dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł80 m² 3 962,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowa super oferta Mieszkanie w zabudowie szeregowej z własnym ponad 60 metrowym ogródkiem na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z wjazdem przez bramę na pilota. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płońsk

Płońsk,mazowieckie

210 000 zł62 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Całkowicie odremontowane mieszkanie na niskim piętrze położone w Płońsku na cichym osiedlu. Mieszkanie 3 pokoje, oddzielna łazienka, kuchnia, wc. Dużżży balkon. Brak piecyka gazu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropogońska

Sosnowiec,śląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone w Sosnowcu przy ulicy Staropogońskiej o pow. 46 m2 na 3 piętrze w niskim bloku , 2 pokoje( możliwość zrobienia 3 przejściowego ) widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

593 000 zł83 m² 7 144,58 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Eleganckie mieszkanie na osiedlu strzeżonym na 6 piętrze z podziemnymi garażami ,ochroną i monitoringiem. Pierwotnie 2 pokojowe z 18 m tarasem (w księdze wieczystej powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł144 m² 1 739,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania obszerne, stylowe mieszkanie w części uzdrowiskowej Jedliny.Cztery piękne, słoneczne pokoje, duży, kuchnia i łazienka z oknem i duży, wygodny przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Leona Petrażyckiego w dzielnicy Podgórze -sidzina. Mieszkanie znajduje się na poddaszu III piętrowego bloku. Mieszkanie: 1 oddzielny pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżycka

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Witam i polecam przestronne mieszkanie 4 pokojowe, na Jeżycach - przy ul. Jeżyckiej. Mieszkanie w budynku z cegły- kamienica z lat przedwojennych- w trakcie rewitalizacji, lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł51 m² 7 980,39 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Atrakcyjna nieruchomość w pięknej kamienicy w doskonałej lokalizacji, 5 minut spacerkiem do Dworca Centralnego. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa ustawne pokoje (17,5m2, 15,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł34 m² 5 669,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortowe mieszkanie dwupokojowe położone na cichym osiedlu Gumieńce. Budynek z cegły z 2008 roku. Idealna oferta pod wynajem. Nieopodal cała infrastruktura miejska przystanki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cienista

Kraków,małopolskie

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

| komfortowe po generalnym remoncie 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 50m , zlokalizowane Bieńczyce, ul. Cienista, bardzo ładne mieszkanie w okolicy Kościoła Arka, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Widzew

Łódź,łódzkie

184 000 zł51 m² 3 600,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 w ekstra lokalizacji! Mieszkanie w pełnym rozkładzie, zadbane, nadaje się od razu do wprowadzenia. Okolice parku Nad Jasieniem, blisko szpitala korczak, super dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

120 000 zł74 m² 1 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w Szczawnie Zdroju z dużą, jasną kuchnią. Mieszkanie do remontu, z ogromnym potencjałem. Czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

720 000 zł95 m² 7 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferta luksusowego, komfortowego apartamentu wraz z tarasem i ogródkiem, i dwoma miejscami postojowymi na strzeżonym, zamkniętym osiedlu Dolina Słońca z niezależnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

146 000 zł45 m² 3 244,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na Osiedlu Sudeckim w Świebodzicach. Mieszkanie po remoncie czeka na nowego właściciela. Okna nowe pcv, kuchnia w zabudowie. Niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 mkw położone na trzecim piętrze w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osiedle 2 Pułku Lotniczego

Kraków,małopolskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 50m , zlokalizowane Czyżyny, os. 2 pułku Lotniczego, usytuowane na 8 pietrze w bloku 11 piętrowym z płyty. Stan mieszkania, 2 lata temu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czecha

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł60 m² 5 158,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Słoneczne, dwustronne mieszkanie (wschód, zachód), trzypokojowe w spokojnej i zielonej dzielnicy Morena. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego o powierzchni 22,5 m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baśniowa

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z 1957 roku w sercu Starej Ochoty. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum, cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolice ul. Chopina. Komfortowe, klasyczne mieszkanie usytuowane w niskim budynku z cegły z końca lat 50-tych. Pow. 74,75 m2. Niezależne wejścia do wszystkich pomieszczeń. Duża, ustawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

105 000 zł36 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie, dwu pokojowe o powierzchni 36 m , znajdujące się na 3 piętrze w bloku, w samym centrum w Gryfic. Blisko urząd miasta, urząd skarbowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł62 m² 6 612,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Wrocław / fabryczna - gądów mały 3 pokoje, 62 M2, taras, miejskie co, wyposażenie W cenie! Do sprzedania 3-pokojowe, umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł41 m² 10 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gorąco polecam! Mieszkanie o pow. 41m 2 z oknami i balkonem na wschód. Okna wymieniono na nowe plastikowe kilka lat temu. Wymienione zostały wszystkie instalacje, dach, rury spustowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie położone w Centrum Sosnowca.Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w bloku 10-piętrowym.Pokoje są niezależne, oddzielna,widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż atrakcyjnie zrobione 2-poziomowe poddasze o pow. 61m2 znajdujące się w dzielnicy Niebuszewo. Na powierzchnię składają się: i poziom: -salon z aneksem kuchennym (posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł39 m² 6 128,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa sołtysikszczepin- centrum. Rozkładowe, 2 -pokojowe mieszkanie. Przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie położone na 9 piętrze 10 piętrowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wólki

Nowy Sącz,małopolskie

409 000 zł80 m² 5 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 80 m2 na parterze na oś.Nowe Wólki. Mieszkanie z ogródkiem i osobnym wejściem., wykończone w wysokim standardzie składające się z:kuchnia otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

| pilnie. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej lokalizacji, ul Mogilska. Lokal przestronny, słoneczny o powierzchni 62 m2, składa się z 3 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł46 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu przy ul. Zaporoskiej. Mieszkanie remontowane w 2006r., odświeżone w 2014. na podłodze parkiet i kafle, na ścianach tynki strukturalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

195 619 zł53 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Ełk, centrum. Mieszkanie w nowej inwestycji - "Villi Balladyna" - położonej przy ul. Słowackiego, w pobliżu ul. Kościuszki. Znakomita lokalizacja w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| świetna okolica, ładne, widne, przestronne, ustawne mieszkanie Kraków, czyżyny Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o metrażu 51m , zlokalizowane Czyżyny os. Dywizjonu 303, mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne w pełni rozkładowe mieszkanie po remoncie na Podzamczu. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc, przedpokój oraz duży balkon. mieszkanie do sprzedaży z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia