dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł110 m² 8 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam lub (wynajmę około 11 000 zł). Apartament w budynku na granicy Starego Wilanowa i Miasteczka Wilanów. W budyneku znajduje się całodobowa recepcja, nadzór kamer, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Ursynowie w atrakcyjnym miejscu. Zadbany budynek z roku 2000. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

265 000 zł51 m² 5 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 51m2, zlokalizowane Nowa Huta os. Teatralne, mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym bloku z cegły z lat 50-tych, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł50 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W cenie mieszkania miejsce postojowe naziemne. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilda

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł36 m² 4 419,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł76 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 4 pokojowe, w pełni rozkładowe i dwustronne mieszkanie na Gądowie Małym - ok. ul. Bajana - mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielonki

Zielonki,małopolskie

410 000 zł80 m² 5 112,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży piękne trzypokojowe mieszkanie położone na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

489 447 zł62 m² 7 950,73 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta objęta programem „0 % od Kupującego” szanowny Kliencie, przedstawiamy najnowszą realizacje szanowanej w branży nieruchomości firmy projektowej Studio 3 - Apartamentowiec Solaris.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| do sprzedania mieszkanie w stanie bardzo dobrym, 3 pokojowe, położone na 1 piętrze przy ul. Bronowickiej. Budynek 10 piętrowy, technologia budowlana rama H, ocieplony i odmalowany z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Ciche, przestronne i jasne dwupokojowe mieszkanie na Tarchominie, 7 minut na piechotkę od pętli autobusowej Nowodwory, skąd w 10 - 15 min można dojechać do Metra Młociny. Bloki w dość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

295 048 zł57 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

!okazja!prowizję kupującego ponosi sprzedający! Do sprzedania fantastyczne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56,74m2 zlokalizowane w nowym budynku z 2009r. w spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł42 m² 10 843,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Niezwykle klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 41m2 położone jest na 5 piętrze w kameralnym budynku, z roku 1963. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Żyrardów,mazowieckie

158 000 zł46 m² 3 434,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 w Żyrardowie, 46,5 m2, środkowe, z balkonem, usytuowane na 1 piętrze 3-piętrowego bloku mieszczącego się na osiedlu Żeromskiego. Mieszkanie składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

210 000 zł70 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny w centrum Zabrza w okolicach Maciejowa. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze i składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Tychy

Tychy,śląskie

390 000 zł107 m² 3 644,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| prezentujemy do sprzedaży duże stumetrowe mieszkanie położone na nowowybudowanym osiedlu 4 pory roku. Na ten dwupoziomowy apartament składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

| nowa oferta sprzedaży mieszkania! Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 53 m2 zlokalizowane w Tychach na os. G , znajdujące się na pierwszym piętrze w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł97 m² 11 340,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania Apartament 4 pokojowy 97 m2 wykończony w wysokim standardzie dotychczas niezamieszkały. Rozkład mieszkania: mieszkanie dwustronne słoneczne, kuchnia zamknięta widna. balkon, 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł51 m² 7 605,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy położonej w pobliżu skrzyżowania ulic Płockiej i Górczewskiej. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont 3 lata temu, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Babimojska

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne miejsce na inwestycję lub do zamieszkania. Bardzo dobra lokalizacja ul.Babimojska 1. Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie składające się z trzech pokoi (1x25m2, 1x9m2, 1x6m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł90 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie w samym sercu miasta, w bardzo atrakcyjnym miejscu. Okolice Pl. Politechniki, pięknej, koszykowej. Zadbana kamienica z roku 1928. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły z 1958 roku. Mieszkanie jest bardzo ładnie utrzymane i gustownie urządzone. ___ r.mieszk.: typowe, zabudowa: bud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

95 000 zł45 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 45m2 usytuowane na 2 piętrze w budynku zlokalizowanym niedaleko centrum miasta. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń: 2 ustawne, słoneczne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młodych

Toruń,kujawsko-pomorskie

185 000 zł51 m² 3 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w bloku położonym w bezpośrednim sąsiedztwie starówki. W niewielkiej odległości od budynku znajdują się szkoły przedszkole, wiele placówek handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł26 m² 8 113,21 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie: - powierzchnia: 26.5 m2, piętro: 4/9, pokoje: 1 pokój z wnęka sypialną, aneksem kuchennym i loggią + łazienka (z WC, prysznicem) - mieszkanie daje możliwość aranżacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł44 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 44 m kw. na 3. piętrze w 8-piętrowym bloku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji pełen rozkład! cicha okolica! Polecam do sprzedaży mieszkanie w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

223 808 zł35 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| do sprzedania komfortowe mieszkanie 1 pokojowe o pow. ok. 35 mkw (układ dostępny na różnych kondygnacjach, odbicie lustrzane). Mieszkanie składa się z pokoju (ok. 17 mkw) z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 m2 w Katowicach Brynowie.Mieszkanie sklada się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki z WC. Do mieszkania przynależna piwnica.Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

296 672 zł58 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 58,4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

238 000 zł33 m² 7 212,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Bardzo jasne i słoneczne mieszkanie po remoncie w trakcie którego zostały wymienione na nowe okna, została położona nowa instalacja, panele na podłodze i gładź na ścianach Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

429 000 zł86 m² 4 984,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Ładne. rozkładowe. 1 - poziomowe mieszkanie. w niskim budynku. położonym na obrzeżach parku zlokalizowanego pomiędzy osiedlami Oświecenia i Tysiąclecia. Składa się z części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ptasia

Zielona Góra,lubuskie

143 000 zł37 m² 3 864,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche i ciepłe mieszkanie w Zielonej Górze przy ul. Ptasiej (os. Piastowskie). - ilość pokoi - 2 - piętro - 2 w 4-piętrowym bloku - mieszkanie własnościowe - stan - bardzo dobry -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł53 m² 6 584,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach w okolicach ulicy Nyskiej. Mieszkanie usytuowane na 3 pietrze w niskim 4-piętrowym bloku. Pełen rozkład. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

493 000 zł90 m² 5 477,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Jest kw. Mieszkanie jest jasne i ciche, latem chłodne, zimą ciepłe. Rozkładowe - okna wychodzą na 3 strony świata (bez północy). Przestronna kuchnia, balkon, piwnica oraz schowek tuz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rostworowskiego

Kraków,małopolskie

515 000 zł90 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996