dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daliowa

Kraków,małopolskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 49 mkw., zlokalizowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku (2000 rok, cegła), w okolicy ulicy Halszki (Kraków/Podgórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! bardzo dobry standard! lokalizacja: ul. Gajowa (okolice ul. Glinianej, krzyki). Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

257 040 zł37 m² 7 003,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

| do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie przy ul. Radziwiłłowskiej, stare Miasto, 36,7 m2. Lokal mieszkalny usytuowany na4 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, składa się z pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł99 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Pasteura (śródmieście). Mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

129 000 zł35 m² 3 673,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerki o pow. 35,12m2 na IV p. w Świdnicy na os. Młodych. Mieszkanie składa się z pokoju z dużym balkonem, dużej - oddzielnej kuchni z oknem, łazienki (z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

209 900 zł57 m² 3 682,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta podlega programowi "mieszkanie Dla Młodych". Kupując od nas: - nie płacisz 2% pcc - nie płacisz za pośrednictwo 2% - 30% zniżki u notariusza (za umowę przedwstępną płaci nasza firma!) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł59 m² 1 864,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie na Nowym Mieście. Całe mieszkanie składa się: salon z aneksem kuchennym, sypialni z duża szafą w zabudowie, łazienka z wc oraz z pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Sosnowiec,śląskie

173 000 zł58 m² 2 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*Sosnowiec, zagórze, bohaterów Monte Cassino, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 Na sprzedaż przestronne, słoneczne i rodzinne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kraszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 1- pokojowe, urokliwe mieszkanie po remoncie W atrakcyjnej lokalizacji + antresola 10 mkw. Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drobnera

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Polecam do sprzedaży jasne mieszkanie o powierzchni 71,04m2. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

113 000 zł39 m² 2 927,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone w sprzęt adg, rtv oraz meble. Mieszkanie znajduje się na os. Przyjaźń o powierzchni 38,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

151 350 zł38 m² 3 982,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

322 000 zł65 m² 4 953,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie zlokalizowane na parterze w budynku z 2007 roku w spokojnej i zielonej okolicy Warszewa. Na powierzchnię ok. 65 m2 składa się ustawny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórska

Kraków,małopolskie

370 000 zł34 m² 10 724,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, bezpośrednio przez właściciela (kontakt   lub   urocze mieszkanie na Kazimierzu, zlokalizowane na ul. Podgórskiej. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

185 000 zł64 m² 2 913,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Pilnie sprzedam 3 pok mieszkanie w Trzebnicy .Mieszkanie rozkladowe,jasne; nowe okna PCV, z balkonem na drugim pietrze z duza piwnica i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł92 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Ruska (bliżej pl. Jana Pawła II, stare Miasto). Mieszkanie zlokalizowane w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

65 000 zł31 m² 2 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie przy ul. Mściwoja w Lęborku o metrażu 31,2m 2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Lębork,pomorskie

180 000 zł58 m² 3 129,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie z ładnym widokiem w centrum Lęborka przy ulicy Armii Krajowej (skrzyżowanie z Al.W.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszka I

Lębork,pomorskie

82 000 zł34 m² 2 433,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie przy ul. Mieszka I w Lęborku o metrażu 33,70m2. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stamma

Lębork,pomorskie

165 000 zł62 m² 2 647,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne, słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Stamma (opodal basenu) o metrażu 62,33m 2. Nie wymagające wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czołgistów

Lębork,pomorskie

160 000 zł61 m² 2 633,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Słoneczne mieszkanie w Lęborku przy ul. Czołgistów (koło Przedszkola nr1) o metrażu 60,76m 2. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zana

Lublin,lubelskie

143 000 zł30 m² 4 847,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Sprzedam kawalerkę ul Zana w super lokalizacji - obok przystanek , centrum Leclerc,szkoła , przedszkole , przychodnia.Kawalerka wymaga odświeżenia , jest bardzo widna i słoneczna - od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł81 m² 8 399,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Bartyckiej nowe budownictwo - 2009 rok Zapraszam na prezentacje bardzo ładnego mieszkania w kameralnej nowoczesnej inwestycji. Mieszkanie ma powierzchnie 80.96m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

281 600 zł72 m² 3 899,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowa inwestycja już w sprzedaży, dom wielorodzinny przy ul. Grunwaldzkiej w Lęborku, o wysokości 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

209 608 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł55 m² 12 175,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie II-poziomowe I poziom - hall,aneks biurowy,łazienka,aneks kuchenny i pokój dzienny. II-poziom - sypialnia,garderoba,aneks sypialny. powierzchnia w kw 48,66, po aktualnym obmiarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ketlinga

Kraków,małopolskie

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bez prowizji od kupującego! Polecamy do zakupu przytulne, ciche i atrakcyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej na osiedlu Kliny Zacisze. Lokal o powierzchni całkowitej 51m2 (38,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niemierzyn

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł73 m² 3 557,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym. Pokoje o wymiarach 20/15,12m2, na podłodze panele, na ścianach raufaza. W kuchni glazura i terakota. Duży przedpokój. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

231 660 zł57 m² 4 064,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam mieszkania w budynkach o przyjemnej, wyszukanej architekturze, wykonane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mokotów! okolice metra wilanowska! Mieszkanie bardzo ustawne,ciche,słoneczne,przestrzenne. 3 pokoje -9m2,10m2,18m2 Kuchnia - 7,m2 łazienka - 2,90m2 toaleta - 1,2m2 przedpokój - 7m2 loggia - 3,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Bielanach. Dwupokojowe z balkonem, widną kuchnią oraz łazienką razem z w.c, słoneczne okna z lokalu skierowane są na stronę zachodnią. Blisko komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Stargard,zachodniopomorskie

239 900 zł61 m² 3 932,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m2. Mieszkanie jest na 3 piętrze. Wszyskie okna pcv. Salon 23 m2, sypialnia 11 m2, pokój 9 m2, kuchnia 7 m2, łazienka 3m2, wc 1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemniaczana

Wrocław,dolnośląskie

187 900 zł48 m² 3 955,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| *******mieszkanie z garażem w cenie************ Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw w dzielnicy Bieńkowice, z garażem oraz udziałem w gruncie, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Siemirowice,pomorskie

75 000 zł49 m² 1 524,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Bezczynszowe mieszkanie w miejscowości Siemirowice o metrażu 49,21m 2. Lokal wymaga jedynie odświeżenia, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

249 000 zł40 m² 6 272,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie po remoncie w niskim bloku z cegły, niezależny układ. Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwupokojowe położone na 3 piętrze niskiego bloku na poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł52 m² 4 134,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52 m2 położone w atrakcyjnym miejscu starego Pogodna.a z bezpośrednim wyjściem do ogródka. Pokoje rozkładowe, kuchnia z werandą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł65 m² 2 907,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 4-pokojowe o nietypowym układzie. Po kapitalnym remoncie.Położone na 4 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym w poszukiwanej lokalizacji.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Perłowa

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

430 000 zł78 m² 5 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecamy Państwu na sprzedaż gustownie wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m.kw. położone na I piętrze bloku na osiedlu Górczyn, w okolicy Szpitala. Mieszkanie jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł66 m² 5 647,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opis: polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,40 m2. W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje, 1 kuchnia , łazienka ,toaleta - osobna, balkon, komórka lokatorska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiesława

Gdańsk,pomorskie

289 000 zł35 m² 8 233,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Słoneczne i przestronne mieszkanie typu studio zlokalizowane w pobliżu Gdańskiej Starówki, filharmonii Bałtyckiej oraz nowej mariny i przystanku tramwaju wodnego. W planach miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płochy

Katowice,śląskie

250 000 zł72 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72 m2. Lokal znajduje się na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią,.