dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Brzozowa

Wysoka,dolnośląskie

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nie pobiera prowizji od kupujacego. Prowizja 0%! Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 49,7 m2, składa się z: salonu z aneksem kuchennym (25 m2), sypialni (11 m2), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

413 000 zł63 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe - ok. E.Stein, Prusa. Do sprzedania komfortowe, przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Andrychów

Andrychów,małopolskie

139 000 zł50 m² 2 802,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na ulicy 1 Maja. Dogodna lokalizacja - blisko centrum. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Posiada dwa przestronne pokoje, kuchnię, łazienkę z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wełnowiec

Katowice,śląskie

520 000 zł80 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice Wełnowiec, oś. Opt, naprzeciwko Parku Śląskiego, proponujemy do sprzedaży luksusowo urządzone mieszkanie, wraz z całkowitym umeblowaniem, zabudowanymi szafami, oraz wyposażeniem kuchni (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

215 000 zł71 m² 3 035,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Sprzedaż U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni użytkowej 70,83m2, składające się z 2 pokoi, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 000 zł25 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe 1-pokojowe położone na 1/2 piętrze w kamienicy.Po remoncie.Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Do zamieszkania od zaraz.POLECAMY! Powyższy opis ma charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 58m 2 3pokojowe. C ena 250000 zł. Pryyy rondyie Powst. Mieszkanie wielka płyta 10piętro. CO i ciepła woda miejskie. Mieszkanie jest do remontu. Jest przygotowany kosztorys remontu(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł47 m² 3 572,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym.Położone na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,blisko przedszkole,szkoła,basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na Kole. Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym budynku z cegły. Okna wychodzące na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

95 000 zł36 m² 2 668,54 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 W świetnej lokalizacji W centrum miasta! Mieszkanie o pow. użytkowej 29,72 m2. Świetna lokalizacja. Blisko szkoła, przedszkole, obiekty handlowe, komunikacja. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Żyrardów,mazowieckie

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Os. Żeromskiego. 3 pokoje, kuchnia w aneksie, przestronny przedpokój z dużą, zabudowaną szafą. Umeblowana kuchnia i łazienka, wyposażenie agd będące w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

420 000 zł69 m² 6 105,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu w niskiej zabudowie na obrzeżach Wrocławia przy ul. Chabrowej w Wysokiej ( 68,79 mkw, piętro 3/4, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Doskonała lokalizacja,świetne połączenia komunikacyjne:metro,autobus,tramwaj.Wyjatkowa oferta do zamieszkania jak i do wynajmu.Dwa samodzielne pokoje,łazienka z wc,dobrze wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zawiercie

Zawiercie,śląskie

126 000 zł47 m² 2 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy dla Państwa do zaoferowania mieszkanie po remoncie w sprzedaży wyposażenie.Kuchnia jest jasna na podłogach płytki,lodówka i meble w komplecie.W przedpokoju również płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kronikarza Galla

Kraków,małopolskie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków, ul. Galla anonima. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72 m2. 3 pokoje, przestronna kuchnia, łazienka i przedpokój. Do mieszkania należy również strych, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Syrokomli

Kraków,małopolskie

189 000 zł24 m² 7 974,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Salwatorze, usytuowane na 2 piętrze kamienicy. W budynku trwa generalny remont (nowy dach, instalacje, ściany, okna, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Reja

Kraków,małopolskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

| do sprzedanie 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Reja - Żabiniec o metrażu 70m. Usytuowane na 6 piętrze w 8 piętrowym bloku (cegła) z 2002 roku. Cena: 525 000 pln. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

115 000 zł46 m² 2 502,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena!2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Sudeckim, położone na I piętrze. Jasna kuchnia, rozkładowe na dwie strony. Okna nowe pcv, na podłogach panele i kafle. Ta ścianach tapety. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

328 000 zł64 m² 5 097,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia wnętrza. Posiada nieuciążliwe skosy, które dodają uroku mieszkaniu. Przy bloku plac zabaw w pobliżu sklepy oraz obiekty użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam przestronne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1980 roku. Na powierzchnię 60m 2 składają się: - pokój dzienny o powierzchni 20m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł59 m² 5 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,70 m2 w budynku atanera z 1997r na drugim piętrze. Pierwotnie był to lokal trzy pokojowy jest możliwość przywrócenia go stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam, hit cenowy! mieszkanie do wprowadzenia za 3670zł/mkw mieszkanie spódzielcze własnościowe z księga wieczystą o łącznej powierzchni 53 mkw z balkonem. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harnama

Łódź,łódzkie

198 000 zł52 m² 3 777,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Witam Serdecznie! Mam do sprzedania mieszkanie rozkładowe M-3 o powierzchni 52,41 m.kw znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z cegły przy ul.Harnama. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Plaka

Wojkowice,śląskie

145 000 zł76 m² 1 907,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Polecamy funkcjonalnie czteropokojowe mieszkanie. Ciepłe, słoneczne, zlokalizowane na 4 pietrze. Z dwoma z przedpokojami, niedawno wyremontowane. Łazienka i toaleta w glazurze. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Przemyśl,podkarpackie

100 000 zł40 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 40 m2 dwupokojowe na parterze z łazienką, kuchnią, wc i przedpokojem w spokojnej okolicy. Blisko do centrum miasta, w pobliżu dom handlowy, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Białystok,podlaskie

165 000 zł40 m² 4 135,34 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2 pokojowe z wymienioną stolarką okienną i dzwiami wejściowymi na 7 piętrze wieżowca. Piękny widok na miasto Białystok. Obok bloku supermarket " Mieszko" i ryneczek. Także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

143 000 zł44 m² 3 213,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie typu M3, 45m2 na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na Żubardziu. Mieszkanie jest do remontu, ale posiada ogromny potencjał. Dwa pokoje; większy może funkcjonować jako salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 42,6 m2, zlokalizowane Mistrzejowice, os. Złotego Wieku. Mieszkanie usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku, puchatku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

110 000 zł55 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie w Mokrzeszowie po kapitalnym remoncie - posiada centralne ogrzewanie gazowe i węglowe, wymienione wszystkie instalacje, na ścianach regipsy, podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

676 000 zł64 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| bez prowizji od kupującego! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,63m2. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze pięknej zabytkowej kamienicy w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wężyka

Kraków,małopolskie

280 126 zł52 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! luxhome Group poleca 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wężyka na Czyżynach! Polecana nieruchomość to przytulne i komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

25 000 zł25 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Starym zdroju, lokal składa się z jednego pomieszczenia które można zaaranżować według własnego gustu, możliwość zrobienia łazienki :dodatkowe informacje Rodzaj budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

359 000 zł122 m² 2 933,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie - Śródmieście U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu piękne, przestronne, dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 122,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

182 000 zł32 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 1 pokojowe mieszkanie przy ulicy Powstańców( Prądnik Czerwony). Mieszkanie o powierzchni 32,5 m2 znajduje się na 12 piętrze w bloku trzynastopiętrowym. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzy pokojowe w stanie deweloperskim, istnieje możliwość przerobienia jednego pokoju na duży salon z otwartą kuchnią. Rewelacyjna lokalizacja, bardzo blisko Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

162 000 zł55 m² 2 945,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam - zamienię M4 55m ul Broniewskiego. 3 pokoje, widok na góry, w całym mieszkaniu nowe okna pcv, wymieniona nowa instalacja elektryczna, gazowa, wodn-kan. Podłogi mozaika + wykładzina. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie po śródmiejskiej stronie. Lokal wysoki 2,8m, rozkładowy, dwustronny. Klasyczny układ mieszkania - kuchnia oraz sypialnia na stronę wschodnią z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację - bardzo ładne mieszkanie W pełni rozkładowe - nowe budownictwo 2001- polecam do sprzedaży rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 63,10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Unikat! Mieszkanie z tarasem i balkonem jednocześnie. Witam i polecam przestronne- dwupokojowe mieszkanie 57m2 na naprawdę wysokim parterze (wysokość 1 pietra- na poziomie \"\"zero\"\"są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Piaseczno,mazowieckie

325 000 zł57 m² 5 662,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania, 3 pokojowe luksusowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Prestiż w Piasecznie. Mieszkanie narożne, składające się z salonu o pow.21,5 m2, kuchni 9,39 m2, sypialni 14,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł37 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w pięknej zielonej okolicy na Kole, tuż przy Parku Moczydło. Doskonała inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje (12m2, 9m2), oddzielna.