dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

824 259 zł72 m² 11 487,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura, bez pcc! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 4 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

987 221 zł55 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! | 2 Balkony, umeblowane! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

474 760 zł43 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Piękne mieszkanie blisko centrum Łodzi! A propos technikaliów : Stan lokalu - deweloperski , Powierzchnia użytkowa : 43,16. Typ : apartament. Kuchnia : typu aneks. Wystawa okien : zachodnia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł45 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Mickiewicza Oferujemy do sprzedaży przestronne, dwustronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe , położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

644 940 zł42 m² 15 399,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

610 575 zł61 m² 9 983 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Stylowe mieszkanie z duszą - Stara Saska Kępa, ul. Lipska/waszyngtona Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2, położone na 2 piętrze przedwojennej kamienicy w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podkomorzego

Pruszcz Gdański,pomorskie

855 000 zł71 m² 11 989,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Umowa przedwstępna - brak możliwości prezentacji. Jeśli poszukują Państwo podobnej, niepublikowane oferty w okolicy, zapraszam do kontaktu: z przyjemnością oferuję do sprzedaży przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

900 000 zł60 m² 15 126 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z naprawdę imponującym widokiem na Gdynię, zatokę Gdańską oraz okoliczne lasy. Mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy Niezłomnych

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem o pow. 55 mkw położone na 4 piętrze w niskim bloku na os. Staszica przy ul. Żołnierzy Niezłomnych. Do niewielkiego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

3 199 000 zł122 m² 26 221 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

: krótko: na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 121,28 m , położony na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pienińska

Bielsko-Biała,śląskie

535 000 zł43 m² 12 502,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie piętro top widoki klimatyzacja W cenie wykonane gładzie + pomalowane całe mieszkanie W kolorze kaszmirowym! Na sprzedaż apartament 42,79 m w topowej inwestycji na Wzgórzu Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

770 000 zł68 m² 11 382,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Nadbystrzyckiej 72 w bloku renomowanego lubelskiego dewelopera "tbv" w pobliskim sąsiedztwie uczelni wyższych (politechnika Lubelska, umcs, up, kul).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ten apartament to unikatowa propozycja na łódzkim rynku, bardziej funkcjonalnego układu dla 3 sypialni nie sposób znaleźc. Lokalizscja dale nam dużo prywatności, jakiej trudno szukać w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfitki

Słupsk,pomorskie

379 000 zł62 m² 6 093,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w topowej lokalizacji Osiedle Batorego! Marzysz o przestrzeni dla całej rodziny, blisko szkół, sklepów i terenów zielonych? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Słupsk,pomorskie

197 000 zł32 m² 6 242,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż: funkcjonalne 2 pokoje w centrum Słupska ul. Małachowskiego Czy centrum miasta kojarzy Ci się z hałasem, brakiem prywatności i kompromisami? To mieszkanie pokazuje, że można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plebiscytowa

Ruda Śląska,śląskie

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta *** ruda śląska *** bykowina *** plebiscytowa *** M2 *** 31m2 *** Przedstawiam Państwu na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2. Mieszkanie położone jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Socjalna

Łódź,łódzkie

614 000 zł69 m² 8 898,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe 3 pokoje na parterze, na Górnej. Contact me should you need more information in English. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie położone jest na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

1 350 000 zł88 m² 15 324 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Więcej informacji *510* 297 *341 Oto Alternatywa 5 pokoi | 88,1 m | dwa balkony | klimatyzacja | Raciborska Szukasz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

1 374 600 zł158 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Naramowicach .Teren nieruchomości monitorowany i ogrodzony. Przystanek autobusowy ok 100 m , tramwajowy ok 300.Tereny zielone w okolicy /Żurawiniec/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lindego

Kraków,małopolskie

526 295 zł25 m² 20 728,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Newstate rei ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji lindego Noho w krakowskich Bronowicach. To propozycja dla osób, które oczekują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Suchy Las

Suchy Las,wielkopolskie

799 000 zł89 m² 8 987,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Suchym Lesie gotowe do wprowadzenia! Szukasz przestrzeni dla rodziny z wygodnym układem i spokojnym otoczeniem, ale blisko miasta? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Lublin,lubelskie

449 700 zł48 m² 9 467,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 47,5 m Różana, czuby balkon, widok na zieleń, od ręki. Szukasz jasnego, dobrze rozplanowanego mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic Lublina? Ta oferta z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tuwima

Białystok,podlaskie

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 46,42 m przy ul. Tuwima w Białymstoku. salon z aneksem kuchennym 3 sypialnie kuchnia, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Solidarności

Białystok,podlaskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam mieszkanie na Antoniuku al. Solidarności 2 63m2 przestronie i komfortowo urządzone (w pełni umeblowany salon, kuchnia i sypialnia) 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

498 999 zł32 m² 15 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł47 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 3m2 | piwnica | parter | budynek z 1977r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowskiego

Dęblin,lubelskie

238 500 zł58 m² 4 118,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: miejscowość: ul. Rogowskiego 3/19, 08-530 Dęblin Przedmiotem licytacji jest prawo odrębnej własności lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

295 264 zł29 m² 10 164 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament z widokiem na Jeziorko Gocławskie i panoramę Warszawy Al. Stanów Zjednoczonych | Gocław 92,60 m | Balkon | Klimatyzacja | Garaż podziemny Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Staniszów,dolnośląskie

340 000 zł30 m² 11 284,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe mieszkanie w Staniszowie przy strumyku i stawie - nowoczesny apartamentowiec z 2023 roku Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł47 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego i urządzonego mieszkania z aneksem kuchennym w nowym budownictwie z roku 2017 w spokojnej i części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodowieckiego

Gdańsk,pomorskie

1 049 000 zł81 m² 12 950,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe mieszkanie 81 m w willowej części Gdańska Aniołki - idealne do zamieszkania, na kancelarię lub gabinety. Jak często trafia się okazja, by stać się właścicielem przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł43 m² 9 953,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości | doskonała lokalizacja centrum miasta | os. 1000-lecia | 2 pokoje | komórka lokatorska | słoneczne I ustawne wnętrza | spokojna okolica | blisko uczelni I komunikacji |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Białystok,podlaskie

659 000 zł98 m² 6 710,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią i jadalnią o powierzchni użytkowej 98,20 m2 znajdujące się na osiedlu Leśna Dolina, przy ul. Batalionów Chłopskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wolności

Głogów,dolnośląskie

259 900 zł57 m² 4 550,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Głogów, aleja Wolności | Parter Szukasz wygodnego mieszkania z przestrzenią do życia i możliwościami aranżacyjnymi? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

277 910 zł36 m² 7 655,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy na sprzedaż 2 kawalerki przy operze nova o łącznej powierzchni 36m2. Mieszkania nie wymagają nakładu finansowego. Generalny remont całej oficyny był w 2019/2020 roku. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrężna

Głogów,dolnośląskie

359 900 zł60 m² 5 960,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie z ogrodem ( część wspólna) i garażem Głogów, ul. Okrężna (brzostów) Nie każdy dzień zaczyna się tak dobrze,jak w tym miejscu. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Józefów

Józefów,mazowieckie

439 000 zł28 m² 15 729,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka 27,91 m Michalin, parter Oferujemy kawalerkę po generalnym remoncie, gotową do wprowadzenia, położoną na parterze bloku w Michalinie. Układ mieszkania: kuchnia: kuchenka.