dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Paterek

Paterek,kujawsko-pomorskie

228 000 zł74 m² 3 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie,74 m 2 ,na parterze z dużym balkonem i piwnicą. Mieszkanie czyste,zadbane. Okna pcv, panele na podłogach,2 pokoje gładzie na ścianach, pozostałe2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

130 000 zł40 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie znajduje się na parterze w 2-piętrowej kamienicy. Składa się z 2 słonecznych pokoi - 11m2 i 8m2 (możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Konopnickiej

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

118 000 zł50 m² 2 351,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane! gratulujemy transakcji "willa pod akacjami" - zamieszkaj inaczej "willa pod Akacjami" to interesujące połączenie nowoczesności z przedwojenną architekturą. Jest to miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

145 000 zł71 m² 2 031,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 z zachodem słońca! Zapraszam na prezentację oraz zakupu mieszkania położonego na osiedlu Pawlikowskiego. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki razem z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł62 m² 3 049,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Własność wyodrębniona z wykupionym gruntem-3-pokoje z balkonem na 1 piętrze. Mieszkanie słoneczne- okna pcv- od wschodu i południa. Pokoje - panele i tapeta, kuchnia, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Poleska / psie pole / rozkład / ciche Polecam do sprzedaży dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

74 900 zł30 m² 2 496,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super cena za kawalerkę Klimzowiec Do sprzedania kawalerka o pow. 30m2 znajdująca się w Chorzowie w rejonie ulicy Krzywej. Mieszkanie znajduje się na I piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Lubin,dolnośląskie

178 000 zł51 m² 3 517,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów do biura - Oferta 0% 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50,60m2 na oś.Przylesie na III piętrze w IV piętrowym bloku. Charakterystyka: aneks kuchenny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dzielnica XI Podgórze Duchackie

Kraków,małopolskie

326 950 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,5 m2. Kupujący nie płacy ani prowizji ani podatku pcc 2% Składa się z salonu, kuchni i dwóch sypialni , , łazienki oraz niewielkiego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł51 m² 7 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z 1960 roku na zielonym Kole. Mieszkanie rozkładowe, ustawne, dwa pokoje o podobnym metrażu (18m2 ; 17m2), kuchnia z oknem (7m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie posiada powierzchnię 69 m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarny Dwór

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł53 m² 8 140,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu jelitkowski dwór Oferowane do sprzedania mieszkanie znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego, wybudowanego przez Invest Komfort w 2001r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

280 000 zł47 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie rozkładowe, 3- pokojowe, na I piętrze. Blok III- piętrowy, usytuowany w środku osiedla, z dala od ulicznego zgiełku, wśród zieleni starych drzew. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam mieszkanie idealne dla młodej rodziny. Bardzo przestronne, słoneczne i ciche. Położone na ostatniej kondygnacji budynku czteropiętrowego w zielonej części Kozanowa. Pełen rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł58 m² 4 362,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Drukarskiej. Mieści się na IX piętrze w X piętrowym bloku. Lokal jest do kapitalnego remontu i aranżacji przez nowego nabywcę. W bloku wymieniona winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł58 m² 2 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania oferuję mieszkanie 3-pokojowe na Piaskowej Górze, w doskonałej lokalizacji przy ul. Długiej z pięknym widokiem na zieleń. Nieruchomość po kapitalnym remoncie obejmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

174 676 zł48 m² 3 623,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł120 m² 4 408,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Opis Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie o pow 101 m 2 ( pow podłogi 120m 2 ). Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc, 2 przedpokojów i garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

187 000 zł74 m² 2 510,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy z 1935r, w centrum miasta. Powierzchnia całkowita wynosi 74,5 m2, na którą składają się 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku ze starszej cegły.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja. Mieszkanie przestronne,ustawne do zamieszkania od zaraz.Pokoje 16 m,15 m,9 m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wólki

Nowy Sącz,małopolskie

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe - III poziomowe mieszkanie o powierzchni ponad 90m2. Budynek z cegły, ocieplony, położony na pięknym i kameralnym osiedlu w centrum miasta Oś.Wólki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł58 m² 4 827,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| polecam 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie znajduje się na 1-szym piętrze, składa się z 3 oddzielnych sypialni, dużej kuchni, pomieszczenia gospodarczego, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł63 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w wieżowcu, w cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Funkcjonalne ,słoneczne,do wprowadzenia bez dużych nakładów finansowych.Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł80 m² 5 757,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Bardzo ładne czteropokojowe mieszkanie na cichym, zamkniętym podwarszawskim osiedlu dobrze skomunikowanym ze stolica. Budynek niedawno ocieplony, po wymianie okien i grzejników, posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. 3 pokojowe, mieszkanie W niepełnym rozkładzie W doskonałej lokalizacji- okolice sky tower. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bałuty

Łódź,łódzkie

230 000 zł62 m² 3 717,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni 61.87 m usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu 11-ro piętrowym. Świetna lokalizacja w niedalekiej odległości rynek bałucki. Do 200m znajduje się, m.in. Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe w pięknej stylowej kamienicy. Mieszkanie śliczne, wykończone z dużą starannością, położone w bardzo cichej okolicy. Kamienica jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, jednopokojowe z dużą widną kuchnią oraz balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze w niskim trzypiętrowym budynku położonym na Starych Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

153 000 zł60 m² 2 550 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku czteropiętrowym w spokojnej części Podzamcza. 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz duży balkon. :dodatkowe informacje Rodzaj budynku: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! mieszkanie Z ogrodem (180 m.kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

309 000 zł111 m² 2 776,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: osiedle w Karwianach - to nowoczesne osiedle, szeregowych domów jednorodzinnych, dwulokalowych. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie przedmieść Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł63 m² 5 396,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 63m kw.(66 m.kw. po podłodze). Znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Kameralny , dwupiętrowy budynek z 1986 roku w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Zostały wymienione instalacje, piony. Klatki schodowe czyste, zadbane. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowicz

Sosnowiec,śląskie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, centrum, urbanowicz, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż Na sprzedaż bardzo praktycznie zlokalizowane (przy centrum miasta), zadbane i słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

173 408 zł48 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 pok. mieszkanie o pow. 54 m2 w kamienicy w doskonałej lokalizacji na ul. Kluczborskiej. Mieszkanie jest po remoncie. Na ścianach gładzie, nowe okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na powierzchnię 50m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Budynek ocieplony z nową elewacją, po wymianie instalacji. Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z : 2 pokoi ( 16 i 10 m2) , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Szczecin,zachodniopomorskie

204 000 zł49 m² 4 163,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone na 5 piętrze w budynku z 2001 roku. Osiedle zamknięte. Metraż mieszkania 48 m2. Bardzo dobra lokalizacja Centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

377 000 zł51 m² 7 392,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Piękne dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na bliskiej Woli. Mieszkanie 2 lata temu po generalnym remoncie, nowa zabudowa kuchenna i agd, zabudowy wnęk, dwie ogromne szafy przesuwne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

185 000 zł74 m² 2 506,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach mieszkanie z dużym balkonem w świetnej lokalizacji, w pobliżu sklepy, przychodnia, kościół, osir. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona