dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 242 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 242 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

100 000 zł24 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży - Bielsko-Biała - os. Wojska Polskiego Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 24 mkw. położona na os. Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Mieszkanie jest położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

270 000 zł67 m² 4 029,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice śródmieście, ok. Katedry, proponujemy do sprzedaży ładne, zadbane i słoneczne mieszkanie o pow. 66,63m2 położone na VIII piętrze w bloku z windą. Trzy samodzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Wrocław,dolnośląskie

281 000 zł60 m² 4 683,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład / niski budynek / ok. Placu staszica Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 60 m2 składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Piaseczno,mazowieckie

395 000 zł61 m² 6 475,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super trzypokojowe mieszkanie z możliwością wygospodarowania czwartego pokoju! Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym z windą, mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cicha

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł48 m² 4 189,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania jest ciche, trzypokojowe mieszkanie (47 m2) w ocieplonym bloku, znajdujacym się niedaleko ścisłego centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie na 4 piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podolany

Poznań,wielkopolskie

171 360 zł34 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

MDM 2014 - program rządowy - mieszkania dla młodych za chwilę rusza! Zarezerwuj za naszym pośrednictwie wymarzone mieszkanie , zapewnij sobie gwarantowaną dopłatę do zakupowanego mieszkania , nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogedaina

Chorzów,śląskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hello

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i łazienką w sąsiedztwie Dworca Głównego i nowego hotelu/biurowca w śródmieściu Wrocławia. Duży pokój ok. 20 mkw z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M4 o powierzchni 47 m2 z balkonem, usytuowane na siódmym piętrze w wieżowcu na Dąbrowie. Mieszkanie do odświeżenia - w salonie i sypialni panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Chorzów,śląskie

139 000 zł54 m² 2 578,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bezczynszowej kamienicy położnej na ulicy Wrocławskiej w Chorzowie Batorym. W budynku nowa elewacja, dach, piony (kanalizacyjny, elektryczny, gazowy), odnowione klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rycerza Blizbora

Gdańsk,pomorskie

283 000 zł64 m² 4 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku wybudowanego w 1994 roku. Budynek po termoizolacji i odnowieniu elewacji w roku 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława Sikorskiego

Żory,śląskie

118 000 zł49 m² 2 408,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje W układzie szwedzkim! wolne od zaraz, bez nakładów finansowych. Oferujemy Państwu na sprzedaż M-3, składające się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Piastów,mazowieckie

309 000 zł65 m² 4 753,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Budynek położony w odległości 5 min. do pkp/skm i 10 min. do wkd. Blok po termoizolacji, chodniki wyłożone kostką, klatki schodowe czyste i zadbane, dokoła dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł86 m² 6 608,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Okazja! wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe W zielonej części mokotowa! doskonały punkt komunikacyjny, bogate tereny rekreacyjne! Do sprzedania ładnie utrzymane 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

150 000 zł56 m² 2 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M4 o powierzchni 56,40 m2, usytuowane na parterze w bloku 4-piętrowym, w rejonie ulic drewnowska/kasprzaka. Mieszkanie do remontu- tynk, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Powstań Narodowych

Poznań,wielkopolskie

184 000 zł28 m² 6 594,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalną i ustawną kawalerkę zlokalizowaną na poznańskich zielonych ratajach. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, niezamieszkałe o powierzchni 27,9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

158 600 zł61 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

0% prowizji od kupującego. Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na to mieszkanie, na bardzo korzystnych warunkach. Do sprzedaży własnościowe, bezczynszowe mieszkania w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Widzew

Łódź,łódzkie

274 000 zł72 m² 3 795,01 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zarzew - Mieszkanie 72,2 m² - 3 Pokoje - VI piętro- 274000zł atuty: * przestronne jasne Z pełnym rozkładem * dogodnie położone W pobliżu liczne sklepy I pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 o powierzchni ok.47m2 usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z cegły nieopodal czerwonego rynku. Wysokie ok 3m2, przestrzenne mieszkanie z widokiem na park. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pawłowice

Pawłowice,śląskie

162 000 zł60 m² 2 677,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 pawłowice do wprowadzenia typ szwedzki! Komplex Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M4 zlokalizowane w Pawłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

195 000 zł58 m² 3 374,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe, własnościowe M4 o powierzchni 57,78 m2, znajdujące się w okolicach ulic Paderewskiego i Ciołkowskiego. Mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosmonautów

Łódź,łódzkie

149 000 zł48 m² 3 111,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przejściowe, własnościowe M4 o powierzchni 47,89 m2 znajduje się w okolicach ulic Zaolziańskiej i Kosmonautów. Mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Okna pcv o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Morąg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł57 m² 2 443,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,30 m2. Położone na pierwszym piętrze w budynku przy ulicy Kościuszki 4 w Morągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

209 000 zł61 m² 3 415,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Broker nieruchomości posiada w swojej ofercie przestronne mieszkanie trzypokojowe usytuowane w centrum Łodzi. Atrakcyjności mieszkaniu dodaje fakt iż jest ono blisko wszelkich instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podolany

Poznań,wielkopolskie

341 000 zł63 m² 5 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł62 m² 1 920,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży lub zamiany 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem położone w bardzo spokojnej i cichej okolicy przy ulicy Skłodowskiej-Curie na Podgórzu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Gdańsk,pomorskie

289 000 zł50 m² 5 814,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe do własnej aranżacji na Osiedlu Młodych. Budynek ocieplony z ładną elewacją, klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana. Okna w mieszkaniu pcv, wystawa zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł106 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki niska zabudowa / 2001r / taras / 3 pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki wysoki parter / 2 pokoje W rozkładzie / nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń - aleksandra górkiewiczzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Fabryczna Mieszkanie o powierzchni 54m2 w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Tarnowice

Tarnowskie Góry,śląskie

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie 2 pokoje - 33m2 - 2piętro- 95000zł Proponujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie w Tarnowskich Górach o powierzchni 33m2, mieszkanie posiada dwa pokoje, oddzielną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 93m2 metro Stare Bielany, ul. Kasprowicza Urocze mieszkanie na poddaszu starej kamienicy, z pięknym widokiem na czerwone dachy willowej części Bielan, z gazowymi latarniami, piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

149 000 zł64 m² 2 346,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bykowina-Ptasie Osiedle-polecamy bardzo zadbany lokal typu M-4 o pow. 63,50 m2, położony na parterze w IV-piętrowym bloku. Na ww. powierzchnię składają się: -3 pokoje: 18 m2, 12 m2 oraz 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł36 m² 10 694,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie (wszystkie instalacje, tynki, nowy rozkład mieszkania). Wysoki standard mieszkania (drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta na Piotrkowskiej. Powierzchnia 60m2. Kamienica, drugie piętro. Trzy pokoje o powierzchni 20, 10, 8,5m2. Okna nowe pcv, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Jeżeli szukasz 3-pokojowego mieszkania z dobrą komunikacją z centrum miasta (skm 10 min pieszo; rondo Wiatraczna 10 min pieszo) i przyjazną okolicą moje mieszkanie może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

82 000 zł41 m² 2 008,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu, o powierzchni 40,83, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

139 500 zł31 m² 4 508,73 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy Państwu kawalerkę w cichej i zielonej części os. Gontyny. Mieszkanie usytuowane jest na IX piętrze w ocieplonym wieżowcu. Na pow. 30,94 m2 składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł104 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukpokoje-słoneczne-stare miasto-po remoncie- 2 balkony- przytulne- zadbane- polecam Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 104m2. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

144 000 zł59 m² 2 457,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie w bloku na parterze o powierzchni 58,60 m2 które znajduje sie 6 kilometrów od Gryfic. W nieruchomości tej znajdują się 3 pokoje, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

212 900 zł85 m² 2 504,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910