dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tuwima

Marki,mazowieckie

350 000 zł134 m² 2 611,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Lokal o powierzchni calkowitej 134 m2, niski parter, 4 pokoje 2 łazienki z natryskiem, 1 kuchnia, 1 aneks kuchenny z lodówkami, kuchniami gazowymi, zlewozmywakami i szafkami, holl ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł114 m² 7 456,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Budynek przy ul. Meander, 5 minut pieszo od stacji Natolin. Powierzchnia 114 m + 16 m logga, w tym: 4 pokoje rozkładowe - w tym jeden z prześwitem na kuchnię, kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chopina

Sopot,pomorskie

1 520 000 zł178 m² 8 539,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1906

sopocka kamienica z początku 20-go wieku, w dobrej kondycji tech., zadbana, po remoncie elewacji i dachu, atrakcyjnie położona, blisko morza i Monte Cassino, mieszkanie wysokie /3,3m/,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

617 000 zł67 m² 9 208,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Prawdziwa okazja tylko U mnie! 4 pokojowe mieszkanie z cudnym widokiem na pałac błękitny za jedyne 9tys/m2! oferta na wyłączność! Mieszkanie o wielkim potencjale, w bardzo zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bytów

Bytów,pomorskie

90 000 zł52 m² 1 715,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa!możliwość zamiany na mieszkanie na wsi! Mieszkanie trzypokojowe w centrum Bytowa. Pokój I: pow. 16,40 m.kw., POKÓJ II: pow. 13,20 m.kw., POKÓJ III: 8,20 m.kw., PRZEDPOKÓJ: 3,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie! Pokój duży, bardzo ustawny. Na podłodze panele. Kuchnia widna, glazura i terakota. Łazienka z wanną,również glazura i terakota. Widok z okna na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł60 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie Pokoje rozkładowe, kuchnia widna, łazienka z oknem, wc osobno,loggia Na ścianach gładź gipsowa, w pobliżu przedszkole, szkoła, szpital, centra handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Freta

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł74 m² 15 540,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Dwupoziomowe studio z niepowtarzalnym klimatem w fantastycznej lokalizacji, tuż przy rynku Nowego Miasta. Trzy poziomowe, piękne i klimatyczne studio na Starym Mieście położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł43 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bielanach w atrakcyjnej cenie 260000zł ( do negocjacji) - 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 43 m 2 na Bielanach przy ul. Andersena.Telefon, internet, TV kablowa, CO,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Białystok,podlaskie

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Duże dwupojowe mieszkanie dostępne od ręki! Niski 4piętrowy blok, zadbana okolica, piekne nasadzenia i krzewy. Mieszkanie jednostronne,jasne, wszytskie pomieszcenia niezależne i dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania mieszkanie na Tarchominie 90 m2 dwupoziomowe. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze. Pierwszy poziom (36 m2) znajduje się salon z aneksem kuchennym 22 m2 + 9 m2 oraz łazienka 2,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie - bezpośrednia sprzedaż. Do sprzedania mieszkanie na Nowej Białołęce na osiedlu wybudowanym przez znanego dewelopera Victoria Dom w roku 2008. Dwa pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaułek Rogoziński

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł44 m² 5 703,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, usytuowane na piątym piętrze. Nieruchomość sprzedawana jest wraz z meblami. W mieszkaniu znajduje się spiżarnia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

173 000 zł32 m² 5 389,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadbane mieszkanie w nowym budownictwie, w rewelacyjnej okolicy Wejherowa, dobrze zlokalizowane, w pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole. Do dworca skm ok. 5- 10 min. Osiedle składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

331 595 zł68 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M18 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

148 000 zł54 m² 2 735,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2, położone na II piętrze w bloku zlokalizowanym w centrum Oławy.Mieszkanie wymaga remontu. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Warszawa,mazowieckie

461 000 zł54 m² 8 568,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam , okazja! tylko 8500 za metr W tak atrakcyjnym miejscu. Mieszkanie b. rozkładowe do super aranżacji w zielonej cichej części dolnego mokotowa. Budynek z cegły, 4 kondygnacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozłowa

Białystok,podlaskie

285 000 zł72 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zmiana ceny - polecam! Przedstawiam atrakcyjną ofertę sprzedaży czteropokojowego mieszkania znajdującego się na III piętrze w bloku z cegły na dzielnicy Białostoczek w Białymstoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wieniawa

Lublin,lubelskie

190 000 zł35 m² 5 382,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w niskim bloku na Miasteczku Akademickim. Duży pokój 18m2, łazienka, kuchnia, szeroki balkon. Na ścianach gładź, na podłogach terakota, parkiet. Niskie koszty utrzymania - czynsz 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Rybnik,śląskie

109 000 zł47 m² 2 319,15 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 na ul.Floriańskiej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki. Do lokalu przynależy suszarnia. Wymieniono wszystkie okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

400 081 zł58 m² 6 897,95 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Neosky to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

103 000 zł36 m² 2 861,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Polecam dużą kawalerkę zlokalizowaną na I piętrze na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, dużej kwadratowej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

169 000 zł36 m² 4 694,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o pow uż 36m2 na 8 piętrze ocieplonego wieżowca. Kuchnia z oknem i zabudową kuchenną. Łazienka z kabiną prysznicową i wc. Gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zambrowska

Warszawa,mazowieckie

488 672 zł63 m² 7 756,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zespół apartamentów Cornerhouse w Starym Aninie to prestiżowa lokalizacja, prosta, elegancka architektura dopasowująca się z łatwością do kameralnego charakteru dzielnicy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł75 m² 5 066,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowa oferta! Piękne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 75 m2 na Krzykach, ok. Ronda Powstańców Śl. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z 1992 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

34 234 234 zł45 345 m² 754,97 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

fgddgdfdg

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

345 000 zł56 m² 6 160,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| do sprzedania 2 pokojowe urządzone, zadbane mieszkanie przy ul. Białoprądnickiej. Lokal położony na 3 piętrze w 4 piętrowym , zadbanym budynku z 2001 roku. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lea

Kraków,małopolskie

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania ładne zadbane mieszkanie położone na 1 piętrze 4-piętrowego budynku znajdującego się na zamkniętym osiedlu przy ul. Lea. Mieszkanie o pow. 68,83 m2 składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Śląska

Morąg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 60 m2 bez czynszowe w domu wielorodzinnym na parterze w cichej okolicy , 2 duże pokoje, kuchnia, jadalnia, łazienka, budynek ocieplony, okna pcv ,ogrzewanie gazowe , piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plac Pokoju

Lębork,pomorskie

180 000 zł73 m² 2 462,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie w Centrum Lęborka o metrażu 73,10m 2. Nie wymagające dużego wkładu finansowego, po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

293 575 zł54 m² 5 436,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zielona Dolina to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

210 000 zł53 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Okazja! Odnowione mieszkanie w okresie kwiecień-czerwiec 2014! Gwarancja na wszystkie prace remontowe, okna, drzwi oraz inne materiały. Oferta bezpośrednia, mieszkanie usytuowane na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Okazja! Idealne pod inwestycję! Mieszkanie czteropokojowe, dwustronne, ciepłe, idealne jako inwestycja, bądź do zamieszkania przez rodzinę. We wszystkich pomieszczeniach wymienione okna i drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brwinów

Brwinów,mazowieckie

348 500 zł72 m² 4 840,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania duże mieszkanie położone w centrum miasta. Lokal składa się z trzech pokoi (salon z balkonem), kuchni, korytarza i łazienki. Budynek z 1995 roku wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokola

Lubin,dolnośląskie

170 000 zł46 m² 3 655,91 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46 m na I piętrze na os. Przylesie. Mieszkanie jest po generalnym remoncie: wymiana elektryki, hydrauliki, wylewki na podłogach, gładzie na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,w dobrej cenie 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach, na 3 piętrze 12 piętrowego budynku. Blok po ociepleniu, nowe elewacje, wymienione kaloryfery, wodomierze i windy. Wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - kamila adamowicz zapraszam na bezpłatną prezentację! Polecam Państwu 3 pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Komandorskiej. Rozkładowe i dwustronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Legnica,dolnośląskie

150 000 zł41 m² 3 658,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 2-pokojowe, w pełni wyremontowane mieszkanie w samym centrum miasta Rynek (powierzchnia 41m ). Mieszkanie jest środkowe, ciepłe, słoneczne. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Warszawa,mazowieckie

421 500 zł45 m² 9 366,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przytulne mieszkanie 45m2 w wyjątkowym miejscu na warszawskiej Ochocie. Pokój z aneksem ma powierzchnię 23m2, natomiast sypialnia to 12,1m2. Nie bywalem atutem jest loggia 8m2 idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

175 000 zł51 m² 3 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu R o powierzchni 51,2 m2. na 1 piętrze! Duże, ustawne pokoje o niezależnych wejściach, widna kuchnia w kwadracie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

58 000 zł29 m² 2 030,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Ełk, os. Północ I Idealne mieszkanie dla singla, kilka kroków od centrum, w zacisznym miejscu. Powierzchnia 28,56 m 2 , duży ustawny pokój, widna kuchnia oraz łazienka z wc to.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij