dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

375 408 zł68 m² 5 520,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zielona Dolina to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

118 000 zł44 m² 2 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie przy ul. Kossaka w Lęborku o metrażu 38,15m 2 (po podłodze 44m 2 ). Nie wymagające wkładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

303 244 zł38 m² 7 980,11 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Intenso to projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

152 000 zł49 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do prezentacji 2 pokojowego mieszkania położonego w atrakcyjnej części osiedla Na Skarpie. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi o powierzchni 25 i 9m2. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł53 m² 7 634,73 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe mieszkanie 53m2 na warszawskich Bielanach. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Pokoje 20m2; 12m2; 10m2. Nowoczesna bryła, kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fałęcki

Kraków,małopolskie

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 48 mkw., zlokalizowane na 2 piętrze 3 piętrowego bloku (cegła, 1960 rok) przy ulicy Żywieckiej (Kraków/Łagiewniki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

420 000 zł67 m² 6 231,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 62,8 mkw.z piwnicą o powierzchni 4,6 mkw. ( w kw wykazana powierzchnia 67,4 mkw.), zlokalizowane na 6 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł52 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 z dużym balkonem 23m2 na pięknym nowym osiedlu na Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się salon z aneksem kuchennym (jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sielec

Sosnowiec,śląskie

185 000 zł77 m² 2 402,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, widna kuchnia w kwadracie, łazienka, oddzielne wc, garderoba.Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł86 m² 10 465,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Sprzedaż lub zamiana na większe- filtry/ kolonia staszica! Atrakcyjna, przestronna i cicha nieruchomość z duszą o powierzchni 86m2 (4. piętro z windą) w przedwojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Serbinów

Serbinów,świętokrzyskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane, mieszkanie 48m2 usytuowane w Mińsku Mazowieckim na parterze bloku mieszkalnego przy ul. Łupińskiego (blok niedawno ocieplony, po wymianie elewacji). Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł69 m² 12 753,60 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Penthouse Z piękną panoramą - taras 20m2! Piękny apartament Okopowa ,pogranicze Woli i Śródmieścia. Budynek z wewnętrznym patio,chroniony i monitorowany. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Lębork

Lębork,pomorskie

195 000 zł111 m² 1 752,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne duże dwupoziomowe mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Słupskiej (koło Urzędu Skarbowego) o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Blokowa

Białystok,podlaskie

440 000 zł97 m² 4 536,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Słoneczne i komfortowo wykończone mieszkanie o powierzchni 96,76m2,apartament. Na wymienionej powierzchni mieszkalnej znajduje się: salon, kuchnia częściowo otwarta, hol, 3 odrębne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Częstochowa,śląskie

83 000 zł37 m² 2 269 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwupokojowe , z dużego pokoju wejście do małej sypialni z balkonem , kuchnia bez śwatła dziennego ( istnieje mozliwość przerobienia) , niski czynsz zmiana 2014-06-13

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł34 m² 4 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 34m2, położone na 2 piętrze niskiego ocieplonego 4 piętrowego budynku w cichej i spokojnej okolicy. Mniejszy pokój z wyjściem na balkon, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

311 128 zł64 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M02 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

579 578 zł79 m² 7 336,43 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

290 478 zł35 m² 8 299,37 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

110 000 zł43 m² 2 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie,usytuowane na 2 piętrze w bloku o niskiej zabudowie na Oś. Powstanców Śląskich. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi,kuchni z oknem,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalbmierska

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji, w pobliżu metra Stare Bielany. Okna mieszkania wychodzą na podwórko, z dużą ilością drzew i zieleni, co zapewnia ładny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Sobieskiego

Białystok,podlaskie

331 449 zł68 m² 4 850 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

M30 Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w standardzie deweloperskim do samodzielnego wykończenia. Budynek mieszkalny wielorodzinny przy ul. Jana III Sobieskiego w Białymstoku to inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

161 000 zł37 m² 4 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 37m2 na osiedlu Błonie w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

97 500 zł36 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zaraz po wejściu do mieszkania odczuwa się przyjazną atmosferę oraz ciepłotę tego miejsca. Mieszkanie nie jest schematyczne ma w sobie "to coś", że chcę się w nim przebywać. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie sprzedaż krzyki - Powierzchnia 150m2, dwupoziomowe w budynku dwurodzinnym ( parter i piętro), z piwnicą i przynależnym garażem oraz ogródkiem o pow. 300m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Kraków,małopolskie

334 412 zł57 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja Kraków, dębniki, ruczaj - jedna z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. W pobliżu znajduje się kampus uj, jagiellońskie Centrum Innowacji, autostrada A4, szybki tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

98 000 zł48 m² 2 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! Cena do negocjacji!~oferujemy do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku o niskiej zabudowie, ~składające się z 2 pokoi,kuchni z oknem,łazienki razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

103 890 zł35 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

153 000 zł35 m² 4 410,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 , składające się z 2 pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz dużego balkonu. Mieszkanie środkowe w dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł110 m² 8 145,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przytulne, bardzo ładne mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 110,49 m2. Trzy pokoje ( 19m2, 20m2, 21m2). Dwa większe pokoje mogą być oddzielne po zabudowaniu ścianki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dębniki

Kraków,małopolskie

335 179 zł57 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

205 865 zł41 m² 5 021,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

305 000 zł58 m² 5 258,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

| biuro Nieruchomości Barbakan oferuje do sprzedaży ładne przestronne rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o całkowitej pow. 58m2. Trzy nieprzechodnie pokoje, jasna osobna kuchnia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

96 900 zł28 m² 3 499,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,69m2 w Bydgoszczy przy ulicy B.Chrobrego. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 23,10m2 i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

321 252 zł70 m² 4 589,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zaprojektowane osiedle mieszkaniowe w Ząbkach jest zespołem pięciu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych ze wspólnym garażem podziemnym - częściowo dwukondygnacyjnym. Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania mieszkanie przerobione na biuro, po kapitalnym remoncie, wysoki standard, na parterze przedwojennej kamienicy. Mieszkanie składa się z dwu dużych pokoi, niewielkiego przedpokoju, ślepej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł65 m² 6 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo ciche i słoneczne, posiada duży balkon oraz jest bardzo ustawne. Meble widoczne na zdjęciach mogą zostać (do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Białystok,podlaskie

185 000 zł61 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na osiedlu Zielone Wzgórza, na 4 piętrze w bloku z płyty po termoizolacji. Lokal posiada 3 oddziele pokoje. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 26 Marca

Wodzisław Śląski,śląskie

99 000 zł45 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładne M-4 na ul. 26 Marca w Wodzisławiu śląskim. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Lokal jest po remoncie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

197 000 zł61 m² 3 229,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Na Skarpie. Mieszkanie środkowe, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Pokoje o powierzchni ok. 25,12 i 9m2, z największego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł72 m² 5 651,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w programie MDM hit na rynku Przestronne mieszkanie 72,19m2 + kolejne 72m2 poddasza do własnej aranżacji. Do mieszkania przynależy 42m2 ogródka + miejsce postojowe W mieszkaniu mamy.