie w niskim bloku bez.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij