dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

250 000 zł68 m² 3 696,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub Zamiana : mieszkanie 3-pokojowe,Opole , zwm. U nas wszystkie oferty bez prowizji od kupującego. Proponujemy Państwu mieszkanie 3- pokojowe o pow. użytkowej 67,64 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

216 042 zł32 m² 6 772,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

„Dom Białoprądnicki” to nowa inwestycja mieszkaniowa w Krakowie w dzielnicy Prądnik Biały. Czteropiętrowy budynek ma charakter nowoczesnej, kameralnej kamienicy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

618 000 zł76 m² 8 185,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w nowym (2008r.) monitorowanym bloku niedaleko C.H Wola Park. Bardzo duży salon z aneksem kuchennym ok. 33m2 łącznie, dwie sypialnie; 14,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

312 420 zł62 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,5

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Pawłowice,śląskie

128 000 zł50 m² 2 560 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o powierzchni użytkowej 50m2, składające się z dwóch nie przejściowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki. Pokoje duże ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

605 665 zł76 m² 8 020,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wschodniego i składa się z 11 budynków z mieszkaniami o metrażu od 55mkw do 147 mkw. 4 budynki z metrażem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabowo

Szczecin,zachodniopomorskie

143 000 zł50 m² 2 860 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie o pow.50m2,w kamienicy na 1 piętrze.Ogrzewanie własne gazowe nowe,grzejniki panelowe,okna PCV.Mieszkanie rozkładowe,w pokojach na podłodze panele ,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

262 200 zł38 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

223 000 zł39 m² 5 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

| do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o metrażu 39m , znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku z cegły z lat 50-tych, o bardzo funkcjonalnym rozmieszczeniu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

254 000 zł54 m² 4 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie sprzedaż Popowice Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54 m2, w pełni rozkładowe, z balkonem i piwnicą, położone na 4 piętrze w budynku z windą. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Psary

Psary,dolnośląskie

279 000 zł68 m² 4 102,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

110 000 zł46 m² 2 375,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy!~cena do negocjacji.~BEZPŁATNE DORADZTWO KREDYTOWE!~Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe, ciepłe, czyste, zadbane mieszkanie usytuowane na 1 wszym piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł62 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe, ładnie wykończone mieszkanie na pierwszym piętrze! oferta na wyłączność. Dostępna tylko W naszym biurze! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 56,3m2, własnościowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

457 929 zł53 m² 8 640,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwupokojowy apartament o powierzchni 53,21 m2 znajdującą się na I piętrze jednego z sześciu apartamentowców przy Królowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Poznań,wielkopolskie

418 003 zł49 m² 8 530,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Maraton gardens - oferta bezpośrednia - Przedmiotem oferty jest dwypokojowy apartament o powierzchni 48,38 m2 znajdujący się na parterze jednego z sześciu apartamentowców przy Królowej Jadwigi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna propozycja dla pary, rodziny, pod wynajem. Lokalizacja przy Stawach Brustmana. Budynek ocieplony, z nową elewacją. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nakielska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

100 000 zł36 m² 2 749,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł70 m² 10 928,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| oferta na wyłączność! Kamienica na Górnym Mokotowie przy ulicy Asfaltowej. Mieszkanie o powierzchni 70m2 jest dwustronne z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dwa duże ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

183 000 zł61 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3- pokojowe, 61 m2 na 3 piętrze w niskiej zabudowie na os U. Korzystny układ pomieszczeń: mieszkanie dwustronne, rozkładowe składające się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakopiańska

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł39 m² 4 486,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta na wyłączność!/ opis inwestycji. Budynek zlokalizowany na Żernikach/ok. ul Zakopiańskiej w którym jest jedyne 6 mieszkań. Posesja ogrodzona i zamykana z bramą automatyczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorzowska

Bytom,śląskie

138 000 zł52 m² 2 633,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!polecamy!~do zamieszkania od zaraz stan bardzo dobry!~bezpłatne dordztwo kredytowe! ~oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe ( obecnie 4 pokoje ), usytuowane 7 - mym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

319 999 zł75 m² 4 268,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Nowa atrakcyjna inwestycja objęta programem MDM! zlokalizowana na zamkniętym, kameralnym mikro-osiedlu w przyjaznej okolicy Plewisk pod Poznaniem. Przedmiotowa oferta obejmuje mieszkania/segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł48 m² 3 072,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 48,5 m2. Mieszkanie w pełni rozkładowe składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

108 000 zł25 m² 4 267,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W sprzedaży z umeblowaniem kawalerka o powierzchni użytkowej 25,31m2 położona w centrum Starówki w Stargardzie Szczecińskim.W mieszkaniu pokój z wnęką 18m2,oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł56 m² 5 684,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| - idealne pod wynajem! - cena do negocjacji! - Trzypokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie usytuowane na wysokim parterze bloku na wrocławskim Biskupinie. Cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

253 000 zł47 m² 5 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale położone mieszkanie na Krzykach - ulica Sudecka w pobliżu Wieży Ciśnień i naprzeciwko Szpitala Kolejowego - niedaleko Park Południowy! 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lotnicza

Kraków,małopolskie

210 000 zł24 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 24,5m2 położone przy ul. Lotniczej. Mieszkanie składa sie z ustawnego, jasnego pokoju, aneksu kuchennego z oknem wychodzącym na pokój, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Pyrzyckie

Stargard,zachodniopomorskie

210 292 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" 64 mieszkania od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży komfortowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł60 m² 5 614,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 60 m2 w dzielnicy Krzyki, gaj Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne. Trzy przestronne pokoje. Umeblowana, w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Emila Serkowskiego

Kraków,małopolskie

122 000 zł26 m² 4 719,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 26,12 mkw. (lokal + piwnica), położone na 2 piętrze w 2 piętrowej odnawianej kamienicy, na Starym Podgórzu. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| azory, ul. Jaremy 2 pokojowe, mieszkanie, 42 m2, w stanie do remontu. Niska cena, do negocjacji. Mieszkanie mieści się na parterze 4 piętrowego budynku. Składa się z salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł73 m² 9 589,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękne mieszkanie 73 m2 cena 700 000 pln do negocjacji. Duży salon jest z aneksem kuchennym o powierzchni 23,1m2, z niego jest wyjście na duży balkon o powierzchni 7,3m2. Pokój jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

213 570 zł38 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania jasne,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł46 m² 1 630,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe, jasne, słoneczne mieszkanie na Nowym Mieście ul. Piłsudskiego. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia. Jasna kuchnia. Budynek ma nowy dach i wymienione instalacje, zaplanowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Witam, sprzedam mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą na 2 piętrze w bloku z balkonem. Nieruchomość posiada świeżo wyremontowany duży pokój, oraz kuchnie. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

104 000 zł32 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka zlokalizowana na osiedlu Złote Łany, o powierzchni 32 mkw, usytuowana na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku. Lokal składa się z: - dużego pokoju, - oddzielonej sypialni - aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

596 500 zł81 m² 7 374,21 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3_3 3-pokojowe o powierzchni 80,89m2, położone na I piętrze 12-kondygnacyjnego budynku na Mokotowie, gdzie doskonała lokalizacja, zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz portu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania m3, 38 m2, mieszczące się na 8 piętrze wieżowca z windą tuż obok pływalni "wodny raj" na Teofilowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe, widne, środkowe. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Oleandrów

Warszawa,mazowieckie

1 467 000 zł122 m² 11 997,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

| oferta na wyłaczność Idealnie ciche w Centrum! Przedwojenna kamienica z 1939 roku, położona jest na jednej z ciekawszych ulic w samym sercu Warszawy. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Numer oferty w biurze: con 003406 Do sprzedaży rozkładowe M4 o pow. 65 m2 wraz z przynależnymi piwnicami(5+5m2)w położeniu środkowym znajdujące się na parterze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 900 zł25 m² 2 796 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o pow. 25m2 w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień.Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki z WC.