dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białostocka

Grabówka,podlaskie

450 000 zł55 m² 8 211,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja " Osiedle Białostocka I" to propozycja budynków dwulokalowych położonych w Grabówce przy jej głównej ulicy. To doskonały wybór dla tych, którzy marzą o swoim pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białystok,podlaskie

499 000 zł33 m² 15 259,90 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 2-pokojowe Z dużym balkonem bez podatku pcc! Prezentujemy gotowe do zamieszkania, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,7 m , usytuowane na poszukiwanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

245 000 zł27 m² 9 496,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Kawalerka na parterze, możliwy zakup z nową aranżacją kuchni i łazienki Na sprzedaż mieszkanie, w zielonej i cichej części Dąbrowy Opis mieszkania. x Widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przemysłowa

Głogów,dolnośląskie

249 000 zł54 m² 4 621,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Przemysłowej w Głogowie o powierzchni 53,88 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

999 000 zł46 m² 21 534,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kontakt Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu przy ul. Wita Stwosza w Krakowie (stare Miasto) Powierzchnia użytkowa: 46,39 m2 Piętro: 2/4 (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

265 000 zł42 m² 6 385,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, brzeg ul. Kościuszki. Jasne i zadbane mieszkanie położone na 1. piętrze w spokojnej części Brzegu, niedaleko centrum handlowego. Układ pomieszczeń: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

399 000 zł51 m² 7 809,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które daje wytchnienie od zgiełku, a jednocześnie pozwala czerpać wszystkie korzyści z życia w centrum - M41 w Zielona Residence to propozycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,60 mkw (wg pomiaru 48,92 mkw), położone na 2. piętrze budynku 2-piętrowego we Włocławku, na Os. Mielęcin, pełna własność, z księgą wieczystą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

1 425 000 zł50 m² 28 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Przasnyskiej, żoliborz Mieszkanie składa się z przestronnej części dziennej połączonej z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł60 m² 7 294,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Nieruchomości oferuje nową inwestycję zlokalizowaną przy osiedlu Przybyszówka na granicy Rzeszowa i Świlczy. Każde mieszkanie na piętrze posiada własny balkon, co pozwala na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

579 000 zł30 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się na widokowym 9 pietrze bloku na ul. Wybickiego w Krakowie. Mieszkanie sprzedawane jest po remoncie generalnym, wykonane pod klucz z należytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Droga Chłapowska

Władysławowo,pomorskie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż słoneczny dom szeregowy we Władysławowie - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja! Oferujemy Państwu domy w zabudowie szeregowej, czterolokalowej o powierzchni 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wołów,dolnośląskie

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po remoncie do zamieszkania 3 pokojowe w Wołowie o powierzchni 39,43m2 na 1 piętrze Lokalizacja: wołów / ul. Kolejowa Na lokal składa się : - pokój 9,5m2 - pokój 8m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurkowa

Władysławowo,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 951 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczna zatoka - Nowoczesne Apartamenty Blisko Morza! Wyobraź sobie, że budzisz się przy dźwięku fal, a za oknem rozciąga się kojący widok na nadmorską naturę. Witaj w Słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Tarnów,małopolskie

399 000 zł47 m² 8 576,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie W ścisłym centrum tarnowa - nowy świat Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 46,52 m2 zlokalizowany na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

669 000 zł46 m² 14 671 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mam Państwu do zaoferowania klimatyczne, ciepłe i ustawne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku mieszkalnym inwestycji "osiedle Myśliwski Stok" na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

728 000 zł56 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe i bardzo komfortowe mieszkanie z południowo zachodnią ekspozycją, które zapewnia naturalne światło przez cały dzień. W salonie znajduje się elegancka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

563 381 zł27 m² 20 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sopocka

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Apartament inwestycyjny przy samym Placu Grunwaldzkim tuż obok uczelni i zielonych terenów Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament inwestycyjny o powierzchni 25 m , plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł35 m² 17 471,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

580 000 zł52 m² 11 188,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i umów się na prezentację! Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny mieszczący się w samym centrum Katowic przy ul. Kościuszki. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Gdańsk,pomorskie

1 199 000 zł68 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z loggią w prestiżowej inwestycji doki Living - Gdańsk Śródmieście Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Topolowa

Lublin,lubelskie

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Mam do zaoferowania Państwu kawalerkę na sprzedaż na osiedlu Maki. Położone jest ona na drugim piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul. Topolowej w dzielnicy Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Koszyce Wielkie,małopolskie

263 884 zł36 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w Malowniczej Oazie w Koszycach Wielkich! Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej, zlokalizowanej w urokliwej miejscowości Koszyce Wielkie, na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

507 875 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słoneczna

Niemodlin,opolskie

420 000 zł60 m² 6 949,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ostatnie wolne mieszkanie na Osiedlu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania nr 1 w budynku nr 1 w inwestycji Green House 3 Niemodlin, ul. Słoneczna Kameralne osiedle czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

399 000 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w sercu Świdnicy - z widokiem na wieżę ratuszową! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kmicica

Polkowice,dolnośląskie

270 000 zł37 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach na ul. Kmicica komfort, który pracuje na Twoją korzyść Jeśli szukasz mieszkania, które łączy estetykę, rozsądne koszty utrzymania i realny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

855 600 zł74 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*** promocja - W budynku pozostało nam już tylko 4 lokale!*** ***atrakcyjna cena 11.500 zł/m *** ***Oferta 0% od Kupującego i bez 2% podatku PCC*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł55 m² 10 871,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Gdynia Dąbrowa - przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 55,10 m , położonego na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł57 m² 8 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe, 2 pokoje, lubin 2 pokojowe dwustronnie rozkładowe bezczynszowe mieszkanie w Lubinie na oś. Małomice Mieszkanie o powierzchni użytkowej 57m2+ balkon + 12m piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po remoncie balkon, winda, wolne od zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż przestronne, widokowe 3 pokojowe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

373 194 zł38 m² 9 789,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie to połączenie komfortu, funkcjonalności i spokoju w jednej z najbardziej przyjaznych do życia części Łodzi. Jasne wnętrze, przemyślany układ i gotowe, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

405 000 zł37 m² 10 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze zlokalizowane w centrum Piastowa, przy ul. Piłsudskiego. Świetna lokalizacja blisko skm, komunikacji miejskiej i pełnej infrastruktury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gdańska

Pępowo,pomorskie

749 000 zł127 m² 5 905,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Pępowo || 126,84 m || 5 pokoi || Garaż || Stan Deweloperski - możliwością wykończenia od klucz Dom : - powierzchnia : 126,84 m - liczba pokoi : 5 - piętro: parter i pierwsze - rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefanowskiego

Łódź,łódzkie

425 000 zł35 m² 11 988,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe, komfortowe, przestronne i gotowe do zamieszkania- mieszkanie o powierzchni 35,45 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, czteropiętrowym bloku przy ul. Stefanowskiego 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

399 000 zł48 m² 8 370,04 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Młynarskiej. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gospody

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł48 m² 15 768,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 48 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdańska - Żabianka, tuż obok Ergo Areny i zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł44 m² 19 909,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł81 m² 4 313,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,9 m2, zlokalizowane przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Szczecin Trzebusz. To świetna propozycja dla.