dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

327 000 zł45 m² 7 266,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m. + taras 5,98m. Mieszkanie mieści się na elitarnym osiedlu Przy Pałacu w centrum Pruszkowa. Mieszkanie składa się z sypialni oraz dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji oferta wstrzymana chwilowo fabryczna! / ok. Brązowa! / spiżowa! / świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

281 600 zł57 m² 4 940,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zielona Dolina to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

166 000 zł37 m² 4 513,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na popularnym osiedlu Bojary. Lokal po kapitalnym remoncie, gustownie wykończony z dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

288 575 zł43 m² 6 711,05 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Neosky to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

334 800 zł57 m² 5 887,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 56,87 m2 sprzedawane Z garażem ( bez pośredników ) cena za całość 334 800 tys. zł. Możliwa zamiana mieszkania na mniejsze w rejonie Krowodrzy. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

174 240 zł35 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

M13 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Lębork,pomorskie

279 900 zł75 m² 3 746,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Dwa mieszkania w jednym w Centrum Lęborka na ul. Batalionów Chłopskich, o metrażu 74,70m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

590 000 zł156 m² 3 782,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam duże, przestronne mieszkanie w reprezentacyjnej kamienicy w Gliwicach. Powierzchnia 156 m2. Przedpokój, 5 pokoi, kuchnia, łazienka, spiżarnia, dwa balkony. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

179 000 zł43 m² 4 162,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ciekawa oferta! Kupujący nie płaci 2% pcc. Mieszkanie spełnia wymogi programu MDM. Posiadam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Plewiskach os. Zielarskie. Mieszkanie o powierzchni 43 m2, parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

229 000 zł43 m² 5 325,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie spełnia wymogi MDM. Przy kupnie tego mieszkania nie ma podatku 2% pcc. Posiadam na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe (43 m2) ze słonecznym tarasem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leśna

Dąbrowa,wielkopolskie

160 000 zł96 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Poddasze do adaptacji. Prognozowana powierzchnia użytkowa po adaptacji 56m2. Powierzchnia podłogi 96,30m2. Wykonane prace adaptacyjne: - wykonane schody na poddasze - doprowadzone media(prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

130 000 zł18 m² 7 336,34 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do szybkiej sprzedaży! Ciekawa oferta pod inwestycję! Idealne pod działalność biurową, poradnię itp. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ulicy Chopina! Zapraszam! Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

518 400 zł49 m² 10 579,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Radziwiłłowskiej, 49 m, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł50 m² 9 485,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ursynów metro Stokłosy,mieszkanie 2 pokojowe o pow. 50,5 m2 piętro 1/7 , wbudynku z 2002r na strzeżonym zamknietym osiedlu, w pobliżu stacji Metra Stokłosy. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Górny Sopot

Sopot,pomorskie

399 000 zł82 m² 4 865,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przestronne mieszkanie z garazem. Powierzchnia użytkowa 82m2 - wg kw 71.3m2. Na mieszkanie składa się duży pokój 18,7 m2, pokój 14,7 m2 na podłogach parkiet, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

352 512 zł45 m² 7 833,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

210 000 zł81 m² 2 579,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkania! Do sprzedania mieszkania budowane na terenie Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach w sąsiedztwie kompleksu rekreacyjno sportowego z aquaparkiem, boiskiem Orlik, ścieżką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lebiodowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł66 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralnie położone mieszkanie w budynku 4-lokalowym na ogrodzonym, cichym osiedlu w Wawrze. Odległość od centrum ok. 11 km, przystanek autobusowy 150 m, stacja pkp 2 km. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł60 m² 2 483,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ciekawe mieszkanie położone przy ulicy Batorego niedaleko szpitala numer 2 w Wałbrzychu. Lokal składa się z : ganku, przedpokoju, salonu z wejściem do kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

319 430 zł66 m² 4 839,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zaprojektowane osiedle mieszkaniowe w Ząbkach jest zespołem pięciu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych ze wspólnym garażem podziemnym - częściowo dwukondygnacyjnym. Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

235 000 zł49 m² 4 835,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie na os. Piasta. Lokal o powierzchni 48,6m2 usytuowany jest na ostatnim pietrze czterokondygnacyjnego bloku po termoizolacji przy ul. św. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł48 m² 7 395,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację - krzyki-huby , wysoki standard , rozkład, osiedle monitorowane 2012, winda. Polecam do sprzedaży nowe komfortowe mieszkanie o pow. 48m2 Lokal usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bojary-Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

169 000 zł47 m² 3 565,40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

- 2 niezależne pokoje - 47m2 - do wejścia - bojary -niski blok - Słoneczne mieszkanie na popularnym osiedlu Bojary, zlokalizowanym blisko centrum Białegostoku. Na osiedlu pełna infrastruktura:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Giżycko

Giżycko,warmińsko-mazurskie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Z garażem! Mieszkanie w bardzo dobrej okolicy: w najbliższym sąsiedztwie kilka marketów, kościół, przedszkole i szkoła, apteki, lasek miejski. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

315 000 zł45 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2. na wyjątkowym, kameralnym osiedlu villa nova w Józefosławiu. Usytuowane na 1 piętrze dwupiętrowego budynku. Składa się z zabudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł93 m² 2 311,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja, na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 93m2 znajdujące się w samym centrum miasta, 2min. do Deptaku Bogusława. Na powierzchnię składają się 3 rozkładowe pokoje, duża ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

200 000 zł64 m² 3 100,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Piękne duże trzypokojowe mieszkanie z balkonem, wykończone w stylu rustykalnym, gotowe do zamieszkania od zaraz. Budynek ocieplony w latach 2012-2013. Pokoje jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchmości barbakan oferuje do sprzedaży atrakcyjnie połozone 3 pokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 58 m. Trzy nieprzechodnie pokoje (16m2,9m2,14m2), jasna osobna kuchnia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ząbki

Ząbki,mazowieckie

400 000 zł141 m² 2 836,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Wydzielony lokal mieszkalny, bezczynszowy w segmencie środkowym, w skład lokalu wchodzą na poziomie piętra: 3 pokoje , kuchnia, łazienka oraz garderoba - pow. 92 m2 oraz na poddaszu: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Reda,pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w rewelacyjnej okolicy Redy, zlokalizowane praktycznie w centrum, w pobliżu ciesząca się dobrą opinią szkoła i liczne sklepy. Osiedle dobrze zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

272 515 zł41 m² 6 646,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 30,5 m kw. na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Atrakcyjne. Komfortowe. Zadbane. Ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu "akademicka". Pow. 53 m2 - dwa osobne pokoje po ok. 20 oraz 10 m2, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł57 m² 6 970,23 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w Warszawie dzielnicy Mokotów przy ul. Iberyjskiej. Mieszkanie rozkładowe i bardzo słoneczne. Okna z ekspozycją południowy zachód. XIV piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

245 000 zł73 m² 3 369,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja duży metraż W super cenie! Oferta 4-pokojowego mieszkania o pow. 72,72m2 położonego na 3-cim piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Dubois na Nowym Mieście. Blok usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie po wymianie instalacji, nowe okna pcv. Lokal o powierzchni 38 m2 znajduje się na parterze wyremontowanej 3 piętrowej kamienicy przy ul. 29 Listopada. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fenikowskiego

Reda,pomorskie

245 000 zł52 m² 4 738,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie, będące przedmiotem sprzedaży jest zadbane, przestronne, słoneczne i nie wymaga nakładów finansowych. Znajduje się na pierwszym piętrze bloku na nowym osiedlu Semeko "przy Młynie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buczka

Lębork,pomorskie

84 000 zł30 m² 2 769,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie o podwyższonym standardzie położone w Lęborku przy ulicy Buczka o metrażu 30,33m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Lębork,pomorskie

222 000 zł76 m² 2 927,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Wita Stwosza o metrażu 75,84 m2. Nie wymagające wkładu finansowego, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie o pow 39,9 mkw usytuowane w bloku czteropiętrowym na trzecim piętrze. Na osiedlu Mokrym Ściany budynku ocieplone styropianem 12 cm. tynk mineralny W 2013 roku.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij