dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trawiasta

Łódź,łódzkie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta mieszkanie po generalnym remoncie! Nieruchomość świeżo po generalnym remoncie. Wszystko zaprojektowane tak by nowy właściciel czuł przestrzeń, komfort i spokój. Mieszkanie 48m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 904 595 zł112 m² 17 005,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 5-cio pokojowe o metrażu 112 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj przy ulicy Kobierzyńskiej w inwestycji kobihouse. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł42 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł39 m² 11 618,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż mieszkanie o rewelacyjnym układzie i w świetnej lokalizacji - blisko 40 m2 pierwsze piętro przy samym Vendo Parku ale w drugiej Linii zabudowy, dzięki czemu mamy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

678 000 zł73 m² 9 287,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsza oferta mieszkania 4-pokojowego w Łodzi Na rogu Sienkiewicza i Tylnej! Idealna oferta dla wymagającego klienta premium. Na sprzedaż najlepszy możliwy układ mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

799 000 zł74 m² 10 781,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, styl i spokój zielonej okolicy, a jednocześnie pozwala na szybki dojazd do Łodzi? Ten przestronny apartament o powierzchni 74,11 m to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Skrzynki,wielkopolskie

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? A może chcesz mądrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie oś urocze, nowa huta Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie po remoncie, położone w spokojnej zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł31 m² 17 500,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,37 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł40 m² 23 456,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz miejsca, które pozwala odpocząć od miasta, a jednocześnie pozostać w Warszawie, to mieszkanie jest propozycją wyjątkową. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - idealne dla wymagających Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 26 m , z przynależną piwnicą. Przemyślany układ obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

376 045 zł32 m² 11 762,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł28 m² 19 384,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy stacji metra rondo onz i Rondo Daszyńskiego. Lokal na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych. Odnowione klatki schodowe, nowoczesne windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

503 500 zł56 m² 8 991,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm w Lublinie, bardzo miasteczka akademickiego. 3-pokojowe mieszkanie położone jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

335 000 zł61 m² 5 509,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Manufaktura Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,8 m , położone na 3. piętrze z 4 w dobrze utrzymanym budynku w dzielnicy Północ. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 900 zł65 m² 5 998,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Świdnicy. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

1 016 010 zł86 m² 11 852,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji gotowe do odbioru nowe mieszkanie nigdy nie zamieszkałe Zadzwoń i umów się na prezentację! we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 4 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

590 000 zł41 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta sprzedaży Lokal zarezerwowany Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 39,3 m kw Ekspozycja - 3 strony świata Położenie: 6 piętro- wielokondygnacyjny blok mieszkalny z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

209 000 zł45 m² 4 602,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: M-3 w centrum Wodzisławia Śląskiego - ul. Pokoju. Lokalizacja: wodzisław Śląski, ul. Pokoju Powierzchnia: 45,41 m Piętro: 3/4 Dodatki: balkon + piwnica Szukasz przytulnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

579 000 zł58 m² 9 965,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Szukasz przestronnego, dwupoziomowego mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Olsztyna, a jednocześnie z wygodnym dostępem do sklepów, usług i komunikacji miejskiej? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

913 752 zł54 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Funkcjonalny układ! Mieszkanie 3- pokoje / balkon / miejsce w garażu podziemnym Salon z aneksem kuchennym 19.34 m2 Pokój 11.42 m2 Pokój 11.07 m2 Łazienka 4.40 m2 Balkon 7.63 m2 Cena m.p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

754 637 zł41 m² 18 227,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Beskidów! Przedstawiamy jeden z 36 apartamentów , które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Lubin,dolnośląskie

399 000 zł45 m² 8 841,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu w Ofercie naszego biura komfortowe mieszkanie położone w Lubinie przy ulicy Modrzewiowej. Nieruchomość o powierzchni 45,13 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gołębia

Łódź,łódzkie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w bloku na osiedlu wilcza/gołębia. Nieruchomość o powierzchni 36,59 m2 obecnie składa się z 3 niewielkich pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Duszy

Krapkowice,opolskie

451 753 zł69 m² 6 549,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%), prowizję biura pokrywa deweloper. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję Odrzańskie Tarasy realizowaną na ulicy Ks. Duszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

275 000 zł52 m² 5 258,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m2, zlokalizowane na 3. piętrze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku, który jest wyposażony w windę w Zabrzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

1 339 842 zł67 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w zielonej części Mokotowa na osiedlu "wiślany Mokotów". Oferta na wyłączność - dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 076 zł39 m² 15 432,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł50 m² 19 011,40 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem, położone na 13. piętrze, z ekspozycją południowo-zachodnią i widokiem na miasto. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

920 000 zł40 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie bliską centrum lokalizację inwestycji sprawdzony standard - gwarancja jakości mieszkanie 2 - pokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stężycka

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł64 m² 11 362,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu. Mieszkanie 2 stronne z bardzo dużym balkonem. Osiedle zaprojektowane zostało na kształt tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Karpacz,dolnośląskie

979 200 zł58 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament w sercu Karpacza | kameralna inwestycja, potencjał inwestycyjny Są lokalizacje, które od lat budują swoją wartość - nie przez chwilową modę, ale dzięki połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

720 544 zł74 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie wyróżnia się przemyślanym układem pomieszczeń, wysokim standardem wykończenia części wspólnych oraz dużymi przeszkleniami, które zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranki wśród zieleni, cichą okolicę i przestrzeń, do której wracasz z przyjemnością tak właśnie wygląda codzienność w tym mieszkaniu. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

524 509 zł34 m² 15 314,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. Kawalerka z prywatnym ogródkiem na parterze to nie tylko atrakcyjny produkt mieszkaniowy, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

617 985 zł66 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia