dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 196 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 196 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

316 000 zł54 m² 5 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

amy do zaoferowania w pełni wyposażone, dwupokojowe, mieszkanie z osobną widną kuchnią oraz garderobą, położone na spokojnym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu na ulicy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

148 000 zł58 m² 2 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z balkonem w usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku.Pokoje są niezależne, oddzielna, widna kuchnia, przedpokój, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lekowo

Lekowo,zachodniopomorskie

85 000 zł63 m² 1 349,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne bezczynszowe mieszkanie po remoncie, do mieszkania należą dwie piwnice, szopka oraz działka warzywna w pobw sąsiedztwie sklep , szkoła podstawowa , inne bloki lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

322 000 zł49 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Praga Południe na osiedlu Grochów. Oddzielna kuchnia. Duży salon z wyjściem na balkon. Praktyczny rozkład mieszkania. Doskonała lokalizacja. Niedaleko pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

160 000 zł28 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

| oferujemy na sprzedaż badź zamianę mieszkanie jedno pokojowe z jasną, oddzielną kuchnią. Mieszkanie na pierwszym pietrze w dwu pietrowym bloku z cegły. Opis: mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

135 000 zł48 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzialnicy Wrzosowiak. Mieszkanie ustawne, słoneczne i ciepłe z dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

399 500 zł95 m² 4 205,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 95m2 + dwom balkony + garaż 18m2 i miejsce postojowe. Bez pośredników Duże przestronne mieszkanie w zadbanej kaminicy przy ulicy Narutowicza 150m od skrzyżowania z ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dymińska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł86 m² 9 662,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przy Cytadeli ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Do mieszkania przynależy pracownia 18 mkw. Na podłogach parkiet dębowy. Mieszkanie trzystronne, widne, 3,20 wysokości. Rozkładowe, między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wazów

Zielona Góra,lubuskie

165 000 zł50 m² 3 320,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta w trakcie realizacji -! zadbane mieszkanie, niski czynsz! Mieszkanie położone jest w bloku tzw. punktowiec. W całym mieszkaniu zostały wymienione okna na pcv. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

299 000 zł75 m² 3 987,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa inwestycja w Radwanicach. Kompleks nowoczesnych , niskich dwukondygnacyjnych budynków. Atrakcyjna cena mieści się W programie MDM

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W dobrej cenie. Oferujemy do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie z widną kuchnią i balkonem położone na parterze w niskim bloku.Pokój z dużą wnęką (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Tarnów,małopolskie

147 000 zł48 m² 3 062,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkalnie środkowe na drugim piętrze, lokalizacja przy markecie alma, blisko kościół, poczta, szkoła, sklepy, przystanek autobusowy, blok w zabudowie nie osiedlowej, widoki przestrzenne ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 30 m , zlokalizowane Nowa Huta os. Ogrodowe, mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z cegły z lat 1950. czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł74 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Osiedle zamknięte. Mieszkanie dwustronne północ-południe. Zabudowa kuchni ze sprzętem Siemens i łazienki zostaje. Jest wspólnota-bardzo dbają o budynki i zieleń.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfitów

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

153 000 zł58 m² 2 657,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Mieszkanie o powierzchni 42 m kw. (48 m.kw. po podłodze) na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Bema

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł158 m² 4 113,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1907

Do sprzedaży nieruchomość 158 mkw, którą można podzielić na 2 niezależne mieszkania lub hostel. Na chwilę obecną funkcjonuje ono jako jedno przestronne mieszkanie z 2 kuchniami (1- oddzielna, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Zielona Góra,lubuskie

171 080 zł52 m² 3 290 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia! prowizję biura pokrywa developer! mieszkania W cenie od 3390zł/m2! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

259 000 zł63 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - Osiedle zwm Mieszkanie trzypokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej ok. 63 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

110 816 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Solskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł88 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

| do sprzedania ciekawe, bardzo dobrze nasłonecznione, dwupoziomowe mieszkanie czteropokojowe na nowoczesnym krakowskim osiedlu Żabiniec. Całkowita powierzchnia mieszkania (mierzona po podłodze) wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupoziomowe usytuowane na trzecim piętrze bez windy ( łagodnie niskie stopnie) - Na poziomie pierwszym znajduje się : kuchnia widna pół otwarta na salonik z wyjściem na balkon, wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł48 m² 7 255,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zamknięte, bezpieczne i ciche strzeżone Osiedle Paski, o niskiej zabudowie, w cichej dzielnicy Bielan na pograniczu z Żoliborzem. Nowoczesna architektura, osiedle z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pędzichów

Kraków,małopolskie

600 000 zł91 m² 6 593,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, przestronne i słonecznie 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 m2, usytuowane na parterze kamienicy zlokalizowanej przy ul. Pędzichów (stare Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Kraków,małopolskie

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, prądnik Czerwony, ul. Wiśniowa. W odległości 500m Uniwersytet Rolniczy, agh, uj w odległości 10minut komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turniejowa

Kraków,małopolskie

320 000 zł51 m² 6 237,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

| prezentujemy Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego o pow. użytkowej 51,30 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2004 roku. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kraków krowodrza ul. Chełmońskiego. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o pow. ok. 60m2 ( po podłodze) położonego na II piętrze w II piętrowym budynku w roku 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł81 m² 8 608,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękne mieszkanie! Przestronne o powierzchni 81,2m2 położone na warszawskiej Woli.Salon połączony jest z aneksem kuchennym dzięki czemu została zwiększona przestrzeń ogólnoużytkowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

437 000 zł102 m² 4 284,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w otulinie lasu w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 35m2; 20m; 18m2; wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super Lokalizacja. Saska Kępa. Kamienica.Teren zamknięty. Parking na zamkniętym podwórku. Dwa duże i wysokie pokoje. Duża i widna Kuchnia.Balkon.Piękny zielony teren.Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

240 000 zł117 m² 2 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, reprezentacyjne mieszkanie w centrum Wałbrzycha. Cztery pokoje, piękna , duża łazienka, dodatkowo jeszcze osobna toaleta. balkon. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł97 m² 4 896,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie Z klimatem! lokalizacja: ul. Łódzka (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł61 m² 5 048,86 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w 12-piętrowym bloku w samym sercu Tarchomina w pobliżu mostu północnego. Wszystkie pokoje w kwadracie. Łazienka i wc oddzielnie. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

249 000 zł44 m² 5 595,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwu pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym strzeżonym, osiedlu w Jabłonnie. Na powierzchni 44,5m2 mamy do dyspozycji pokoje 17m2 i 9m2 wyłożone panelami, a dzięki dużym oknom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

315 000 zł71 m² 4 416,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej w plewiskach z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta cenowa. Mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na skraju osiedla Rubinkowo. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się kościół, szkoła, przedszkole oraz placówki handlowe (w tym dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniego

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł57 m² 6 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na trzecim piętrze. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta przy ul. Świętego Antoniego. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariensztat

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na Mariensztacie z widokiem na Zamek Królewski oraz rynek Mariensztacki, znakomite miejsce, blisko placu Zamkowego, blisko Starego Miasta. Wokół dużo zieleni. Blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

126 000 zł62 m² 2 032,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

(sprzedaż lub zamiana na M-2 typu nrd.) Posiadamy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w układzie szwedzkim usytuowane na ul. Pomorskiej o powierzchni 62m2. W pokojach : nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

415 000 zł77 m² 5 389,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 4 pokojowe, przestronne mieszkanie o metrażu 77m , lokalizacja Mistrzejowice, os. Złotego Wieku, cena 415 000, mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Żyrardów,mazowieckie

160 000 zł38 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze na osiedlu Wschód. Mieszkanie środkowe, ciepłe o bardzo wygodnym rozkładzie pomieszczeń w bloku ocieplonym. - dwa.