dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

129 780 zł43 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 27 563,95 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

190 000 zł20 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania kawalerka zlokalizowana na przy ul. Kazimierza Wielkiego. Mieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z pokoju, wnęki z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

1 400 000 zł250 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1993

Nowoczesny lokal biurowy W na placu grunwaldzkim! możliwość wydzielenia mieszkań! Lokal o powierzchni 250m2. Usytuowany na VI piętrze w budynku z windą. Składa się z sali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Piastów

Katowice,śląskie

112 000 zł28 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpłatne doradztwo kredytowe.DOBRA INWESTYCJA POD WYNAJEM.~Oferujemy do sprzedaży ustawna kawalerkę usytuowana na 10 piętrze w bloku położonym na oś. 1000-lecia Dolne w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chocimska

Kraków,małopolskie

333 000 zł42 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

| do sprzedania piękna, bardzo przestronna i jasna kawalerka z oddzielną kuchnią w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji Krakowa, ul. Chocimska. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

148 000 zł57 m² 2 596,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym.Mieszkanie ciepłe, środkowe, do odnowienia/ remontu według własnego uznania.Na podłodze w 1 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zastalowskie

Zielona Góra,lubuskie

225 000 zł81 m² 2 764,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 81,40m2 położone na czwartym piętrze niskiego bloku na Osiedlu Zastalowskim. W mieszkaniu rozmieszczono salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

260 625 zł60 m² 4 309,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 60,47 m kw. w Wysokiej. Lokal składa się z: sypialni (13,87 m kw.)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

309 000 zł66 m² 4 672,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 66,13m2 składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze w bloku z cegły. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Boguszowice Stare

Rybnik,śląskie

80 000 zł33 m² 2 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 osiedle południe 80000! Przedstawiam Państwu do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Boguszowicach. Mieszkanie do odnowienia, okna nowe pcv, ściany gładzie, podłogi panele. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bohaterów Getta

Sosnowiec,śląskie

224 900 zł75 m² 2 998,67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

! nowa niższa cena! Do sprzedania super mieszkanie w Sosnowcu - dzielnica Środula Usytuowane na pierwszym piętrze z balkonem na południe. Lokal jest duży 75 m2 i przestronny. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Piaśnicy

Wejherowo,pomorskie

150 000 zł31 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadbane mieszkanie w rewelacyjnej, kameralnej okolicy Wejherowa, zlokalizowane blisko centrum, a jednocześnie na uboczu, przy lesie,w dzielnicy domków jednorodzinnych. W pobliżu ciesząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lelewela

Wrocław,dolnośląskie

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży duża kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia w okolicy Pl. Legionów. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, z balkonem, w niskiej zabudowie z lat 60. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sulechówko

Sulechówko,zachodniopomorskie

115 000 zł92 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta bezpośrednia - Prezentujemy Państwu mieszkanie na wsi (we wsi sklepy oraz Kościół, w pobliskiej wsi - odległość 2 km - szkoła podstawowa oraz całodobowa opieka zdrowotna). Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubicz

Kraków,małopolskie

3 200 000 zł349 m² 9 169,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Kamienica usytuowana w okolicy ulicy Lubicz (śródmieście) w Krakowie. Powierzchnia użytkowa to około 250m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł57 m² 6 228,07 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam mieszkanie tuż przy pl. Grunwaldzkim, blisko uczelni w okolicy ul. Piwnej, druga linia zabudowy, nie jest głośno. Mieszkanie o powierzchni wg dokumentów 49, 2 mkw, w rzeczywistości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł29 m² 2 410,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnym, zielonym zakątku Piaskowej Góry. Budynek docieplony, postawiony wśród drzew, duży parking przy domu, w pobliżu place zabaw, sklepy itp.Przepiękny widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tatrzańska

Warszawa,mazowieckie

283 000 zł33 m² 8 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie położone na Dolnym Mokotowie. W cichym bezpiecznym miejscu, blisko Łazienek Królewskich. Pokój o pow 19m z wyjściem na duży balkon (płd), kuchnia widna ok 7m i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

420 000 zł72 m² 5 874,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Jedynie takie mieszkanie w Legionowie z widokiem na ścianę lasu! Położone na strzeżonym, zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Legionowie jedynie 20km od centrum Warszawy. Mamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży funkcjonalna, duża kawalerka (36,5 m2) w prestiżowej lokalizacji - Krzyki, belvedere Park, z doskonałym dojazdem, zarówno do centrum, jak i na Bielany Wrocławskie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Wasilków,podlaskie

175 000 zł64 m² 2 713,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie w Waslikowie położone w cichym, spokojnym miejscu pod lasem. Lokal przestrzenny, wszystkie pomieszczenia dostępne z przedpokoju. Salon 25m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 000 zł42 m² 2 626,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Sprzedamy atrakcyjne 2 pokoje z jasną kuchnia położone na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym w centrum Piaskowej Góry. Budynek ocieplony, świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

140 000 zł47 m² 2 978,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku (pokoje nieprzejściowe) o powierzchni 47m2 z balkonem usytuowane przy ulicy Zielonej. W pokojach : okna pcv, ściany-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

157 000 zł49 m² 3 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49m2 na parterze w czteropiętrowym bloku na Oś. W.Polskiego. 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, balkon, przedpokój, piwnica. Na podłogach mozaika parkietowa, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

150 000 zł44 m² 3 447,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferta zarezerwowana umową przedwstępną! do sprzedaży! Mieszkanie 2-pokojowe, położone w Gorzowie Wlkp., na Os. Górczyn, w bloku 3-piętrowym, wybudowanym w 2005 roku. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł61 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo bliska Wola. Dobra komunikacja. Budynek z 1998 roku w bardzo dobrym stanie, ładne klatki schodowe, nowoczesne windy, domofon. Ochrona całodobowo obecna na terenie osiedla. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Słomczyńskiego

Kraków,małopolskie

175 000 zł34 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

| atrakcyjna oferta! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 1 pokojowego o pow. 34m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze w trzypiętrowym bloku. Lokalizacja: mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł30 m² 9 768,21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Do sprzedaży bardzo zadbane mieszkanie w pełni umeblowane po remoncie 8 lat temu. Kuchnia widna,glazura i terakota,szafki i lodówka. W pokoju na podłodze parkiet. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodkowica

Kraków,małopolskie

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Grzegórzki ul. Włodkowica. Lokal o powierzchni 52 m2 składa się z 2 oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne osiedle w świetnie zlokalizowanej części Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie to znajduje się w okolicy ul. Sztabowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przędzalniana

Łódź,łódzkie

170 000 zł52 m² 3 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta objęta programem "0% od Kupującego" Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 52,51 m2 na II piętrze w kamienicy po kapitalnym remoncie. Budynek usytuowany w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dobrzec

Kalisz,wielkopolskie

220 000 zł77 m² 2 863,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Rozkładowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone na II piętrze w bloku z 1994r. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Na podłogach w pokojach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

268 000 zł57 m² 4 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne i zadbane mieszkanie na wzorcowym osiedlu lat 80-tych - ul. Przyjaźni. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, osobne wc i łazienka, spory przedpokój, przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł47 m² 7 586,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

mieszkanie 2-pokojowe (16,3m2 + 15,2m2), oddzielna widna kuchnia. Wykończone w bardzo dobrym standardzie: drewniane drzwi wysokiej klasy, drewniane parapety, nowe grzejniki, klimatyzacja. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

99 000 zł120 m² 825 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w atrakcyjnym miejscu Starych Bogaczowic składająca się z 2 lokali mieszkalnych umiejscowionych bezpośrednio nad sobą (można przebić wewnętrzne schody). mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

109 900 zł26 m² 4 223,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka na al. Chryzantem - dzielnica Doły. Mieszkanie w pełni rozkładowe, idealne rozwiązanie do singla lub Studenta. Tuż obok Akademia Sztuk Pięknych, dojazd komunikacja miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 261,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 30 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

100 000 zł38 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Halembie, na 1 piętrze. Okna nowe plastikowe , 1 piętro w nowo ocieplonym budynku. Bardzo ciepłe mieszkanie. Wymaga gruntownego odświeżenia. Okazja. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Ruda Śląska,śląskie

75 000 zł39 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Rudzie Śląskiej Wirku przy ul. Krasińskiego. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju - powierzchnia użytkowa około 39 mkw. Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł85 m² 5 058,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na Wrocławskim Śródmieściu przy ul. Wyszyńskiego Mieszkanie o pow. 85mkw, na które składają się 3 rozkładowe pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolności

Chorzów,śląskie

279 000 zł98 m² 2 846,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w kamienicy na ul. Wolności w Chorzowie (z możliwością zmiany użytkowania). W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, jasna.