dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 217 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 217 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czysta

Bielsko-Biała,śląskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Komfortowe mieszkanie o ciekawym układzie architektonicznym, składa się z trzech pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju i dużej loggi.Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

369 792 zł43 m² 8 599,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest jednopokojowy apartament o powierzchni 42,84 m2 znajdujący się na parterze jednego z sześciu apartamentowców przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie 36 m2 , pokój 20 m2, widna kuchnia 6 m2, łazienka 3 m2, wysokość 2,60 m. 3 piętro bez windy. Blok z roku 1958. Ładne, przestronne mieszkanie z balkonem, okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł38 m² 4 735,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Okazja! Piękna kawalerka położona na cichym, monitorowanym osiedlu Warszewo. Idealna oferta pod inwestycję na wynajem ze względu na niski koszt utrzymania. Budynek z cegły z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł48 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe na Osiedlu Zawiszów. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze , w pokojach panele w kuchni i w przedpokoju płytki. Meble w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

170 000 zł46 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zawiszów, na drugim piętrze. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny z balkonem, sypialnia, kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

79 000 zł26 m² 3 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

- dobra cena - Proponujemy Państwu kawalerkę na wysokim parterze w pobliżu świdnickiego Rynku. Powierzchnia mieszkania wynosi 25,90 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

170 000 zł46 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M3 o powierzchni 46 m2, usytuowane na czwartym piętrze w wieżowcu na Chojnach. W przedpokoju na podłodze terakota, na ścianach boazeria, zabudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł62 m² 6 480 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Widzew

Łódź,łódzkie

170 000 zł45 m² 3 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M3 o powierzchni 45 m2, usytuowane na parterze w bloku 4-piętrowym na Starym Widzewie. Pokoje o wymiarach - ok. 17 m2 - na podłodze panele, na ścianach tapeta;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

176 000 zł48 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M4, o powierzchni 48 m2, usytuowane na drugim pietrze w bloku czteropiętrowym na Dąbrowie. Blok ocieplony; nowe okna pcv; odmalowana klatka schodowa; domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chojny-Dąbrowa

Łódź,łódzkie

185 000 zł55 m² 3 353,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M4 w bloku na Dąbrowie. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze. Całkowita powierzchnia mieszkania to 55,17 mkw, jest częściowo rozkładowe - dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

203 000 zł45 m² 4 483,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M3 o powierzchni 45,28 m2 z balkonem, usytuowane na drugim piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

205 000 zł47 m² 4 350,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu M3 o powierzchni 47,12 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły na Bałutach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przełajowa

Łódź,łódzkie

210 000 zł49 m² 4 324,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu M3 o powierzchni 48,56 m2, usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z cegły na Retkini w rejonie wyszyńskiego/przełajowa. Mieszkanie do odświeżenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zarzew

Łódź,łódzkie

245 000 zł62 m² 3 943,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M4 o powierzchni 62,12 m2 z balkonem typu loggia, usytuowane na 4 piętrze w bloku 4-piętrowym. Mieszkanie do odświeżenia - w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bałuty

Łódź,łódzkie

382 304 zł74 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu rozkładowe M5 o powierzchni 73,52 m2 z tarasem o powierzchni 89,46 m2, usytuowane na piątym piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

480 000 zł138 m² 3 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Oferta bez prowizji od kupującego! Mamy do zaoferowania Państwu bardzo ładne, dwupoziomowe mieszkanie w okolicy czmp, położone na IV i V piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł35 m² 7 914,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Przedmiotem sprzedaży jest 35m mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Kamienica w centrum Woli -tylko 5 min do centrum. Lokal usytuowany na III piętrze, posiada balkon i piwnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

220 000 zł61 m² 3 606,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: stare Bałuty, okolice Wrocławskiej. Trzy pokoje w pełnym rozkładzie, powierzchnia 61m2, drugie piętro.Wystawa okien Wschód- Zachód.Cegła. Mieszkanie do remontu. Balkon. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Zielonej Góry! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł36 m² 8 935,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1968

Oferta Home Broker Opiekun oferty: jarosław Kielczyk tel.   mail:   Jasne mieszkanie na drugim pietrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Koperkowa

Gdynia,pomorskie

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowo atrakcyjne 2 stronne mieszkanie o powierzchni 62 m2 z 2000 roku Z tarasem i balkonem. Po stronie zachodniej znajduje się duży taras. Z tarasu jest piękny widok na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barczewskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane, przestronne, słoneczne mieszkanie, położone na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa się z dużego, jasnego salonu (ok.25m2), kuchni, oraz łazienki z wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odzieżowa

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne mieszkanie 2 pokoje o pow 48m2 w wiezowcu na 10p w cichym centrum,w zielonej okolicy. Pokoje rozkładowe,okna pcv ,na podłodze panele,Widna kuchnia w niej nowa glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Zeusa

Warszawa,mazowieckie

985 000 zł106 m² 9 292,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży nowocześnie i funkcjonalnie urządzone, przestronne, jasne mieszkanie 4 - pokojowe (pow. 106m2) gotowe do zamieszkania - nie wymagające dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł43 m² 3 285,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Kruczkowskiego 1 Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe M3, i piętro w czteropiętrowym bloku. Posiada balkon oraz dużą piwnicę. Na mieszkanie składają się dwa pokoje(18 i 10m2), oddzielna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

108 000 zł38 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 38 m2. na Oś.Millenium. Kuchnia, dwa pokoje, przedpokój,kratka balkonowa, piwnica. Blok oddalony od ulicy, ocieplony. Mieszkanie ciepłe, środkowe .Lokal wymaga remontu. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

174 000 zł49 m² 3 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 49,17 m kw. na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Senatorska

Legnica,dolnośląskie

195 000 zł78 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie - Pow 72 m2 plus piwnica 7 m2. Mieszkanie mieści się w nowo remontowanej kamiennicy na ulicy Senatorskiej w Legnicy. Mieszkanie Składa się z: 3 przestrzennych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

209 976 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! uwaga! nowa niższa cena! Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 40,38m2 w Katowicach Piotrowicach na prestiżowym, zamykanymi, monitorowanym, nowo powstałym osiedlu - Murapol - Bażantów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Kraków,małopolskie

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie o pow. 29,5 m2 położone na parterze budynku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z pokoju, osobnej widnej kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

300 000 zł109 m² 2 752,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pod kancelarie lub mieszkanie! Na sprzedaż własnościowe, bardzo wygodne i rozkładowe o powierzchni użytkowej 109m2 , położone na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

162 000 zł51 m² 3 182,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Realder nieruchomości prezentuje do sprzedaży bardzo ładne, wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie położone bardzo blisko centrum. Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

37 m2 - parter - Żoliborz ul. Próchnika. Kuchnia widna. Mieszkanie do odświeżenia. Świetna lokalizacja ( teatr Komedia)- cicho,zielono. Super komunikacja - do st. metra 5 min. pieszo, autobusy ,tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukgaraż W cenie!-dwupoziomowe- spokojne osiedle Polecam Państwu duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Częstochowa,śląskie

280 000 zł78 m² 3 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Polecam atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie, położone na parterze 3 kondygnacyjnego nowszego budynku z roku 1997 , położonego na osiedlu Parkitka. Idealna lokalizacja, w najbliższej okolicy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokalna

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie w doskonałej lokalizacji, tuż przy al. Ken oraz przy samym wejściu do metra Ursynów. Dużym atutem jest lokalizacja i bardzo dobry rozkład. Klatka schodowa w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mściwoja II

Kartuzy,pomorskie

279 000 zł77 m² 3 623,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Pilna sprzedaż - nowa cena! Mieszkanie w Kartuzach, ul. Mściwoja II - 3 pokoje. Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie w Kartuzach przy ul. Mściwoja II, o powierzchni użytkowej 77,05.