dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Człuchowska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł52 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie z 46m ogródkiem i 5m tarasem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie wyposażone, do wprowadzenia, osiedle strzeżone, z ochroną przy bramie wjazdowej, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 33 m kw. na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

169 000 zł33 m² 5 121,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł73 m² 4 726,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo na sprzedaż przestrzeń do zagospodarowanie w ścisłym Centrum Poznania! 73 m2 powierzchni o wysokości 3,85 m w zrewitalizowanej kamienicy z windą w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Białystok,podlaskie

159 000 zł37 m² 4 323 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Proponujemy Państwu wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na popularnym osiedlu Bojary. Lokal po kapitalnym remoncie, gustownie wykończony z dbałością o najmniejsze detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wspaniała okazja! 38 metrowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na Warszawskim Śródmieściu. Przestronne, wspaniale zaprojektowane, wykończone najwyższej jakości materiałami mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

72 000 zł42 m² 1 734,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 41,5 m2 składające się z dwóch pokoi, z czego jeden połączony jest z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świetlików

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł44 m² 8 295,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe, wygodne dwu pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku z 2012r na Bemowie. Wykończone z dużą starannością i przy wykorzystaniu wysokiej klasy materiałów. Na 44m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

142 000 zł43 m² 3 302,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe, 43m2 , Retkinia - ul. Przełajowa Wymienione okna (pcv), parapety, drzwi wejściowe. Duży pokój ( 16m2 ) z balkonem: wykładzina, tapeta Mały pokój / sypialnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Życzliwa

Wrocław,dolnośląskie

369 728 zł60 m² 6 189,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkaj wygodnie Budynek na Życzliwej liczy 111 mieszkań o funkcjonalnych układach i zróżnicowanych powierzchniach od 37 m² do 66 m². Do każdego z mieszkań przyporządkowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Jedyne takie, niepowtarzalne, unikatowe, piękne mieszkanie, w samym sercu zielonej Saskiej Kępy. Francuska , sąsiedztwo, położenie. ktoś kiedyś powiedział, że mieszkanie kupujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

197 000 zł50 m² 3 940 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 3 pokoje, katowice, osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego. Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie 3 pokojowe 50 m2 , z dużym balkonem, skierowane na zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 z dużym balkonem z 1985 roku. Lokal usytuowany jest na ósmym piętrze w 8-piętrowym budynku Zaletą jest lokalizacja mieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

270 000 zł64 m² 4 232,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie do remontu o ładnym rozkładzie pomieszczeń. Od strony zachodniej pokój - 16m2 z balkonem i 15.3m2. od strony wschodniej pokój - 10m2 i kuchnia - 7.6m2. Łazienka - 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

200 000 zł43 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Księże małe. 2- pokojowe, 43m2, na 1 piętrze, w 3-piętrowym budynku mieszkalnym. Solidny Budynek z cegły rok budowy1920. Mieszkanie dwustronne rozkładowe. Pokoje jasne, słoneczne, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Kórnik,wielkopolskie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam umeblowane komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w kórniku przy ul. Staszica o powierzchni 53,45 m2 z tarasem! Mieszkanie o bardzo ładnym układzie, znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie na Muranowie po wolskiej stronie. Usytuowane na bardzo wysokim parterze - od podłoża do parapetu około 3m. Lokal wysoki 2,8m, rozkładowy, dwustronny - okna z najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasickiego

Kraków,małopolskie

209 000 zł28 m² 7 464,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Krasickiego - Stare Podgórze! Polecana nieruchomość to przestronne, komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Gliwice,śląskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum w ładnej okolicy. Mieszkanie jasne, ciche, z dużym słonecznym balkonem. Kuchnia oddzielna, widna, z zabudową. Okna nowe, plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

130 257 zł37 m² 3 530 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Mam przyjemność zaoferować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36,90m2 położone na 1piętrze niskiego i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

139 000 zł64 m² 2 171,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chorzów, chorzów Batory - w ofercie ustawne i ciepłe M-3 o powierzchni 64 m2 położone na drugim piętrze IV- piętrowego bloku. Składa się z: - dwóch bardzo dużych, oddzielnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Robotniczej

Słubice,lubuskie

399 000 zł102 m² 3 917,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem po kapitalnym remoncie, o powierzchni 80 m2 na I piętrze (zgodnie z kw 101,84m2 z lokalem w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Ścisły pl. Grunwaldzki, 4 pokoje, wysoki standard, 3 balkony Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z cegły z 1992r. (winda, klatka schodowa wyremontowana w 2013r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł34 m² 9 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Jednopokojowe mieszkanie na Muranowie. Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z cegły. Mieszkanie jest zadbane. Na podłodze w pokoju oraz przedpokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł64 m² 2 647,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie na ulicy Zielonej w niskim bloku. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, kuchnia otwarta na salon, pozostają meble na wymiar, zmywarka. Łazienka-glazura na podłodze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jarzębinowa

Białystok,podlaskie

154 900 zł36 m² 4 325,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas *** 2 pokoje na dziesięcinach Z balkonem *** jarzębinowa Polecam Państwu bardzo słoneczne mieszkanie z balkonem położone na IV piętrze w X piętrowym wieżowcu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł49 m² 7 448,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 2 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia -osiedle Silesia. Apartament wraz z pomieszczeniem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Katowice,śląskie

198 000 zł62 m² 3 189,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta warta zainteresowania! Chcemy Państwu zaoferować ciepłe i słoneczne, rozkładowe i przestronne mieszkanie z ładnymi widokami, znajdujące się w dzielnicy Ligota na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

356 000 zł53 m² 6 716,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 na 1 piętrze kamienicy z 1953 roku. Idealne zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Nieruchomość składa się ze słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Widzew

Łódź,łódzkie

139 900 zł35 m² 4 025,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

M3 Widzew, 10 piętro 4025zł/m2 po remoncie Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w zielonej okolicy, usytuowane na 10 piętrze wieżowca z pięknym widokiem na panoramę miasta. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Warszawa,mazowieckie

411 000 zł46 m² 8 934,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe, ciche mieszkanie na parterze w kamienicy 1950r w Śródmieściu! Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód i zachód, z obydwu stron na podwórko. Widna, ustawna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

149 000 zł28 m² 5 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 28 m2, 1 pok., 1p/2p, cegła, kamienica z 1920 r. Ciche i przytulne mieszkanie w poblizu Placu Szembeka na Grochowie. Nowe okna pcv wychodza na zielone podwórze, zamknięte bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Wrocław,dolnośląskie

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł45 m² 7 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe, 2-pokojowe z widną kuchnią, balkonem, w niskim budynku z cegły na warszawskim Muranowie w rewelacyjnej cenie Mieszkanie o powierzchni 45 m2 , bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

755 000 zł94 m² 8 031,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przepiękne, wykończone I umeblowane mieszkanie do zamieszkania od zaraz We wszystkich sypialniach i w holu pojemne szafy z drzwiami przesuwnymi i z lustrem. Cena dotyczy wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł56 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie położone we wieżowcu na 2 piętrze na Bartodziejach. Pokoje 16; 11 i 9m2. Na podłogach parkiet, na ścianach tapety i gładzie. Kuchnia w tapetach. Łazienka i osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Marki

Marki,mazowieckie

334 000 zł71 m² 4 704,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż Mieszkanie, marki, 3 Pokoje, miejsce parkingowe, duży ogródek Mieszkanie bezczynszowe! Powierzchnia użytkowa 71 mkw, ogródek 150mkw Parter cena 339 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Maratońska

Grójec,mazowieckie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania gustownie urządzone mieszkanie przy ulicy Maratońskiej. Pokój z aneksem kuchennym i wydzieloną sypialnią. Przestronna łazienka z wanną. Do wykończenia użyto dobrej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

79 000 zł47 m² 1 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ważne przymioty mieszkania: - skierowane na południe - bardzo słoneczne, - otoczone od dołu, góry oraz po bokach mieszkaniami sąsiadów - niskie koszty ogrzewania, - bardzo ładny, duży balkon - bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ogrodowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

379 995 zł81 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę mieszkaniową z II etapu budowy osiedla Quart Bielany. Drugi etap to budynek wielorodzinny w skład, którego wchodzi 45 mieszkań, 1,2,3-pokojowych. Mieszkania.