dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł57 m² 4 017,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m zlokalizowane w Śródmieściu na 9 piętrze w 11-piętrowym budynku.Pokoje rozkładowe , oddzielna kuchnia z oknem ,4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

78 000 zł45 m² 1 733,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje w tym jeden przechodni oraz kuchnia z kuchenką gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

80 160 zł33 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferta sprzedaży mieszkania jedno pokojowego 33,4 m w niskim bloku wielorodzinnym w malowniczej miejscowości Pojezierza Drawskiego-Ińsko. Mieszkanie w stanie deweloperskim z tynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł53 m² 7 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe (z kw) na Kabatach, o pow. 53m2 z dużą, widną kuchnią, łazienką, osobnym wc i dużym balkonem. Do dyspozycji jest również osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Do sprzedaży ciche jednopokojowe mieszkanie na 2 piętrze,po remoncie generalnym okna wychodzą na podwórko. 5 minut spacerem od Łazienek Królewskich. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy,apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł48 m² 2 371,13 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! oferta zarezerwowana! Do sprzedania ustawne 2 pokoje położone na ulicy Hetmańskiej na Podzamczu. Duży, kwadratowy przedpokój, przestronna kuchnia, łazienka z wc, salon i sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł59 m² 8 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o niepowtarzalnym uroku na poddaszu, doskonale doświetlone, kompletnie wyposażone, z funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią, o powierzchni użytkowej 59 mkw (plus antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pigonia

Kraków,małopolskie

297 000 zł46 m² 6 527,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pigonia, prądnik Biały. Mieszkanie o metrażu 45,5 m2 składa się z 3 pokoi w tym dwóch sypialni (ekspozycja południowa), pokoje ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

153 000 zł46 m² 3 304,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w świetnej lokalizacji na osiedlu Błonie.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Mieszkanie wymaga własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środula

Sosnowiec,śląskie

183 000 zł62 m² 2 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec Środula M4 Przestronne trzypokojowe mieszkanie w układzie na dwie strony. Mieszkanie po remoncie. Na podłogach terakota i panele. Ściany wygładzone częściowo wytapetowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Solny

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie Z widokiem na plac solny! lokalizacja: pl. Solny, tuż obok Rynku. Mieszkanie zlokalizowane w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Zamość,lubelskie

168 000 zł53 m² 3 175,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 2 - pokojowe, o pow. użytkowej 52,91 m2 przy ulicy Batalionów Chłopskich w Zamościu opis mieszkania: *mieszkanie znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku; *mieszkanie posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zjednoczenia

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł52 m² 8 004,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie narożne z klimatem o powierzchni 52.47 m2,dwu pokojowe,rozkładowe,kuchnia widna.Łazienka i toaleta razem. Standard mieszkania:do remontu. Wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł70 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie znajduję się na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku po remoncie i świeżo ocieplony. Dodatkowo do mieszkania przynależy duży balkon po remoncie. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Konin,wielkopolskie

85 000 zł53 m² 1 609,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu o pow.52,8 m2, parter, duży przedpokój i kuchnia, dwa pokoje, w Koninie przy ul. Janowskiej dojazd komunikacją miejską 55 i 56. możliwość obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł36 m² 7 430,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Pradze Południe blisko Ronda Wiatraczna na ul. Siennickiej. Cicho i spokojnie. Bardzo dobra lokalizacja i infrastruktura handlowo- usługowa. Budynkiem zarządza wspólnota. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Racula

Racula,lubuskie

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

- oferta w trakcie realizacji - zamieszkaj na wsi, czuj się jak W mieście Mieszkanie położone jest w budynku czterorodzinnym. Ogrzewane jest piecem gazowym oraz kominkiem z płaszczem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witczaka

Bytom,śląskie

120 000 zł126 m² 950,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! idealne pod gabinety lub kancelarie!bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy Państwu mieszkanie z balkonem, w Centrum Bytomia. Mieszkanie ciche, rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow.45m2 na parterze w bloku z cegły. Kuchnia , dwa pokoje, przedpokój, łazienka z wc, balkon. Na ścianach gładzie ,podłogi w panelach. Kuchnia w meblach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plater

Gubin,lubuskie

120 000 zł72 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 72 m2, położone w Gubinie, os. E. Plater, ivp. blok. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe na Bemowie (blisko Ratusza) o pow. 50m2. Pokoje 20 i 12 m2, widna kuchnia - 8m2, , łazienka-2,5m2, wc - 1,7m2, przedp. ok.9,5m2. Glazura i terakota w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Chorzów Batory

Chorzów,śląskie

339 000 zł72 m² 4 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament Z garażem blisko autostrady A4. Do sprzedania bardzo ustawne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się w kompleksie budynków o podwyższonym standardzie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chrzanów

Chrzanów,małopolskie

126 000 zł45 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do generalnego remontu - 45 m2 - chrzanów - osiedle północ - cena do negocjacji! rezerwacja Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 45 m2 w Chrzanowie - Osiedle Północ. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

311 550 zł93 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Budowa na zakończeniu! Ostatnie małe mieszkania. Oferujemy Państwu lokale dwupoziomowe z garażem lub miejscem parkingowym. Sprzedaż domów odbywa się na własność z udziałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

306 115 zł60 m² 5 101,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Popowicka (popowice, fabryczna). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandosów

Kraków,małopolskie

250 000 zł38 m² 6 544,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja! mieszkanie dwupokojowe Z balkonem doskonała lokalizacja osiedle podwawelskie! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,2 m2 położone na parterze przy ul. Komandosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Panewniki

Katowice,śląskie

159 000 zł43 m² 3 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży ustawne mieszkanie w Katowicach na osiedlu Kokociniec o powierzchni 43 m2. Jest ono na trzecim piętrze w czterokondygnacyjnym bloku z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałucka

Wrocław,dolnośląskie

248 000 zł47 m² 5 310,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

| fantastyczna oferta sprzedaży 2-pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni prawie 47 mkw. Mieszkanie znajduje się w niskiej czteropiętrowej zabudowie. Atutem mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania mieszkanie na Gdańskiej Starówce o powierzchni 46 m , w tym: duży pokój 24m, kuchnia z jadalnią 14m , pokój 8m (skos) , łazienka 3m, balkon 3m. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

210 292 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gierymskiego

Lębork,pomorskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim. Położone blisko centrum Lęborka. Rozpoczęcie inwestycji w 2014. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Kraków,małopolskie

280 000 zł52 m² 5 363,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecamy! ustawne mieszkanie dwupokojowe prądnik biały okolice mackiewicza! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52,2 m2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokusowa

Kraków,małopolskie

314 000 zł52 m² 5 980,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie. w budynu położonym. w cichym. spokojnym miejscu wokół niskiej jednorodzinnej zabudowy. Mieszkanie nowocześnie urządzone i wyposażone. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł87 m² 4 574,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji centrum miasta Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł32 m² 1 718,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie jednopokojowe mieszczące się w Wałbrzychu mieszkanie jest po częściowym remoncie cena za mieszkanie do negocjacji bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł48 m² 7 604,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią Słoneczne, przytulne, ciche, ciepłe Dwustronne Kuchnia widna Łazienka z wc i wanną Do mieszkania należy schowek na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasztanowa

Grójec,mazowieckie

144 000 zł32 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania przestronna kawalerka 32,09 m2 na Os. Sady. Kilka lat temu przeprowadzony remont kuchni, nowa zabudowa. Przestronny pokój, łazienka z kabiną prysznicową, duży balkon. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie w okolicy Aqua Parku - boczna ul. Borowskiej. Rozkładowe, jasne, zadbane, spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

359 000 zł42 m² 8 547,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

| do sprzedania dwupokojowe mieszkanie (42m2) na pierwszym piętrze w kamienicy z 1897 roku, zlokalizowane na pięknym, klimatycznym Kazimierzu, ul. Krakowska. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 55 m kw. (61 m.kw. po podłodze) na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł45 m² 5 717,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania na 1 piętrze niskiego bloku z dala od zgiełku głównej ulicy Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,6m2 w bardzo ładnym standardzie położone na.